Нашето Февруарско талисманче Криси стана на две години!!!

  • 33 015
  • 743
# 630
Привет, мацки  Whistling

Дудулулу, започвам с теб, защото ти ме съкруши  Confused Прегръщам те силно  Hug

Цвети, Илианка, , честит рожден ден, на патерици  Embarassed Бъдете здрави, силни и все така оправни bouquet  bouquet  bouquet 

Миме, стояхме си с теб един път на една пейка в парка в св. Троица и аз ти обяснявах как се променят отношенията след първото и после след второто....Сега пък ти казвам, оправят се нещата, но лека-полека  Wink

Фокси, аз освен стените, съм прежалила много други неща. Например подредбата вкъщи ми е абсолютно нелогична, но на мен не ми пука (а преди не беше така  ooooh!) Ситуацията у нас е много сходна, нищо че не са на една възраст. Това даже ми се струва допълнително усложнение понякога, защото имам проблеми с книжките, филмите и тн. забавления. И двамата не отстъпват и искат тяхното. Общите им са - миене на чинии, готвене, рисуване по стените, бой, бой, бой, подскоци от дивана на земята, бой, все в този порядък. Аз се боря да няма големи поражения по самите тях и останалото остава на заден план. ДАрко, освен това, напоследък особено ревниво пази новите си художествени произведения по латекса и се сърди сериозно, ако взема да ги изчистя.

Толо, и аз също се изненадах, когато Руси ясно заяви "Аз"  Simple Smile Той много ясно съзнава вече аз и ти, докато Дарко освен, че говореше за себе си в трето лице, не казваше баба, леля, дядо, ами "баба ти", "леля ти" и тн  Laughing

За болестите няма да коментирам, че има чувството, че у нас бацил до бацила  Sick редуваме се всички, продължаваме да спим на едно легло четиримата и така  ooooh!

Бисе, Карбо,, през какво ли още няма да минем. Наде, поне се успокоих, че при вас са се пооправили нещата  Heart Eyes

Ало, купонджийките  Whistling и аз не останах по-назад. Събраха ми се цели три - едно с медиите, едно детско и едно на служителите на фирмата и общо взето се разбих - веднъж от организацията, в която имам участие и после в изпълнението. Но не мога да не си призная колко ми беше хубаво, как сега съм болна у нас и съм прегракнала, но още ме държи еуфорията и някак за първи път от много време почувствах внимание върху себе си като към нормална жена, а не към жена в "специално положение" (бременна, кърмачка, майка с бебе... Blush).

Имам още толкова много да пиша, но прост нямам сили, не съм спала вече много нощи, а утре пак съм на работа  Crazy прегръдки и целувки от мен  Heart Eyes
Виж целия пост
# 631
Добро утро



Гал,включи се и ти най-сетне  Hug


Някой гледла ли е Трон-Заветът на ЗД.Че моят ме навивва да ходим,а пък на мен такива фантасмагории са ми ужасно скучни
Виж целия пост
# 632
Ей, верно сте много готини купонджийки!  Heart Eyes

Зарина е болна, има Т, точи едни зелени сополи като река и кашля като магаре! И понеже е като парцал, снощи я сложих да спи в 20 ч (за първи път толкова рано) и се събуди наспана в 4 ч през нощта  ooooh! !Всички спят, тъмно е, а тя дивее! Повече никакво заспиване прeди 22,30 ч!

Бързо оздравяване на болничките!  

Гал, включвай се по-често! Бързо оздравяване на юнаците!  Hug
Виж целия пост
# 633
И аз съм тука Simple Smile И искам пак Simple Smile Абе не знам 'що толкова се кефя на тия срещи....  Heart Eyes
Виж целия пост
# 634
Привет,
и аз искам коледно парти с вас, ама нъц - дребния пак го боли гърло и е със сливици като сливи  #2gunfire
Бъркам в гърлото със сода и гранофорин, давам витамини и имуностимуланти, пък дано се разминем с пореден антибиотик ... Да не говорим, че половинката явно така изразява ревността си към мен - не ме пуска на повече от 1 коледно парти ...
Чудесни снимки, дайте още, плийййййййз!
Елфи, и ние бяхме в мола на Карфур, но Софийския - жалко, че не се "отваря портал" във времето и пространството между всички молове, така със сигурност щяхме да се виждаме по-честичко  Laughing
Галл, бях се замислила скоро за теб, защото те сънувах, но се радвам, че нищо лошо не ти се е случило, защото с тия "мойте сънища", вече куп народ ми е забранил да ги сънувам...
Довечера съм самичка с дребния и може като го приспя, ако той не ме приспи, да вляза и да пусна малко снимки.
Доскоро,  Hug
Виж целия пост
# 635
Привет, днес бяхме на консултация за втори път тази година (предишния февруари) и ни биха последния Пентаксим. Мерки - 11 700гр,89 см.

Сега след като се събуди и се поду крака и започна да куца. Спомням си,че на много дечица им беше така, но да ви питам само първия ден или няколко?

Виж целия пост
# 636
Здравейте,

моля за малко стиснати палци. Йоан продължава да е болен след като миналата седмица имаше подобрение и в петък ни казаха, че се е оправил. Да, ама не. В събота от нищото започна да кашля , а всяка кашлица водеше до спазъм и съответно повръщане. Баща му се видя в чудо, а аз в 1 часа по спешност се прибрах от Коледното ни парти във Велинград.
Вчера го заведохме в спешния кабинет в пулмологията. Всичко супер, чисти гърди и дишане, спокойно гърло, ходете си, но още три дни антибиотик. И да му пуснем изследвания за Коклюш  Rolling Eyes
Да, ама не. От снощи в 6 поддържа около 39 и няма сваляне тази температура.
Днес сутринта го водихме в Токуда - искаха снимка заради съмнения за пневмония. Снимката е чиста, но е направил усложнен бронхит или каквото и да се казва.
Днес продължава да гори от температура, кашля като магаре, повръща и не иска да пие нищо. Не е ял от вчера сутринта.
Антибиотика го повръща и вече в чудо сме се видели.

Прочетох назад от горе, от горе и не мога да коментирам. Само се надявам всички болни дечица да се оправят. Praynig
Виж целия пост
# 637
Деси, дръжте се! Мога единствено да кажа за антибиотика, ако наистина няма никакъв начин да го приема, вариантът е една аптека в бизестена срещу Славейков. Там могат да направят свещичка от съответното лекарство и да го прилагате така. Само за информация, ако не се справите с приема...
Виж целия пост
# 638
Ох,Деска пак ли се започва...дано този път по-бързо да мине. Hug
Виж целия пост
# 639
 Момичета - кокичета,  Hug много сте готини!!!

 Днес вкъщи е голямата лудница  Crazy. Имаме работник на двора - затваря ни навеса.Вкъщи слагат климатик, а същото правят от друга фирма и в сестра ми (съседната къща).А аз съм сама с двете деца и трябва да наблюдавам изпълнението и на трите места.Само не мога да си обясня как пък се уцелиха да дойдат в един и същ час всички  ooooh! . Половината хол е покрит с наилон, за да не цапат майсторите, но проблема е как да убедя Тодор да стои само в другата половина  Thinking.За капак малкия е кисел и се разнасяме с кенгурото, но гърба вече взе да ми сдава багажа.Преди половин час като по команда всички се изнесоха, а мъжо сега влиза ама и той скапан, че и него днес го полазиха яко клиенти.
 Ауу, навън падна мъгла, толкова е гъста, че не си виждам съседите  Shocked.Децата днес не са излизали, кучето не е нахранено, съдовете преливат в мивката и няма нищо за ядене.Добре че мъжо е напазарувал, остава да проверя какво обаче е напазарувал.

 Оплаках се!
 До после отивам да свърша останалите задачки  Tired .

 Деска  Hug Hug Hug.Бързо оздравяване на Йоан!А на вас повече сили за да преборите този път окончателно болестта!!! Hug Praynig
Виж целия пост
# 640
Деси, миличка, кураж! И от нас с Плами силно стиснати палци на Йони!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 641
Момичета моля за много стиснати палци , защото влизаме в болница със съмнения за рубеола или мононуклеоза   Cry Дано всичко мине бързо и леко ...........
Виж целия пост
# 642
Момичета моля за много стиснати палци , защото влизаме в болница със съмнения за рубеола или мононуклеоза   Cry Дано всичко мине бързо и леко ...........

Теди стискаме, но това са две съвсем различни заболявания, които няма как да се объркат. не могат ли да кажат какво е?

Зари, май пак имаме нужда от професионалните услуги на твоя мъж
Виж целия пост
# 643
 Теди, не знам какво да кажа  Sad .Дано се окаже по-малкото зло (най-добре да е най-малкото) и Евунка бързо се оправи! Praynig

 Айде всички дребчовци да си стоят здравички, по-добре ние да се борим с гадните болести отколкото те.Няма по-гадно нещо от болно детенце  Sad .Бързо оздравяване на всички!!!
Виж целия пост
# 644
wondertedy7, fingerscrossed
дано да мине леко и бързо да разберат какво е
пиши ако можеш,как се развиват нещата

^desika^, fingerscrossed
много кофти така-дано бързо да се пребори Йоан
пиши и ти как сте

dideroncho  fingerscrossed

и Зари бързо да се оправя
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия