Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво символизира традицията с питата и предметите, които детето избира след това?
Какво представлява следродилната депресия и какви са нейните симптоми?
Защо е важно да се използва кошница за кола за новородени?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво символизира традицията с питата и предметите, които детето избира след това?
-
Какво представлява следродилната депресия и какви са нейните симптоми?
-
Защо е важно да се използва кошница за кола за новородени?
-
Какво представлява хеморроидния продукт, който се споменава в дискусията?
-
Какво е значението на подуването на пръстите по време на бременност?
Е, да ама той пък не спира, доста е активен
Така, че споко момичета, казвала съм и други път има по-спокойни бебчета, "по-мързеливички", но всичко ще е наред
. Но аз си го знам, че е ниско, не ме притеснява.
"50 лева ще е и глобата за столчета, които са поставени в посока, обратна на посоката на движение на седалка, пред която е монтирана въздушна възглавница." - Тук закона гласи, че кошчето за дете до 1 год. се поставя обратно на движението на задната седалка. "Всички глоби до 50 лв. вече може да се плащат на място на катаджията." е няма такава простотия
.
Ако трябва да пътуваш с това дете и носиш кошче за кола, това другото което е в легнало положение и количката и много ми се вижда
. Нали повечето колички минават в легнало положение, не е ли това достатъчно?
Четях ви много редовно, но не исках да пиша, защото постоянно нещо ми беше напрегнато и ме ядосваше и не исках да развалям общото настроение. Аз не съм казвала май, но съм доскорощна емигрантка (в Англия бях доста години) и точно като решихме да се установим за постотоянно в Бг, взехме, че заченахме бебо по-рано от очакваното 
Ако стане, ще повлека крак и за друга мама от нашата групичка, която мисли да прави същото (тя да си каже коя е
. Малко ме е яд, защото мислех да намина до моя доктор днес следобед, ей така да се успокоя, че нещата са наред. Ама без изследвания просто няма смисъл, тъй или иначе като ги взема пак ще висна пред кабинета му. 
. И покупките ще снимам, нашите са доста едноцветни, че татето не е много фен на шареното (то и аз де