Дудулулу, започвам с теб, защото ти ме съкруши
Цвети, Илианка, , честит рожден ден, на патерици
Миме, стояхме си с теб един път на една пейка в парка в св. Троица и аз ти обяснявах как се променят отношенията след първото и после след второто....Сега пък ти казвам, оправят се нещата, но лека-полека
Фокси, аз освен стените, съм прежалила много други неща. Например подредбата вкъщи ми е абсолютно нелогична, но на мен не ми пука (а преди не беше така
) Ситуацията у нас е много сходна, нищо че не са на една възраст. Това даже ми се струва допълнително усложнение понякога, защото имам проблеми с книжките, филмите и тн. забавления. И двамата не отстъпват и искат тяхното. Общите им са - миене на чинии, готвене, рисуване по стените, бой, бой, бой, подскоци от дивана на земята, бой, все в този порядък. Аз се боря да няма големи поражения по самите тях и останалото остава на заден план. ДАрко, освен това, напоследък особено ревниво пази новите си художествени произведения по латекса и се сърди сериозно, ако взема да ги изчистя. Толо, и аз също се изненадах, когато Руси ясно заяви "Аз"
Той много ясно съзнава вече аз и ти, докато Дарко освен, че говореше за себе си в трето лице, не казваше баба, леля, дядо, ами "баба ти", "леля ти" и тн За болестите няма да коментирам, че има чувството, че у нас бацил до бацила
редуваме се всички, продължаваме да спим на едно легло четиримата и така 
Бисе, Карбо,, през какво ли още няма да минем. Наде, поне се успокоих, че при вас са се пооправили нещата
Ало, купонджийките
и аз не останах по-назад. Събраха ми се цели три - едно с медиите, едно детско и едно на служителите на фирмата и общо взето се разбих - веднъж от организацията, в която имам участие и после в изпълнението. Но не мога да не си призная колко ми беше хубаво, как сега съм болна у нас и съм прегракнала, но още ме държи еуфорията и някак за първи път от много време почувствах внимание върху себе си като към нормална жена, а не към жена в "специално положение" (бременна, кърмачка, майка с бебе...
). Имам още толкова много да пиша, но прост нямам сили, не съм спала вече много нощи, а утре пак съм на работа
прегръдки и целувки от мен


.За капак малкия е кисел и се разнасяме с кенгурото, но гърба вече взе да ми сдава багажа.Преди половин час като по команда всички се изнесоха, а мъжо сега влиза ама и той скапан, че и него днес го полазиха яко клиенти.
.
Дано всичко мине бързо и леко ...........
.Дано се окаже по-малкото зло (най-добре да е най-малкото) и Евунка бързо се оправи! 