Февруарски мами сме засмени и гордеем се с кореми! - Тема 16

  • 26 048
  • 737
# 585
Аз уж щях да си купя нещо за беба днес ама нищо не взех. Все се заглеждам обаче по боденца и дрешки дето са като плюшени, на които пише 80% памук 20%полиестер лошо ли ще й е на бебка с тях...нещо чисто памучните не ми хващата окото плюшенките са по-сладинки..а пък и за февруари няма ли да му е студено на бебока с тези памучните нещо много тънки ми изглеждат..

защо да е лошо? нали все пак са за бебета  Simple Smile

Защото полиестера ще кара малкато човече да се поти...Но те плюшените всичките са май такива.
Виж целия пост
# 586
Ами за малките бебенца не трябва ли да са със 100% памук поне отначало newsm78
Виж целия пост
# 587
Ами за малките бебенца не трябва ли да са със 100% памук поне отначало newsm78
100% за боденцата
за връхните/над бодито не е фатално Peace,не вярвам да се потят в първите зимни месеци...по към пролет вече с регулирана телесна температура е нормално да се обличат адекватно на времето и Т в стаята Wink
Виж целия пост
# 588
Ами за малките бебенца не трябва ли да са със 100% памук поне отначало newsm78

Би било добре..
То и одеалата, които продват масово са полиестер (прословутите испански), ама хората си ги купуват...
Аз мисля да му спестя на моето дете максимално допира до подобни материи. Поставям се на негово място.
Виж целия пост
# 589
Аз мислех за ето тези по препоръка на приятелка- http://zabebo.bg/products/shisheta-closer-to-nature®-easi-vent™- … -br-tommee-tippee Малките са много добре разграфени- в черно, но ме притесняват тези от 260 мл., те са безцветно разграфени и не знам до колко ще се вижда колко мл. е течността вътре.
И аз съм си избрала тази марка Simple Smile Ще ида да видя за разграфяването сега като каза тези неща. Но девойката в магазина много ми ги похвали. Каза че са много по-добри от Avent като качество и като цена. Пък и на мен много ми харесва формата Simple Smile
Виж целия пост
# 590
Аз мислех за ето тези по препоръка на приятелка- http://zabebo.bg/products/shisheta-closer-to-nature®-easi-vent™- … -br-tommee-tippee Малките са много добре разграфени- в черно, но ме притесняват тези от 260 мл., те са безцветно разграфени и не знам до колко ще се вижда колко мл. е течността вътре.
И аз съм си избрала тази марка Simple Smile Ще ида да видя за разграфяването сега като каза тези неща. Но девойката в магазина много ми ги похвали. Каза че са много по-добри от Avent като качество и като цена. Пък и на мен много ми харесва формата Simple Smile
И аз съм си харесала тази марка и мисля да ги пробвам, а и прочетох много хубави мнения.
Виж целия пост
# 591
Намерих си статия с отговор на въпроса за боденцата Simple Smile http://papa-bebe.com/kak_da_izberem_dre6ki.html
Виж целия пост
# 592
Аз също съм си избрала Томи Типи и дори вече си купих 2 от най-малките и 2х260мл. от синичките с лодките. Да, имало е някаква партида с неоцветено разграфяване, но после са ги спряли. Аз лично си отворих и двете кутии да проверя дали са разграфени. Купих ги от Пигис'а и там има мостри на всички размери точно от тези от дефектната партида (поне така ми обясниха). От Авент и аз не съм доволна. Бяхме доста време на B-Free, но после минах на Авент. Ужас, то не беше течене не беше чудо. А и много бързо им се драскаше пластмасата. За нула време ставаха като че ли са ползвани 5 години. А и силикона на бибите е доста твърд.
Виж целия пост
# 593
Аз също съм си избрала Томи Типи и дори вече си купих 2 от най-малките и 2х260мл. от синичките с лодките. Да, имало е някаква партида с неоцветено разграфяване, но после са ги спряли. Аз лично си отворих и двете кутии да проверя дали са разграфени. Купих ги от Пигис'а и там има мостри на всички размери точно от тези от дефектната партида (поне така ми обясниха). От Авент и аз не съм доволна. Бяхме доста време на B-Free, но после минах на Авент. Ужас, то не беше течене не беше чудо. А и много бързо им се драскаше пластмасата. За нула време ставаха като че ли са ползвани 5 години. А и силикона на бибите е доста твърд.
Hug Много ти благодаря за инфото  bouquet Успокоих се!
Виж целия пост
# 594
Здравейте,бъдещи мамчета  Hug
Обаждам се да кажа,че редовно ви чета, предполагам се виждам горе в потребители, но просто не знам какво да напиша, не съм в настроение да пиша, понякога списвам в някои темички в Бъдещи майки,ама и там не ми се списва нещо. Явно за 5 години във форумите стигнах до етап само четене Mr. Green
Чета редовно и януарките,че може би ще съм и от техните редове, понеже бебето за сега върви със седмица напред-в 29 г.с. ми казаха почти 1.400 кг, доктора чак се учуди, че голямо го измерил,ама това е. Още не съм решила къде ще раждам, лутам се още - между Авис Медика Плевен и Многопрофилна болница Габрово. Отсякох,че първата седмица на януари ще реша окончателно,иначе ще си родя в къщи. Rolling Eyes Трогнах се от факта,че се сетихте за мен,за това реших да се обадя. Hug, но предпочитам основно да чета, ако някой няма против.
Виж целия пост
# 595
Привет и от мен. Чета, чета и не помня дали съм писала  Laughing
Мисля да раждам в Окръжна/София/. Не познавам ни е един доктор само отзиви чета, за това за сега мисля да е без избор на екип. По въпроса на Анджи86 за акушерката искам да споделя, че на първото ми раждане най-голяма роля изиграха имено акушерките - доктора единствено ме сряза/епизиотомия-така ли се пишеше Embarassed/ и после ме заши.  Но по време на самите контракции, после за напъването и поемането на детето акушерката беше до мен.  Peace
Голямо чудене съм и аз с тези шишета. И аз Томи Типи бях харесала, ама после и НУК ми допаднаха, но пък може да ми дадат помпа на Авент, за която поне едно шише трябва да имам... Crazy
Виж целия пост
# 596
 smile3505 Нямам думи Надя Дениз Дауд-Сулеман Гутиерез стана известна по света, когато роди осемзнаци през януари 2009. Това е второто успешно раждане на живи осемзнаци в САЩ (първото е било през 1998). Майката Сулеман е безработна, самостоятелна (няма самотни майки, има самостоятелни!), която има шест деца от предишно раждане. И двата пъти е забременяла по метода ин-витро. Thinking
Хайде лека нощ на всички мами и бебчета, сладки сънища  luvbed
Виж целия пост
# 597
Добро утро,
огнена стихия радвам се, че всичко е наред при теб Hug Липсваше ни!
Май всички ще си взимаме tommee tipee Mr. Green Аз и помпа мисля да си взема от тях.

Слагам кафетоо и отивам да работя:
Виж целия пост
# 598
Добро утро...
Евридика ме е изпреварила с кафенцето...Набързо си пийвам и изчезвам да карам детето...
Днес нещо се опитва да ме наболява ърлото,ама да видим...
Аз пък няма да си взема шишета на Томи Типи... Mr. Green
Виж целия пост
# 599
Добро утро,  preggo

Огнена стихия  Hug! Радвам се, че сте добре и че се разписа.  Simple Smile

Евридика, благодаря за кафето и лека работа.  Wink


Намерих си статия с отговор на въпроса за боденцата Simple Smile http://papa-bebe.com/kak_da_izberem_dre6ki.html
newsm10

Ади, мога да те посъветвам да си вземеш лимони (2-3) и да им изпиеш сока с малко мед. Аз така се оправям при най-лекото задиране на гърлото. А това има и друг плюс - след това цял ден ще усещаш ритничета  Mr. Green

За шишетат съм решила да са стъклени в началото, но марка не съм избрала все още. Приятелка ми е обещала стерилизатор, та се чудя дали ще стават за него стъклените?  Thinking

Слънчев и спокоен ден на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия