MAC & Sephora - 2 тема

  • 53 826
  • 627
# 165
Някой ходил ли е наскоро до магазините на MAC? Знае ли се кога се очаква нещо ново и по-специално колекцията Cham Pale?

Началото на другата седмица.... С нетърпение чакам желетата... Mr. Green
Виж целия пост
# 166
Не се знае, но имат нови доста увеличени цени. Лаковете са с 50% нагоре, сенките вече са по 33 лв. червилата по 35 лв.

Сериозно ли? А цените на четките как са?
Виж целия пост
# 167
Цитат
Началото на другата седмица.... С нетърпение чакам желетата... Mr. Green

 Hug  Heart Eyes

Интересно защо са дигнали цените, те и така са си високи и много хора не могат да си ги позволят Rolling Eyes

Edit : Също искам да попитам в кой от двата магазина пазарувате? На мен са ми казвали, че този в Сердика е по-добър.
Виж целия пост
# 168
Не се знае, но имат нови доста увеличени цени. Лаковете са с 50% нагоре, сенките вече са по 33 лв. червилата по 35 лв.

Сериозно ли? А цените на четките как са?
Сигурно ще има някакво намаление после,ще си дойдат нормалните цени уж намалени,ама много хора,които не следят стриктно ще си кажат "Уха,намаление я да влезна и да мина тънко ..."
Виж целия пост
# 169
Двата магазина са за мен абсолютно еднакви с еднаква стока вътре.
Няма да има намаление на цените.
Виж целия пост
# 170
Някой ходил ли е наскоро до магазините на MAC? Знае ли се кога се очаква нещо ново и по-специално колекцията Cham Pale?

Началото на другата седмица.... С нетърпение чакам желетата... Mr. Green
тези желата и на мен много ми харесаха
знаете ли на какви цени ще бъдат?
Виж целия пост
# 171
Двата магазина са за мен абсолютно еднакви с еднаква стока вътре.
Няма да има намаление на цените.
Имам предвид че ще обявят намаление и сенките наяример ще са 30,не 33,както по старому и хората си мислят че са намалени
Виж целия пост
# 172
Двата магазина са за мен абсолютно еднакви с еднаква стока вътре.
Няма да има намаление на цените.
Имам предвид че ще обявят намаление и сенките наяример ще са 30,не 33,както по старому и хората си мислят че са намалени

Намаление в МАС не съм виждала  Mr. Green
Виж целия пост
# 173
Не се знае, но имат нови доста увеличени цени. Лаковете са с 50% нагоре, сенките вече са по 33 лв. червилата по 35 лв.

Сериозно ли? А цените на четките как са?

Мога да споделя само за 2 четки за фдт Peace Купих на приятелка за подарък (тъй като много й допадна моята) по празниците едната от четките за фдт - N 190 - и ми взеха 78 лв. Другата за фдт, която ми предложиха, не съм сигурна за номера, но май беше 188, бе на цена 72 лв.
Сериозна инвестиция са четките на M.A.C. - ако тръгнеш да си правиш комплект, къде ще му излезе краят Blush Whistling
Виж целия пост
# 174

Сериозна инвестиция са четките на M.A.C. - ако тръгнеш да си правиш комплект, къде ще му излезе краят Blush Whistling
Имаше много изгодни комплекти по Коледа,ама докато отида да си ги взема ги изпуснах,макар че на мен не ми трябват чак пък толкова професионални четки,но си струваше инвестицията,защо зареждат по толкова малко бройки?
Виж целия пост
# 175
kolko struva newsm08
nqmam vreme da otida
please
Виж целия пост
# 176
lanibarbi около 60 лв- мисля че струва.
Намаления няма да има в Мас, това са си цените вече.
Желетата са по 33 лв., но пак ще бъдат супер малко бройки.
Виж целия пост
# 177
Да бе, намаления. В кавички по-скоро.  hahaha
Бях решила по натам да си подаря един глос, сенки и лак, но с тези цени съвсем ме отказаха.
За една четка, която отдавна искам мога да се прежаля, но дотам.  Money
Виж целия пост
# 178
Странна ми е политиката на МАС с тия цени. Вместо да поддържат едни цени, те през 2-3 месеца ги вдигат. То за парите на продуктите тук в чужбина могат да се купят същите неща, но са по малко пари.Каква е тази политика да надуват цени не ми е ясно, особено когато искат да се установят и най- важното да се задържат на нов пазар?! Другото, което е странно не стига, че цените са надути, ама и бройките страшно ограничени. Ако нямаш познат в магазина, който да ти каже ( или да ти задели), че продукта е дошъл като нищо ще останеш както се казва " на сухо".
Виж целия пост
# 179
Явно имат страшни продажби, за да си позволяват такива вдигания на цени в период на криза.
 Аз съм им страшен фен и пазарувам много сериозно от тях, но определено ще намаля покупките и то не заради новите цени, а най-вече заради това че имат по три бройки  и всичко свършва ако не отидеш в точен час. Хубавите неща за мен от редовните колекции също свършват веднага и нямат много зареждания.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия