Аз сега да дам отчет за дейност с, която никой не ме е нагърбил
Вчера случайно моткайки се по центъра решихме привечер да минем през тоя мини голф клуб Бумеранг за, който Надето спомена за детското ни парти. Е клубчето не е лошо, но е малко. Според мен за не повече от десетина дечица и толкоз родители. Говоря за детското клубче за нашите малчовци, голф помещението е по-голямо и доста интересно. Имаше парти на осемгодишни и много се кефеха. Плюса на такова заведение е за родители с малки и по-големи дечица - едните в детския, другите в голфа, мама и тате на биричка. Ачо беше единственото дребно и целия детски глуб бе негово царство. Имаше си и една кака аниматор на собствено разположение и се забавлява страхотно. Разтапяше се от кеф.
Аз през това време успях да поразпитам собственика за идеята ни за партито.
Та те имат оферта за коледно парти , но според мен не е подходяща за възрастта на децата ни. Включва игра на миниголф ( май няма да се справят ), хамбургер ( определено не става за няма и двегодишни) сок Капи ( аз не давам такива, но за едно парти бих се прежалила) хрупкави пържени картофи ( Ачко е ял
_ Дискотека ( професионално озвучение)
- посрещане на Дядо Коледа, който ще донесе на всяко дете торбичка с изненада с подарък и лакомства.
Куверта е 15 лв на дете.
Така - опрделено мисля, че това става за по-големи ,но не и за нашите малчовци. Та със собственика обсъдихме вариант да се направи и подходящо меню за дребосъците. Мисля, че Дядото Коледа може да се запази. За майките предложиха или да се направят готови плата с някакви хапки и мезета или всеки да си поръчва питиета и каквото има на бара.
Питах го за 11. 12 какво е положението и каза, че има резервация за следобяда от 14 часа за рожден ден, дообяда е свободен (за сега). Наема на залата е за 2 часа. Можем да говорим за от 10 до 12 примерно.
Другото което ми каза ( май не запомнох точно
Уффффф много замотано стана.
Та аз да си кажа как виждам нещата - за децата да има някакви дребни нещица за хапване от рода на някакви соленки, плодове, дребни сладки ( идея си нямам давайте мнение) мисля, че те там предимно ще дивеят и играят и може да замезват по малко. Сокчета май няма как да стане поне съдейки от моето дете. Не задруго просто трябва да е в определено шише, Ачко все още не може да пие от чаша, може със сламка. Май ние поне ще си носим шише отвкъщи

Иска ми се да си го запазим Дядката Коледа, той Ачо май май не знае що за животно е това, но чета че доста дечица са запознати. Хубаво е да усетят коледния дух, пък каквото разберат. И да има кака аниматор да си би забавлява. Ние майките да си почъчваме на бара каквото искаме , пък за нас голямата весеба ще е във Веселото село
Ако искате да е на 11 трябва да се действаме, ако искате да е за януари иаме време.
Давайте идей, мнения и предложения. Ако искате идете и го огледайте клубчето.
-от Джъмбо за 80лв., защото като гледам в сайтовете цените почват от 119 до 160лв. за същия модел. ,
-от Хиполенд за 40лв., но ги има и в Карфур на добра цена.

и понеже съм съорганизатор на фиестите, трябва да съм плътно там, така че, ако ми останат сили и не ме изхвърлят в скоро време от вкъщи, ще дойда където и да сте. 
поправете грешката,че нали знаете за планината,да не дойдем ние във вас на среща
, аз освен че мразя да ми казват какво да ям , просто и не мога да изпия и изям 50 лв.
.Снощи малкия остана на бабин дом,сутринта Пешко отиде у нашите да слагат камина с баща му и аз си поспах до 12ч.пих кафенце,мотах се,закусих,мотах се,слушах музика,мотах се и към 15.30 хванах рейса и при малчо,тъкмо се събуди.Заредих батериите за следващата седмица 