MAC & Sephora - 2 тема

  • 53 820
  • 627
# 225

тези пробвали ли сте ги, да дадете отзиви дали имат ефект?
може ли линка към тази матираща пудра от ибей?
Виж целия пост
# 226
MissNellie, много ти благодаря. Heart Eyes Hug  bouquet Ще пробвам.
Виж целия пост
# 227
Момичета здравейте Simple Smile
Тези хора в MAC какво са направили....купих един Mineralize Skinfinish и едни сенчици и се изръсих с 90 лв ooooh!
Сенките не бяха ли 28лв преди?

....и да питам дали при нас продават Pink Friday на Nicki Minaj?
Виж целия пост
# 228
Момичета здравейте Simple Smile
Тези хора в MAC какво са направили....купих един Mineralize Skinfinish и едни сенчици и се изръсих с 90 лв ooooh!
Сенките не бяха ли 28лв преди?

Жаки°, бяха, но отново вдигнаха цените.
Ето тук са споменати и коментирани новите цени на МАС - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=545986.150
Виж целия пост
# 229
Момичета здравейте Simple Smile
Тези хора в MAC какво са направили....купих един Mineralize Skinfinish и едни сенчици и се изръсих с 90 лв ooooh!
Сенките не бяха ли 28лв преди?

....и да питам дали при нас продават Pink Friday на Nicki Minaj?
Бяха, но вече са по 33 лв.
Няма го още червилото.
Виж целия пост
# 230
Жалко....аз тамън се бях зарадвала, че са почти като в Щатите....а сега сме пак по европейски Grinning
Виж целия пост
# 231
http://www.temptalia.com/mac-wonder-woman-collection-for-spring-2011
Виж целия пост
# 232

Аууу, ужасно ме дразни новата колекция! Червилата са ОК! Но никак не ми харесват опаковките и облицовките! Wink
Виж целия пост
# 233
Комиксите винаги са били на мода. Peace
Виж целия пост
# 234
Комиксите винаги са били на мода. Peace

И суперуоманите!   Joy
Виж целия пост
# 235
Уф,наистина са много кичозни опаковките на новата колекция. Tired
Иначе да попитам-разбрах,че пигментите в БГ са вече по 49 лв,а ружовете каква им е цената? Grinning
Виж целия пост
# 236


Аууу, ужасно ме дразни новата колекция! Червилата са ОК! Но никак не ми харесват опаковките и облицовките! Wink
Приличат на близалки Laughing
Ама опаковката да му е проблема,ще го преживеем
Виж целия пост
# 237
Новите неща наистина изглеждат леко инфантилни, но както Денси вече е отбелязала, комиксите винаги са на мода. Simple Smile

Извинявам се ,че връщам малко назад темата .Мисля,че е коментирано или може би само четох по блоговете.. Thinking , но исках да споделя впечатления от първите ми сенки от Мак.  Simple Smile  Онзи ден се бях засилила за една Герленска, намалена палитра, но беше свършила и за да не съм капо си купих тази. Цветовете много ми харесват, консистенция също, подбора..супер.Обаче четката.. smile3557 По бодливо нещо не е докосвало лицето ми.. Ужасна е. Дори двудневната брада на мъжът ми е по мека.. Rolling Eyes Да предполага се, че ще я ползвам с други ,четки, но за път, щеше да е по-удобно с четката от палитрата.. Crossing Arms
Виж целия пост
# 238
Момичета, има ли я колекцията Марсел Уондър в БГ? И ако да, някой може ли да ме ориентира за цената на пудрата...
Виж целия пост
# 239
Момичета, има ли я колекцията Марсел Уондър в БГ? И ако да, някой може ли да ме ориентира за цената на пудрата...
Няма я и предполагам, чи няма и да я има. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия