130 Арабски аромата ни пленяват, магията на Изтока даряват.

  • 47 131
  • 745
# 630
Алвера, бързо възстановяване на дъщеря ти Hug. Дано скоро я изпишат, че като те чета, направо побеснявам. В коя болница се случва това?
Виж целия пост
# 631
Алвера, дано всичко върви добре и да си приберете детето в къщи! За отношението хич не се учудвам, да не дава Господ да се разболееш в тая държава. Hug

Олди, аз основно от нета пазрувам откакто се е родил малкия, та всякакви ситуации имам. И на мен ми хвърлиха боклука веднъж, но от вратата на двора в кофите, дето са на 10м. Simple Smile
Дребният вече всички куриери го познават, най-голям приятел е с този от Спиди. При нас проблема е, че сме в кооперация с двор и трябва да слизам чак до портата на двора. И понеже не смея да оставя Каруми сам, го взимам с мен-зима, лете, по всяко време, веднъж и спящ го носих. Страх ме е да го оставя в къщи сам и това си е. Добре, че повечето куриери ме познават вече и идват докъм 12-13часа, щото знаят че спим от 14-16. Grinning

Иаз ще мина през албума, че не съм влизала от сума ти време.

Уго, оправяй се! И поздрави на Свеар, радвам се че са добре!

Аз днес го карам по-кротко, че вчера се стреснах доста. Не че ме е страх да родя преди секциото, но иска мъж ми да е тук, че да гледа Карумче.
Иначе бебка е вече голяма, мина 3500г и може да излиза когато пожелае.

Отвам да гледам Сънчо с дребния. Mr. Green
Лека вечер!
Виж целия пост
# 632
Алверче,много бързо възстановяване на дъщеричката ти!  bouquetТова,което споделяш за отношението в болницата,е недопустимо..,как може подобно държание към пациент,да не говорим,че става дума за дете... #Cussing out #2gunfireДано скоро да сте си вкъщи и всичко остане зад гърба ви като един блед и лош спомен! Heart Eyes
Уго,тихичко ще ти призная,че и аз съм се замисляла върху този вариант,но когато взех и го споделх вкъщи,не подозираш,каква бурна и неодобритела реакция срещнах.. ooooh!Аз споделих идеите си имено с мисълта да чуя и вашето мнение,защото предпочитам да изслушам вас и да го обсъдя с вас,тези които сте широко скроени и отворени към новото,а не закостенели,консервативни дами,които си позволяваха да ми налагат мнението си,когато избирах име за сина си.. Heart Eyes
Уго,много бързо оздравяване и не му се давай на грипа!
Ясминче,браво на малката девойка,голяма и здрава да се роди!  bouquet
Може ли да попитам за този албум,в който публикувате снимки?!?Надявам се,че не е много нахално от моя страна.. Blush EmbarassedБих се радвала и аз да се включа в него.. Flutter
Виж целия пост
# 633
Благодаря ви много, момичета.

Om Saeed , паролата за албума я дава АД, там си качваме снимки и всеки, който пише в поне една тема редовно може да получи паролата, ако всички са съгласни. Аз лично нямам нищо против. Ако и другите са съгласни, трябва да пишеш на лични на already detective e-mail си и тя ще ти прати паролата. Мисля, че така беше  bouquet
Виж целия пост
# 634
Ом Саид, на мен пък тази работа с еднаквите имена не ми се нрави. Като Пижо и Пенда ми идва. Mr. Green Имаш 4-5 месеца да го мислиш, убедена съм че ще изберете най-подходящото име. Hug
За албума- аз нямам нищо против, ние и на живо сме се виждали вече. И да качиш снимки на Саид със затворническата прическа. Laughing
Виж целия пост
# 635
Алвера, ужасно е това, което разказа - аз не бих го подминала просто така, подайте оплакване! Още повече, че става дума за детенце! Hug Само с разлайване на кучетата ще се научат, че не могат да се държат така с пациентите! Напоследък много се шуми по въпроса и хората са чувствителни на тази тема. Възползвайте се!
Ясмин, то остава да е бил и същият куриер-боклукчия от Спиди... Joy
Ум Саид, на мен пък последното  предложение на Уго ми харесва  Peace
Като повдигнахте въпроса за парола, ако решите да ми я дадете пак, ще се радвам  Peace Хем да ви видя пак, хем и вие да ни видите  Blush

Ясмин, това с Пижо и Пенда ме уби, откъде ти хрумна ... Joy
Виж целия пост
# 636
...Ясмин, то остава да е бил и същият куриер-боклукчия от Спиди... Joy

Ми знам ли, може да е куриер с мисия-да помага на изпаднали домакини. Mr. Green

За Пижо и Пенда ми хрумна като една позната ми предложи да кръстя малката Карима. Карам и Карима, с татко Акрам-идилия. И без това редовно казвам на мъж ми "Каруме" и на малкия "Акрамче" Mr. Green
Виж целия пост
# 637
aлвера  Hug бързо възстановяване на щерка ти  Praynig  и последвай съвета на Олди  bowuu

олди аз съм ти малко сърдита  Crossing Arms и на ад също-не сте ме одобрили във фейса  Crossing Arms

Вчера не ходихме в центъра,първо се оказа,че никоя от приятелките ми няма да ходи и второ,залата е много малка и всички пушат-а с моято гърло и нос не се виждах как щях да дишам.Но,пък си го отпразнувахме сами.

ум саид имате време ,аз също не съм спазила Пижо и Пенда и 3те са с различни букви  Laughing
Едното братовчедче на дребната още не записано  ,понеже таткото иска да е с 2 имена,за 2рото са се съгласили ,но за първото не ,а вече е на година и нещо  Mr. Green.

Нямам нищо против за албумите  Grinning


Виж целия пост
# 638
Аз пък въобще незнам Олди коя е във фейсбук Crossing Arms Ама аз по принцип трудно се ориентирам там, меко казано. Grinning

Тука голямо мъртвило днес, всички хойкате насам-натам. Twisted Evil
Виж целия пост
# 639
Чакайте и тук да огрея. Mr. Green Мислите, че е лесно да си админстратор ли? Особено когато нищо не знаеш и разбираш? Mr. Green

Не съм ви чела всички, че имах много ангажименти. Rolling Eyes Mr. Green

Ясминке, викам да не си писала че отиваш да родиш?  Flutter Бебонка ще стане манекенка с тези размери. Heart Eyes

Олди, големи премеждия с тоз боклук бе.  hahaha Ето, виждаш ли, и АД ти каза, че най вероятно щерката с най-хубавото име е талант!  bowuu Flutter Hug

Алвера, направо нямам думи, такова безхаберие, за коя болница става дума? #Cussing out Е как няма да плаче детето, то не стига, че го е било страх, ами и на студено, просто гаднооооо. ooooh! Пък съм чувала да казват, че в някои болници дори терапия правели на децата да им е по-малък стреса. Но то и за родилките е така...на други места.  newsm78

Аз пък почти знам вече кой кой е. bowuu Но и кодовите названия вършат работа. Wink

Не казахте как мина 3 март по вашите земи?

Криси, в Австрия празнува ли бг общност? Simple Smile
Който не съм споменала да не се сърди, не е от нежелание, но малката нещо подивяла.
Виж целия пост
# 640
аааа, Дес, недей така, плийз. Ми пускайте по едно съобщение заедно с поканата за приятелство да знам кой кой е. Не съм влизала скоро във Фейса, ама специално за теб шЪ вляза  Hug
Амал, "талантът" такъв номер ми спретна тая вечер....не ми се говори направо. Напоследък като нещо и дразни в гърлото, си напъхва ръката до китката буквално и започва да кашля докато не го изплюе/изповръща....направо навик и стана...и така тая вечер прах кошара, къпах бебе, сега чакам пералнята да доизпере и се строполясвам  ooooh!
Виж целия пост
# 641

добре, че стана на дума.
Вие всеки ден ли къпете бебетата? Аз да. Рядко съм прескачала, само когато съм труп или след ваксина. Но наскоро приятелки, живущи в чужбина, споделиха , че тамошните педиатри не препоръчвали ежедневна баня.
Аз пък се шегувам, че в Бг бебетата се къпят всеки ден,докато станат възрастни и тогава банята е само в неделя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Татко ни каза, че в Сирия също не ги къпели всеки ден.


Алвера, дано се оправи по-скоро детето!Аз на стари години претърпях операция от апендисит, първи курс бях. Егати срама брах гола на операционната. И доктора един, ако не пие , не може да работи  Thinking Пък и нещо му беше лошо, та си свали гащите и се нагъзи сестрата да му бие инжекция  Stop Stop
После майка разправя, 4е като ме изнасяли от операционната /тя е на др. етаж/ и съм била гола в носилката, и мама се притичала да ме покрие, да не зяпа народа. Била съм с отворени очи и съм извивала  като вълк  Thinking Thinking И нали съм черна, циганетата веднага се насъбрали около носилката да видят какво ми е, мислели са , 4е съм от техните  Mr. Green Mr. Green

Много трудно съм излезнала от упойката. Помня , 4е видях починалия ми дядо, който ме хвана за ръка и каза "идваш с мен" и аз щастлива, че съм с дядо веднага тръгнах. А майка ми горката седяла до леглото и слушала какви ги мълвя. ПОмня, че чух далечния глас на майка , че никъде не ме пуска, дядо изведнъж ми пусна ръката и се отдале4и без да ме поглежда... после се събудих....
и адски ме болеше, сякаш усещах да ми режат месото....
Ама мина де Simple Smile


ооо , забравих -и моята мома си пада по вкуса на мокрите  кърпи, както и по опаковката им. Отвреме на време й позволявам да им се наслади, за да мога да пиша във форума  Laughing Laughing Laughing

айде лека и мека
Виж целия пост
# 642
Ох, Шилан, баш от такъв разказ имах нужда преди лягане  ooooh! Много страховито ми прозвуча бррр Добре, че си се върнала...
Бебето го къпехме всеки ден до късно - едва към 8 месец може би започнахме да прескачаме. На нея и харесва водата още от малка и банята и действа успокояващо. Сега не я бях къпала няколко вечери, защото съм сама и е много трудно, но се наложи  Tired Знам за всякакви случаи - едни ги къпят често, други - не...Правила няма, всеки както го чувства и най-вече на детето каквото му харесва....някои бебета плачат от водата...
Виж целия пост
# 643
моята плаче след като я извадя от коритцето и започна да я обличам.... И ве4е е свикнала, стане ли ве4ер става нервна и си чака банята.


добре де, айде , ще дам  нещо по-весело от следоперативните ми "видения"  Whistling

в тон с темата за прането :



а ето я и самата тема, http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=431784.135, темите са много де.
Гледам имало и по-луди от мен, избирали си щипките да съвпадат с цвета на дрехата  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 644
Не, това пране не е простряно правилно. Защо половината от дрехите висят така по средата? Трябва да са изпънати идеално.

Ние оправихме бойлера и вече е достатъчно топло за да си правя плаж. Едната ни стая, при това новоремонтирана (самодоволно покашляща се иконка тука) има прекрасно изложение. От рано сутрин до следобеда слънцето се блещи в право прозореца и така огрява стаята, че лягам да се печа, парното надуто, днес и малката разгологъзих за първия плаж в живота и. Да поясня, в Лондон не винаги е облачно  Whistling

Шило, много гадна тая история с операцията.

Ники, на мен ми се струва, че си от малкото хора с направо огромни сърца. Винаги съм се чудела защо любовта включва толкова много себичност и егоизъм  newsm78  Ако наистина обичаш един човек защо да не се радваш когато той е щастлив, ако това включва и той да е с друга? Със сигурност той се радва на бебето...каквито и да са останалите обстоятелства, така, че честито, да му е живо и здраво.

Чакайте да ви кажа за името Алекс. Възприемам го за мъж, но за жена (както е модерно напоследък )много ме дразни. А пък всеки момент чакам една мома, която почти сигурно ще се казва Алекс, ама не е моя, та не мога да направя нищо по въпроса.

От мъжки имена много харесвам Закария, даже беше моя избор за сина ми, но напоследък толкова Закита се народиха, че вече не съжалявам, че не надделях.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия