Февруарски мами сме засмени и гордеем се с кореми! - Тема 16

  • 26 048
  • 737
# 690
извинявам се за въпроса, но как разбрахте, че имате хемороид, ако не кърви  Embarassed
Виж целия пост
# 691
Е как...,че той се вижда, моя стана голям колкото нокътя на палеца ми.По принцип като излезна и взех да чета в Нета за тях.Има и външни и вътрешни.сигурно вътешните не се виждат, но моя беше външен и беше цъфнал като майска роза. Wink
Виж целия пост
# 692
Е да де, ама въпроса е как се вижда като ти е на дупето?  newsm78
Виж целия пост
# 693
Е да де, ама въпроса е как се вижда като ти е на дупето?  newsm78

Е как....с огледалце, разбира се .Заемаш поза и гледаш. WinkЗаболя ме и си викам трябва да видя какво става и видях... Laughing
Виж целия пост
# 694
О и аз утре си взимам такова (Хемовазин) видях и че не е скъпо. И аз имам и понякога даже кърви и незнаех какво да правя Embarassed Много благодаря за инфото Hug И най вече на огнена стихия за въпроса, че аз съм си една такава малко ме е срам да питам за такива неща  Embarassed
Виж целия пост
# 695
Е да де, ама въпроса е как се вижда като ти е на дупето?  newsm78

Е как....с огледалце, разбира се .Заемаш поза и гледаш. WinkЗаболя ме и си викам трябва да видя какво става и видях... Laughing


 Joy Joy Joy

Мен ме боли като се изхождам, но някакси отвътре. Моите сигурно са вътрешни...  Rolling Eyes
Съжалявам за цветистото обяснение!  Blush
Виж целия пост
# 696
Малее, 1 ден ме нямаше и гледам имам 10-11 страници да чета Shocked

Толкова неща прочетох и супер се обърках какво щях да кажа- та накрая май нищо  Mr. Green
Ама все пак...хемороиди се и напипват, освен, че се и виждат Sick Доки ми каза да оставя тоалетната хартия и да се мия с вода като арабите, като ме мъчеше един преди месец.
Бобчо и на мен не ми се дават парите за Селена, но наскоро смятах колко ще ми излезе ако имам избор на екип в Окръжна, евентуално анестезиолог и стая и си купя всичко, което ми искат, отделно и храната нали я плащаш и накрая май излезе почти толкова Sad Въпроса май е дали да се избира екип или не  newsm78
Кали много ясно, че те чакаме за пловдивски разходки  Hug
hey_ya радвам се за хубавите новини, само хубави неща да се чуват  bouquet

Аз се успокоих малко след вчерашния преглед, нали и аз си мислех, че може да тръгна да раждам още сега hahaha Добре сме, растем, даже и усмивка ни даде бебо на видеозона, не си въобразявам, доки сам ми я показа Heart Eyes
Виж целия пост
# 697
Аз също съм си избрала Томи Типи и дори вече си купих 2 от най-малките и 2х260мл. от синичките с лодките. Да, имало е някаква партида с неоцветено разграфяване, но после са ги спряли. Аз лично си отворих и двете кутии да проверя дали са разграфени. Купих ги от Пигис'а и там има мостри на всички размери точно от тези от дефектната партида (поне така ми обясниха). От Авент и аз не съм доволна. Бяхме доста време на B-Free, но после минах на Авент. Ужас, то не беше течене не беше чудо. А и много бързо им се драскаше пластмасата. За нула време ставаха като че ли са ползвани 5 години. А и силикона на бибите е доста твърд.

Благодаря за информацията, явно в магазина, в който ги гледах, са били от дефектните.
Виж целия пост
# 698
Пчеличке  Hug ама си ни много цветуща  Joy След, като "няма да допуснеш никой, като сопол да ти се влачи в къщи и да помага за бебо"  от една стара тема-смях се от сърце, сега и това пак пожъна същия успех.
Зелда, като каза за арабите-вие знаете ли, че първия рът, като ходих в командировка беше в Падуа, имаше биде в банята, нали нормално. Но моята проста глава, като не се сеща за какво това чудо, е 6 дни се чудих. Дори го ползвах да повръщам вътре  hahaha , на мен ми е зле от самолета по 2-3 дни.

Извинявам се за отклонението и ненужния пост  Crazy не се здържах  hahaha  Joy
Виж целия пост
# 699
Пчеличке  Hug ама си ни много цветуща  Joy След, като "няма да допуснеш никой, като сопол да ти се влачи в къщи и да помага за бебо"  от една стара тема-смях се от сърце, сега и това пак пожъна същия успех.

Това със сопола не си го спомням!  Blush
Виж целия пост
# 700
loryn  Joy и аз съм ги имала такива приключения с такива тоалетни, ама с пускането на вода, че то нали ги правят хем да има вода за миене хем за пускане и ти седиш и блееш и се чудиш hahaha
Виж целия пост
# 701
Mомичета,аз знам, че ако имаш хемориди /външни/ наистина тоалетната хартия е забранена, и е най-добре да подмива дупето със студена вода / с топлата се разширяват кръвоносните съдове и хемороидите се обострят/. Аз нямам засега такива проблеми, надявам се да не се и появяват  Praynig
Виж целия пост
# 702
А някой има ли вести от Бира с таратор?
Аз гелдам че я няма тук да пише, дали е избрала вече болницата в която ще ражда  newsm78 ?
Виж целия пост
# 703
Лорин извинявай ама нали в Ст. Загора живееш в момента, да не си в някаква вилна зона??? Помисли за смяна на жилището-по сред зима и с пеленаче незнам как ще справиш с редовно липсващ ток и вода Shocked
BTW Бира с таратор пише в януарската тема Simple Smile
Виж целия пост
# 704
 Mr. Green Имаме огромна къща с огромен ипотечен кредит  bowuu Точно преди малко вдигнах скандал по телефона на мъжО, точно заради това-как ще гледаме новородено при тези условия. Че сме в края на града така е, но не е вилна зона. Аз направо не проумявам-ние все още нямаме вода  ooooh! Накрая си вдигам багажерите и си бия камшика в Банишора  Mr. Green

Биричката я гледах в януарките.

Мъчат ме ужасни киселини, ще ходя да пъхна една две ябълки за лека.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия