Кървене по време на бременност - тема 3

  • 376 398
  • 1 786
# 465
ЧХГто тръгна бавно, на 13 ден след пункцията беше 26, на 16 ден - 56, на 18 - 132. Трансфера ми беше на трети ден, прибрах се в лондон две седмици след това. Тук е много скъпо да се прави часген кръвен тест (тези на 16 и 18 ден си ги платих по 50 лири), но после реших да изчакам. Ако нямах кървене, сигурно още нямаше да са ме викнали в АГ, но от понеделник ме следят. В понеделник вагиналния ехограф не показа нищо (при 700 чхг доколкото разбирам е нормално).  Аз се надявах да се види причина за кървенето но не. Видя се само затъмнена част, която лекарката нарече потенциално място за БР и дебела лигавица. Днес съм отново на кръвен тест и стискам палци да се е качило ЧХГ. Ако не, тогава ще е ясно защо кървя  Sad

Точица, сакче и пр се вижда при ЧХГ над 1000. Стискам палци за хубави резултати от новото ЧХГ и успех Hug
Виж целия пост
# 466
Ново ЧХГ едва 990. Комбинирано с кървенето не се чувствам много позитивно настроена. Утре ме викат пак на скан  Peace Praynig Praynig
Виж целия пост
# 467
Светулка спокойно и не се шашкай предварително! каквото и да се случи знаеш, че си в добри ръце.
Не знам на колко со години , но надявам се знаеш, че имаш право на едно безплатно инвитро в Англия! И в крайна сметка тука имат по голяма успеваемост от тази в Бг .
Стискам ти палци и не мисли най лошото!
Виж целия пост
# 468
Момичета, при мен не много добри новини, опасяват се от извънматочна, видя се 'нещо' до левия яйчник което може би е ембрион, но можело да е киста. Прегледаха ме две консултантки и бяха много внимателни. Утре съм пак на ЧХГ. Надявам се втория ембрион да се покаже в матката до една седмица...малка последна надежда. Ако не...пак! Все още нищо не е 100%.  Peace

Чувствам се учудващо спокойна, може би понеже се изясни възможна причина за кървенето и се видя откъде идва.

Troy аз съм на 43 така че съм изпуснала безплатния влак в англия за съжаление...апропо бях много доволна от Щерев в София.

Приятен ден на всички
Виж целия пост
# 469
Нали си правила инвитро ? как тогава ще бъде извънматочна ?? Стискам ти палци всичко да е наред. Между другото в коя болница ходиш ?
Виж целия пост
# 470
Да, и аз така мислех - оказа се че ин витрото може даже да е предпоставка   Shocked

Queen Charlotte, тя ми е районна.
Виж целия пост
# 471
Да за съжаление е така Sad
http://www.businesswire.com/news/home/20100630005012/en/Risk-Ect … icantly-Decreased

Дано не е това и всичко да е наред.  Hug
Виж целия пост
# 472
Днешното ЧХГ от 990 се е качило на 1268. Нещата са зле, моята българска лекарка ме посъветва да спра лекарсвата (прогестерон и естроген) за да не подхранвам потенциално опасна извънматочна бременност. Кървенето ми се увеличи също днес, още преди да спра лекарствата. В неделя съм пак на кръвен тест, мисля че тук се надяват бременността само по себе си да свърши, което колкото и да е тъжно е естествено по добър вариант от това да трябва да ме инжектират или още повече оперират... Така че в моя случай кървенето в комбинация с ниско ЧХГ се оказа лоша комбинация. Съжалявам за лошите новини...
Виж целия пост
# 473
Светулка какво ти казаха тукашните лекари ? Не се притеснявай да ги питаш , а и те са длъжни да ти обяснят. Съжалявам че нещата така са се развили  Hug
Виж целия пост
# 474
Troy тук казаха че според тях тези екстра хормони не са доказани че подкрепят бременността, така че дали ги взимам или не, няма значение. и другите лоши новини, че лигавицата ми е по тънка отколкото би била в шеста седмица и като последно днес това за хормона. Всички фактори сочат проблем, затова аз не мисля че другия ембрион ще се появи магически изведнъж, това беше някаква теория вчера, може би ако ЧХГ беше скочил днес изведнъж, щях да храня надежда, но сега трябва да приема фактите, колкото и да ми е криво. Иначе тук вече имам досие пълно със снимки и т.н, пълна грижа за моето здраве. Аз вече смятям че моето кървене преминава в цикъл, и така. Важното е, че научих какво може да означава тази комбинация на кървене и ниско ЧХГ. За съжаление не е рядко явлвние, но не го пожелавам на никой  Cry
Виж целия пост
# 475
Ох, Светулка 7  Hug Hug Hugмного съжалявам! Бъди много силна и не се отчайвай Peace! Подобна драма преживях и аз Tired така, че не говоря просто, за да се намирам на приказки...
Виж целия пост
# 476
Благодаря дездемона, не се предавам това е ясно. Като начало имам 4 замразени ембриона. Тъй като кървенето ми вече е много силно с големи съсиреци предполагам че това е края и се моля да се изчистя сама по себе си. Благодаря за подкрепата...  Peace
Виж целия пост
# 477
Спокойно , изчакай до понеделник и отиди да видят дали всичко е паднало. Стискам ти палци сама да се из4истиш  Hug
Виж целия пост
# 478
Момичета, моята сага все още върви но вече сигурно е за друг форум, тъй като едно че бременността свърши, второ че и кървенето намаля. В неделя отидох до клиниката с мисълта че съм само за кръвен тест, но след теста ми направиха УЗ (вагинален и коремен) и за половин час гледане нищо не се видя - те казаха че силното кървене и обърнатата ми матка не помагат на нещата. Решиха да ме задържат в болницата докато излезе резултата и изведнъж се оказах по нощница, на легло, и с три болезнени опита да ми сложат бокатче, което така и не се използва в последствие. В следващия момент резултата излезе и за съжаление ЧХГто се беше покачило още малко. Та изведнъж почнаха да говорят за лапароскопия и възможността да ми премахнат я тръба я яйчник. Вече съвсем се бях разстроила, но дойде още една лекарка която ми каза, че има възможност да ми сложат инжекция метотраксат. Аз избрах това, тъй като не ми харесваше идеята, че тъй като не се знаеше къде точно е ембриона, ще ме ровят докато съм упоена и току виж нещо ми липсва като се събудя. Сега се моля инжекцията да проработи, ако не, лапароскопията няма да ми се размине. Следващите три месеца трябва да се пазя, тъй като инжекцията унищожава фолия в тялото. И така. Благодаря за подкрепата Troy и desdemona. Мъчно ми е че ударих такъв лош късмет, но знам че ме чакат 4 снежинки в Щерев и планирам техния трансфер. Само се моля ЧХГто сега да почне да пада та да избегна лапароскопията.  И така...
Виж целия пост
# 479
Светулка 7 Hug Hug Hug има една тема тук, спонтанен аборт/извънматочна бременност, там много момичета са сподели за Метотрексата Peace Обаче, той се прилага при сравнително високо ЧХГ (и което не пада) и когато бременността е диагностицирана и се намира ембриона  Thinking мисля в матката, т.к нали в останалите случаи се води извънматочна и трябва да се следи, да не се спука тръбата ( да пази Бог). Дано се разминеш и  с него! Неразбирам защо трябва да се маха яйчника при теб?! Метотрексата е инжекция, поставят ти я и след определно време започваш да си пускаш кръвни тестове ЧХГ-та които да показват как намалява то! Ох дано се разминеш  Praynig Пиши да знаем, как се развиват нещата и бъди силна Praynig Hug Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия