ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 42 795
  • 820
# 495
Благодаря.
Виж целия пост
# 496

Ако искате само да промените дължината на сесията, то използвайте линка "Вход" и на страницата, която ще се зареди, в полето "Продължителност на сесията в минути:" отбележете желаната дължина на сесията.


Въпреки че правя всичко това,не успявам
да удължа потребителската си сесия и сайтът
ме изхвърля на всяка 30-та минута. След което,
трябва да се логвам наново.
Защо се получава така и какво още мога да
направя?
Благодаря предварително за отговора!
Виж целия пост
# 497
Проверете настройката на т.нар. бисквитки (cookies) на браузера.
За да Ви "запомни" системата записва тези "бисквитки" на компютъра Ви (кратка текстова информация).
Напълно възможно е настройките на браузера Ви да забраняват записването на "бисквитки".
Разрешете на браузера да приема cookies и/или добавете bg-mamma.com в списъка с доверени сайтове (trusted sites).
Виж целия пост
# 498
Здравейте!
Искам да попитам защо не ми позволява да пиша в подфорум Семейни отношения?Засега това ми се случва само на този подфорум,като опцията "отговори" изобщо не ми се визуализира,просто липсва.
Виж целия пост
# 499
Lussy, БРОЙ МНЕНИЯ, рангове, видове потребители, брой ЛС, права и ограничения!!!
Виж целия пост
# 500
Здравейте,
от около половин час имам  проблем с Нови отговори на моите публикации. Прочитам новия отговор, а в обновени теми ми излиза пак като непрочетен, маркирам като прочетен и пак се появява. За различни теми е и не е до редактиране на пост от някого.

От около седмица имам проблеми и със скоростта на зареждане- зарежда страниците поне 10 пъти по- бавно, отколкото при други сайтове. Това не е само при един компютър.

Благодаря ви предварително за съдействието!  bouquet

ПП След като написах този пост и той ми излезе като нов отговор. Joy
Виж целия пост
# 501
Същия проблем го има и при мен. Освен това като цъкна , ми зарежда темата не от непрочетено ново мнение, а от прочетено старо такова.
Виж целия пост
# 502
Здравейте,
от около половин час имам  проблем с Нови отговори на моите публикации. Прочитам новия отговор, а в обновени теми ми излиза пак като непрочетен, маркирам като прочетен и пак се появява. За различни теми е и не е до редактиране на пост от някого.



При мен е същото, с Гугъл Хром съм.
Виж целия пост
# 503
И при мен е така.  Peace
Виж целия пост
# 504
Здравейте,
от около половин час имам  проблем с Нови отговори на моите публикации. Прочитам новия отговор, а в обновени теми ми излиза пак като непрочетен, маркирам като прочетен и пак се появява.

Същото и при мен.
Виж целия пост
# 505
Здравейте,
от около половин час имам  проблем с Нови отговори на моите публикации. Прочитам новия отговор, а в обновени теми ми излиза пак като непрочетен, маркирам като прочетен и пак се появява. За различни теми е и не е до редактиране на пост от някого.

От около седмица имам проблеми и със скоростта на зареждане- зарежда страниците поне 10 пъти по- бавно, отколкото при други сайтове. Това не е само при един компютър.

Благодаря ви предварително за съдействието!  bouquet

ПП След като написах този пост и той ми излезе като нов отговор. Joy


И ПРИ МЕН Е ТАКА  Peace Peace
Виж целия пост
# 506
Проблемът ту се появява, ту след малко изчезва, след това пак се появява и пак изчезва и пак, и пак...

За пръв път ми дава, че последното ново съобщение в темата е от мен  Grinning


Виж целия пост
# 507
Здравейте,
от около половин час имам  проблем с Нови отговори на моите публикации. Прочитам новия отговор, а в обновени теми ми излиза пак като непрочетен, маркирам като прочетен и пак се появява. За различни теми е и не е до редактиране на пост от някого.



При мен е същото, с Гугъл Хром съм.
Да, и с Мозила е така.

Сега и с мишката имам проблем, ама не е от форума Mr. Green Blush
Виж целия пост
# 508
А,влязоха да попитам за същото-и при мен излизат като непрочетени мнения,които току що съм прочела.Не става дума за всички теми,в които съм писала,а за две от тях.
Виж целия пост
# 509
Алармирах. Предполагам, че до час най-късно ще е отстранен проблемът.


Би трябвало вече да е наред отбелязването на новите отговори.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия