Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява тандури?
Какво представлява сирийски вирус, споменат в публикацията?
Какви са съветите за арабски младежи, които търсят съпруга, според публикацията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява тандури?
Тандури е традиционно индийско ястие, приготвено с кисело мляко, лимон и различни подправки, обикновено с пилешко или скариди. Ястието се маринова поне 6 часа и след това се пече във фурна. Ако нямате готов марината, можете да направите своя собствена смес от кисело мляко, кимион, кориандър, куркума, лют червен пипер, чесън, лимонов сок и сол. Ястието обикновено се гарнира с настърган джинджифилов кореноплод и парченца лимон.
-
Какво представлява сирийски вирус, споменат в публикацията?
-
Какви са съветите за арабски младежи, които търсят съпруга, според публикацията?
Публикацията представя два вида поведение за арабски младежи, които търсят съпруга. Първият тип е да се срещате с момиче за разходки и чат, като се подчертава важността на външния вид, технологичните джаджи, интернет присъствието и музикалните предпочитания. Вторият тип е да търсите съпруга за брак, като се акцентира върху приличното облекло, уважението към жените и спокойното поведение.
-
Каква е загадката, спомената в публикацията?
-
Какво е съдържанието на книгата, спомената в публикацията?
. Дано скоро я изпишат, че като те чета, направо побеснявам. В коя болница се случва това?


Това,което споделяш за отношението в болницата,е недопустимо..,как може подобно държание към пациент,да не говорим,че става дума за дете...
Дано скоро да сте си вкъщи и всичко остане зад гърба ви като един блед и лош спомен! 
Аз споделих идеите си имено с мисълта да чуя и вашето мнение,защото предпочитам да изслушам вас и да го обсъдя с вас,тези които сте широко скроени и отворени към новото,а не закостенели,консервативни дами,които си позволяваха да ми налагат мнението си,когато избирах име за сина си..



и последвай съвета на Олди 
и на ад също-не сте ме одобрили във фейса
Ето, виждаш ли, и АД ти каза, че най вероятно щерката с най-хубавото име е талант! 

Пък и нещо му беше лошо, та си свали гащите и се нагъзи сестрата да му бие инжекция
Знам за всякакви случаи - едни ги къпят често, други - не...Правила няма, всеки както го чувства и най-вече на детето каквото му харесва....някои бебета плачат от водата... 
