ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 42 795
  • 820
# 555
february09, писах Ви лична бележка.
Виж целия пост
# 556
Бутончето "Ново" ми прави номерца. На половината теми си действа както трябва но на другата половина не. От предната седмица ми ги прави но не постоянно.  Thinking
Виж целия пост
# 557
Много се извинявам,но защо не иждам бутон "отговори" в "дом и семейство" в някои под форуми-въпрос на допълнителна регистрация или настройка ли е,  или аз не правя нещо както трябва?
Виж целия пост
# 558
Прочетете закованите теми в подфорума. В частност - БРОЙ МНЕНИЯ, рангове, видове потребители, брой ЛС, права и ограничения!!!
Виж целия пост
# 559
Здравейте, опитах се да променя профила си, като в секцията "Настройки изглед и подредба" реших да махна отметката на "Не показвай подписите на другите потребители" (преди време бях я сложила). Но когато натисна бутона "Промени профила", виждам, че отметката си стои. Опитвах в 3 различни браузъра и не се получава.
Виж целия пост
# 560
Поредният екземпляр, който не си пие редовно лекарствата   ooooh! http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=300117;sa=showPosts
Виж целия пост
# 561

Да се надяваме, че вече ще си ги пие.
Виж целия пост
# 562
Да се надяваме, че вече ще си ги пие.
Laughing Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 563
Здравейте, опитах се да променя профила си, като в секцията "Настройки изглед и подредба" реших да махна отметката на "Не показвай подписите на другите потребители" (преди време бях я сложила). Но когато натисна бутона "Промени профила", виждам, че отметката си стои. Опитвах в 3 различни браузъра и не се получава.
Променили сте успешно профила си.
Чистене на кеш (ако виждате задна дата, стари теми, стара информация)
Виж целия пост
# 564
Уважаема AnMary,прочетох предложената тема,но така и не разбрах,защо в 1 по форум "наш дом" в "татковци" в темите имам бутон "отговори",а в семейни отношения нямам такъв.ЛС имах само 1 и съм го изтрила,а в "на пазар" и "хоби" съм писала постове.Съжалявам за неудобството ,но не мога да разбера какво правя погрешно.
Виж целия пост
# 565
Цитат от темата, която сте прочели:
Цитат
Заради злоупотреби, изключително много лъжливи теми от фиктивни акаунти и като следствие от това опорочаването дори на реалните теми, публикувани от редовни потребители на форума, то подфорум "Дом и семейство" (прекръстен вече на "Семейни отношения"), също е с рестриктиран достъп за новорегистрирани потребители.
Виж целия пост
# 566
Уважаема AnMary,прочетох предложената тема,но така и не разбрах,защо в 1 по форум "наш дом" в "татковци" в темите имам бутон "отговори",а в семейни отношения нямам такъв.ЛС имах само 1 и съм го изтрила,а в "на пазар" и "хоби" съм писала постове.Съжалявам за неудобството ,но не мога да разбера какво правя погрешно.
"Семейни отношения" е рестрикнат подфорум. Не сте обърнали внимание на ограниченията.

Цитат
ОГРАНИЧЕНИЯ, ФОРУМИ ЗА ОБЯВИ

Заради злоупотреби, изключително много лъжливи теми от фиктивни акаунти и като следствие от това опорочаването дори на реалните теми, публикувани от редовни потребители на форума, то подфорум "Дом и семейство" (прекръстен вече на "Семейни отношения"), също е с рестриктиран достъп за новорегистрирани потребители.
В него ще можете да пишете при промяна на ранга, т.е. след 50 мнения във форума.
Виж целия пост
# 567
Мерси,извинете за объркването(помислих че не мога да създавам теми)Сега ми е ясно.
Виж целия пост
# 568
Тази тема?http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=560941.0 newsm78
Виж целия пост
# 569
Здравейте! Обръщам се с молба към администраторите. Моля ви за помощ! Днес исках да си сменя паролата, но за съжаление от бързане си обърках имейл адреса. Ваш потребител съм, с потребителско име - gabivelkova, с 64 бр. публикации, " ентусиаст ". Тъй като не мога да публикувам с потребителското си име, затова се наложи да се регистрирам с друго потребителско име. Моля ви помогнете ми отново да участвам във форума на бг мама! Изпратете ми парола или възможност за активация на моето потребителско име - gabivelkova на ел. поща - gabivelkova@gmail.com. Предварително ви благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия