Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) скоро по бтв ~ 16

  • 69 032
  • 736
# 30
magosniwa, би ли си погледнала Л.С.
Виж целия пост
# 31
http://www.youtube.com/watch?v=ts8tZpUTsqI&feature=player_embedded
Специален поздрав за kavak_yelleri_fan.
Някои го знаят.
kavak,добре дошла и от мен,няма значение,кои са ти любимци от сериала Joy
Марианче,с тази песен всеки път ме изстрелваш във въздуха newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 32
Руми, кажи нещо за сърмите...
Виж целия пост
# 33

Колко е малка Хазал в началото на сериала - тя направо порастна с филма.
Виж целия пост
# 34
Руми здрасти
Виж целия пост
# 35
Руми, кажи нещо за сърмите...
Марианче,станаха чудесни,но си ги ядохме само българите,другите опитаха от уважение,но не повториха(зета са 5 братя и сестри и всички имат по 2-3 деца),но ние си похапнахме по нашенски Hug
Марианче,ако някога напусна този форум(поради липса на време),винаги ще си спомням тази песен и за теб-тя може да ме извади от всяка душевна дупка-и аз ще си я сложа на телефона newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 36
Тина,здравей,мила,не сме се засичали,още веднъж поздравления за идеята ти за коледната музика в офиса Hug
Виж целия пост
# 37
Къванч преди 14 години



http://haber.gazetevatan.com/14-yil-once-kivanc-tatlitug/342905/8/Magazin
Виж целия пост
# 38


http://www.takvim.com.tr/Saklambac/2010/11/26/gecelerde_kivanc_ruzgari
Виж целия пост
# 39
Привет , Прекрасни !  bouquet Влизам само за секунди ,че вече съм закъсняла за репетиция !
От сърце благодаря за прекрасно оформената тема , за всички снимки , колажи , хубавата музика и всичко , което правите за да бъде темичката ни пъстра и забавна ! Дано имам после време да драсна някой ред , че ми липсвате ! Ако не мога - стискайте ми палци , моля ! Praynig
Утре заминавам за Пазарджик , на Тракийска броеница и се надявам да ги надиграем всички ! Wink
Прегръщам ви всички по домова книга ! Heart Eyes Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 40
ооох... не можах да запиша целия репортаж  Stop

От половината нататък е качен в нашата страница  Peace
Виж целия пост
# 41
stereo_hz, видях репортажа - и по телевизията и във фейса.
Виж целия пост
# 42
То имало нова тема,пък аз блея Embarassed  Много красиво си я направила Magosniwa  bouquet Празнично Grinning  Руми,снощи гледах репортаж по канал 1 за вашия празник и веднага ми дойде на ума за тебе. Имало задръстване по магазините. Сега ви оставям,че малкия нещо не слуша тая вечер Mr. GreenПо късно ще се включа Peace  А,и добре дошла нa Kavak  bouquet
Виж целия пост
# 43
Запис.
Magosniwa ,поздравления за прекрасното оформление на темата.  bouquet
Виж целия пост
# 44
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия