83rd Academy Awards OSCAR'2010 - началото на пътя

  • 23 037
  • 740
# 405
Тина, хех... Точно за Спартак говоря и аз на мъжа ми сега... Преди повече от 40 години... Мъчно ми е стана направо.
Виж целия пост
# 406
Доволна, когато "разпознават" не толкова популярни актриси. Този филм не гледах, но я гледах във Frozen river, харесва ми.
Виж целия пост
# 407
Colin Firth is not laughing! He's British!

Това беше мнооооого добро! Laughing
Виж целия пост
# 408
Май много се развълнува Мелиса Лио..

Виж целия пост
# 409
Хахаа, да и Колин ги удостои с една блестяща...
 Да, личеше си, че не е очаквала, предвид номинираните.
Виж целия пост
# 410
Оооо дей енд найт е разкошно!!! Другите не съм гледала...
Виж целия пост
# 411
Colin Firth is not laughing! He's British!
Това беше мнооооого добро! Laughing

Аха, аха!  hahaha

Ядосах се, ако се случи още нещо такова, ще ми се пръсне сърчицето!  Cry
Виж целия пост
# 412
ART DIRECTION
Alice in Wonderland

CINEMATOGRAPHY
Inception
Wally Pfister

ACTRESS IN A SUPPORTING ROLE
Melissa Leo
The Fighter

SHORT FILM (ANIMATED)
The Lost Thing
Shaun Tan and Andrew Ruhemann
Виж целия пост
# 413
Ю ноу... Хахахаха  Joy
Виж целия пост
# 414
Тука ще спечели "The Illusionist"... aaa, не, забравих за Toy Story.
Виж целия пост
# 415
ART DIRECTION
Alice in Wonderland

CINEMATOGRAPHY
Inception
Wally Pfister

ACTRESS IN A SUPPORTING ROLE
Melissa Leo
The Fighter

SHORT FILM (ANIMATED)
The Lost Thing
Shaun Tan and Andrew Ruhemann

ANIMATED FEATURE FILM
Toy Story 3
Lee Unkrich
Виж целия пост
# 416
Ох, колко съм се смяла на Бъз като проговори на испански!  Joy
Виж целия пост
# 417
Играчките си е по дифолт, това си беше предвидимо. Американците са луди, буквално, по това филмче.
 Хахах, да Бъз еспаньол беше много смешно...
 
Виж целия пост
# 418
Джъстин какво каза?! Банкси? newsm78
Виж целия пост
# 419
Ма то си е сладко, много го обичам.   Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия