130 Арабски аромата ни пленяват, магията на Изтока даряват.

  • 47 131
  • 745
# 240

лю само при Надя ли ще ходиш  newsm78 newsm78 newsm78

 

Уго, Ами не е задължително само при нея...Този въпрос го приемам като плах опит за покана, плах, защото те е страх да не ти откажа  Joy   Не ми е проблем да отскоча и до Дамаск, но ще съм сцялото племе. Как си със стаите за гости?

Амал, аз имам пищни форми в изобилие, мога да ти дам малко да се уравновесят нещата и при двете ни, макар че моят също не се оплаква  Grinning


Рея, добре дошла, чакам с интерес историята, ако все пак решиш да я споделиш публично...тъкмо ще ти направим групов 'хороскоп'

Айше, добре дошла и на теб. Аз съм гледала само за Рибново...добре че познавам толкова много помакини, та тези предавания са ми за убиване на време само, а не за черпене на информация.


Останалите  Hug, не се давайте на дупки и кавги с половинки да ви скапват


Виж целия пост
# 241


Уго, и такива ли способности имаш вече? Внимавай да не те регистрираме като румънските врачки, че трябва и данък да плащаш. Joy


амалче завист ли долавям  Thinking Mr. Green


лю само при Надя ли ще ходиш  newsm78 newsm78 newsm78

 

Уго, Ами не е задължително само при нея...Този въпрос го приемам като плах опит за покана, плах, защото те е страх да не ти откажа  Joy   Не ми е проблем да отскоча и до Дамаск, но ще съм сцялото племе. Как си със стаите за гости?


лю моето племе е по- голямо от твоето ,така че не можеш да ме уплашиш  bowuu bowuu bowuu
А място има,имаме си пристройка за гости с бок,баня и тоалетна,само кажи че идвате. Hug

reia_kibela с кой арабски си започнала  newsm78 ,книжовният или местно наречие newsm78
Виж целия пост
# 242
Привет принцеси!!!
Втори опит да публикувам - дано се получи  Simple Smile

Добре дошли на новите момичета. От тук много можете да научите. Питайте момичетата - те с удоволствие обясняват и са много полезни. Аз от тук много научих и благодарение на тях се научих да вярвам на това което ми казва хабибито колкото и невероятно да ми звучи понякога  Hug   bouquet

ДУА на патерица и тук честит рожден ден.
Не знам този сирийски нет и при вас ли дойде, но в Египет определено прескочи. Той там и досега не беше цвете но последните дни - ту го има ту го няма  #Cussing out   #Cussing out  #2gunfire
УГО да вземеш по-бързо да го патентоваш че виж взел че се оправил навсякъде  Mr. Green

Тази дупка много голяма бре хора - колко сме паднали в нея - САЙДАХ и тя в клуба на падналите в нея  Hug
Хайде по едно  Hug на всички в дупка че да се съвземем по-бързо  Hug
АЙА благородно завиждам че се връщаш при хабибито  Hug
Май много се отплеснах а пък и тази дупка ми пречи да мисля, такат че прегръдки на всички споменати и неспоменати арабелки  Hug
Виж целия пост
# 243
 Лю , Уго вече започна, тя вече е понапреднала с моята история. Е, времето ще покаже до къде ще стигне, но като добра ученичка, истам първо да си науча урока, пък ако се стигне до изпитване, ще съм подготвена.
Виж целия пост
# 244



честита победа на сирийците срещу Саудитска Арабия,мач за купата на Азия!!!!!!!!!

надя мъжът ти гледа ли мача  newsm78

reia_kibela ,забравих да те предупредя ,понеже си нов потребител,в пощата ти могат да се съхраняват 3 лични съобщения,така че,изтривай прочетените ,за да можеш да получаваш нови.

амалче и нещо за теб,една арабска поговорка заедно с историята от която е произлязла.

Който знае знае,а който не-шепа леща.
Един крадец наблюдавал една къща в която живеели мъж и жена,изчакал мъжът да излезе и се вмъкнал в къщата.Когато го видяла жената се развикала за помощ,първи се притекал мъжа и,той взел един нож и хукнал да гони крадеца,който видял до вратата съд с леща и грабнал една шепа.Когато го заловили с помощта на съседите ,той започнал да се оплаква-вижте съседът ви какъв е скъперник,за едан шепа леща ме гони с нож.Мъжът ,от страх да не излезе лошо име на жена му,все пак е била нападната смо промълвил-който знае знае ,който не-шепа с леща.
Виж целия пост
# 245
Честита футболна победа на сирийците!

Обещах ви да преведа нещо весело...Може и да е пускано преди тук,. но нека пак се посмеем, пък и го има в различни вариянти...освен това сами можем да продължим списъка от собствени наблюдения...



По какво се познава чужденец живял твърде дълго в арабска страна?



Мисли, че Пепси започва с буквата Б

Не се изненадва да види коза на седалката до шофьора

Мисли, че нецензурираната версия на Малка къща в прерията е провокативна

Очаква да види думата ‘иншаллах’ на потвърждението за самолетния билет

Под домакинска работа разбира писането на инструкции за домашната помощница

Вярва, че знаците за ограничение на скоростта имат препоръчителен характер

Няма проблем с трактори движещи се с 40 км/ч на магистралата

Знае от коя страна е правилно да се отвори шауармата

Когато някой му каже ‘утре иншаллах’ той го разбира като ‘ по някое време тази година...ако имаш късмет’

Свикнал е през лятото да ползва крана за студена вода когато му трябва гореща

Очаква да получи злато са рождения си ден

Мисли, че всички полицаи карат Аудита и Мерцедеси

Когато започне да крещи ‘харам’ ако види момче и момиче да се държат за ръка, но смята за нормално момчета да се разцелуват по бузите като се срещнат

Всички телевизионни канали освен местния са с кристално ясна картина

Мисли, че водата съществува само в бутилки

Кутия кърпички Kleenex е неотменна част от всяка маса за хранене

Смята за съвършено нормално, че съседът му  не работи, но има две Ферарита и джип

Отвличат го бедуини за 3 дни. Когато полицията обгражда бедуинския лагер той започва да ги убеждава, че фактически не е заложник, а е просто са го поканили на малко ориз и агнешко

Влиза в  разгорещени спорове за любимия си шейх, емир, или крал

Вечеря не по-рано от 22.30

Винаги знае дали в момента  се намира  в обсега на иракските ракети







Виж целия пост
# 246
 smile3532 
 
Номера с трактора вече ми е известен. Преживях го.
  А сега кой ще ни спретне хороскопа. Лю ,  ти ли ще си астроложката ? И двамата сме Стрелец с 4 години разлика , с малко минало зад гърба ни и по едно дете на възраст в която се появяват само когато са свършили джобните. Говорим на трети език, каквото не сме се разбрали, минаваме на английски.
 Чакам прогнози с нетърпение             
                                                                                          newsm03
Виж целия пост
# 247
лю имай милост ,получих мускулна треска

 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Цитат
Когато някой му каже ‘утре иншаллах’ той го разбира като ‘ по някое време тази година...ако имаш късмет’

е ,обаче тук си много оптимистична  newsm47

Цитат
Когато започне да крещи ‘харам’ ако види момче и момиче да се държат за ръка, но смята за нормално момчета да се разцелуват по бузите като се срещнат

С това ми напомни една случка ,в градинка сме аз и племе.Пролет март месец ,едно слънце пекнало ,едни двойки година -две ,айде 3 по-големи от моите насядали по тревата и държащи се за ръце.Аз започвам да се подсмивам и изръсвам нещо от рода на -малии, надминаха охлювите по тревата .Обаче пуберките ме отрязват -е ,в сравнение с тези в БГ нищо не правят. Mr. Green

Да добавя в списъка
За този вид чужденци точността е разтегливо понятие-ако имаш среща в 4 ,то значи преди 6 да не се мяркаш.
Свикнали са ,че гости могат да ти дойдат от 8 сутринта до малко след полунощ.
Махват с ръка на градският транспорт и очакват да им спре извън определените затова места.

Виж целия пост
# 248
Лю, аз съм за:

Очаква да види думата ‘иншаллах’ на потвърждението за самолетния билет

Знае от коя страна е правилно да се отвори шауармата

Свикнал е през лятото да ползва крана за студена вода когато му трябва гореща

хахахаха, за второто направо в 10-ката, аз все още се чудя и мажа. Mr. Green

Уго, не завиждам бе, респектирам се. Wink Сега ще сложа поговорката. Peace И честита победа!

Ясминке, кога ще се осовбодиш за малко? Hug


Ники,
ще изплуваме вес някога. Hug Hug
Виж целия пост
# 249
"Когато някой му каже ‘утре иншаллах’ той го разбира като ‘ по някое време тази година...ако имаш късмет"

Ей това е толкова вярно, че повече няма накъде. И при все, че ми е до болка позната арабската точност, не спира да ме изумява Joy Joy Joy


Хайде всички, излизайте от дупките и си връщайте доброто настроение Hug

Срам ме е да си призная, но аз, която доскоро ревях че искам работа, сега рева, че не ми се работи Blush. Няма угодия Crazy. Мечтая си свекитата да открият едно петролно кладенче в задния си двор и да не ми се налага да работя Joy
Виж целия пост
# 250
Цитат
Хайде всички, излизайте от дупките и си връщайте доброто настроение Hug

астарта ето едно клипче да помогне.  Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=YTUwGhcuaTg


Цитат
Мечтая си свекитата да открият едно петролно кладенче в задния си двор и да не ми се налага да работя 35
А може ли да им стана съседка  newsm78 Laughing
Виж целия пост
# 251
Хахаха, искам ви от утре всичи да пеете докато готвите и чистите. Mr. Green Joy

Астарта, хич не е до угодия, а до природа.  Hug Flutter Ама пуста еманципация така става който се бута да работи наравно с мъжете. Мисля, че и нея (еманципацията) не сме я доразбрали, също както демокрацията или въобше цивилизацията. Mr. Green
А за кладенеца - при тебб щансовете са по-големи, ние най-много някоя ряпа да намерим там на село. Mr. Green
Виж целия пост
# 252
Добре дошли на новите момичета  Hug

Айше, Брезница ли е най-радикланото село днес.  newsm78Досега не го бях чувало по медиите (Познато ми епо-друга линия, в една община сме) Виж гърменският кмет все е в новините.  ooooh!

По-новите постинги не съм ги чела, че днес уж трябажве да летя, цял ден вися на летището - от 9 до 19 и не стана  Cry Стискайте палци , правете дуа в сряда да я няма, че разкарването на 30 кг ми куфар нагоре дадолу ми идва в повече.
Виж целия пост
# 253


   

Честит рожден ден на мен  Simple Smile
Малка скромна почерпка за днешния ден, в който съм ощастливила света с раждането си  Mr. Green
Виж целия пост
# 254
Alvera,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Усмвката да не слиза от лицето ти,погледът ти винаги да е изпълнен с щастие,сърцето ти винаги да тупти от любов и около теб винаги да са любимите ти хора!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия