Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-20

  • 47 659
  • 757
# 75
  В  София   - Пощенска  банка  някой  получил ли  е  детски  ?
Виж целия пост
# 76
Привет и от мен,преди 5 мин. звънях в социално подпомагане  Надежда,на въпроса дали ще има превод на детски днес,отговора беше:
Не знаем и ние,нямам ме никаква представа.Преди да задам следващият си въпрос а именно,кой да знае ако не Вие телефона беше затворен!!!
Виж целия пост
# 77
за пловдив знаете ли нещо? newsm78
Виж целия пост
# 78
София-Пощенска банка,преди малко  нямаше.
Виж целия пост
# 79
Пазарджик - ДСК - има!
Виж целия пост
# 80
За Добрич  в пощенска банка има newsm44
Виж целия пост
# 81
А накой да е теглил във Варна?
Виж целия пост
# 82
  newsm78 за Русе нещо да се знае банка Райфайзен Heart Eyes
Виж целия пост
# 83
за пловдив след 14.00ч. ще има детски инфо от сп
Виж целия пост
# 84
за пловдив след 14.00ч. ще има детски инфо от сп
благодаря
Виж целия пост
# 85
Русе ДСК преди 10 мин нямаше
Виж целия пост
# 86
Някой да има инфо за Шумен?
Виж целия пост
# 87
Ekspresbank Varna?
Виж целия пост
# 88
Пловдив - Инвестбанк - ИМА !!!
Виж целия пост
# 89
Защо ми е изтрит записа егати! И аз мисля, че никой не пише по темата.
ОК! ЦКБ-Варна - няма!
Така добре ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия