Lady Popular...

  • 66 998
  • 750
# 420
Много са хубави новите постижения, а и наистина наградите са много по- стимулиращи от преди. Само не ми харесва, че трябва да си напусна жилището и да наема имението за 10 дни, защото ми отнема повече от 2 часа после да го обзаведа както е сега. Аз от новите постижения събрах 6335 $ и 15450 точки, роклите са много красиви, а диванчето е много симпатично. Сега предложих на над 50 лейдита залог за 10 $, за да ми признае и спечелените парички от залози, ама всички като видят ниво 40 и ме режат.
Няма ме не си се прецакала, трябва да си направиш само още една операция и пак ще ти ги признае.
ако иска6 ми прати на мен
после аз ще ти пратя модни за да ми ги върнеш
ако си съгласна ми пиши в лейдито че си от тук
там съм Kalinka_
Виж целия пост
# 421
Ох,момичета,някоя от вас съгласна ли е да изиграе с мен моден дуел със залог за да може да ми се отчете постижението...аз ще му върна паричките след това в двоен размер,обещавам. Rolling Eyes
Пращам дуели със залог,но ми отказват Sad

аз съм съгласна
пращай лейдито ми е pon2
Мерси,вече изиграх дуел със залог на който спечелих,но пак не ми се отчетоха постиженията "Начинаеща в дуелите", "Напреднала в дуелите", "Славна победителка" Rolling Eyes
Рефрешвах,трих кеш,влизах и излизах и пак нищо.
И на всичкото отгоре не си получих точките от "Освободена от стреса". ooooh!
Виж целия пост
# 422
 Здравейте момичета. Името на лейдито ми е Ileyn
Ако някой има нужда от помощ само ми пишете, че сте от тук.
Виж целия пост
# 423
Писах ти и в лейдито, но да ти пиша и тук. Ако ти трябват още дуели за постижението пращай. И да помоля и аз момичетата за малко помощ за дуелите  Simple Smile
Виж целия пост
# 424
момичета от два дни имам проблем с гаджето,не мога да се спавя с този форум за да кажа.
Виж целия пост
# 425
Какъв ти е точно проблема?
Виж целия пост
# 426
пак не се отчитат дуелите с залози...  Cry Cry явно наново трябва да се правят  Confused



пипи69 какъв точно ти е проблема за да можем да ти помогнем  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 427
пак не се отчитат дуелите с залози...  Cry Cry явно наново трябва да се правят  Confused
И при теб ли не стана?! И при мен не се получи.Мерси все пак че се съгласи. Simple Smile
Виж целия пост
# 428
paul_wesleynka незнам как да пиша за бъг
Виж целия пост
# 429
влизам в публикуване на мнение в проблем с гаджето на лейдито пиша го и след това какво трябва да правя.справих се чакам отговор.името на лейдито ми е иша,ако имате нужда от дуели модни предизвиквайте ме ще помагам
Виж целия пост
# 430
Здравейте, лейдита, как е настроението? Аз съм 16 ниво, ако имате нужда от помощ, казвайте.
Виж целия пост
# 431
пипи69, описваш си проблема,оставяш името на лейдито си(задължително) и след това чакаш модератор или администратор да ти отговори.
Виж целия пост
# 432
lady popular е що годе хубава игра но отношението на администраторите е ужасно и непристойно за хора който получават парите си от нас!!! Все едно админите им са взети от улицата особено аз съм възмутена от някаква жена с псевдоним d0rina пращах смс за диаманти но не ми ги даваха.Пишех а тая въпросната ми пише на ти и ми казва да не и държа тон  и ето накрая
Вие сте банната до 05-02-2011, 19:32:04. Времето на сървъра в момента е: 29-01-2011, 20:09:09

Причина за наказанието: Нагло и арогантно държание на обратна връзка - 2011-01-29 19:07:17 А я Вие не ми дръжте такъв тон и не ми пишете на ТИ от такива като мен Ви идват парите! 1769508639
Виж целия пост
# 433
Кажете ми моля как да си изтрия лейдито? #Cussing out newsm78
Виж целия пост
# 434
vanillaa Трябва да ти пише каква точно е причината за бана.А и вече няма нужда да го изтриваш.Имала ли си друго лейди?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия