Августинчетата всички скоро ще духнат 3-те свещички!!!

  • 69 017
  • 694
# 450
Каприз и аз стискам палци да те вземат.

Снимки ще сложа като се поосвободя, че нещо тази седмица, а и другата са ми малко напрегнати. Имам разни задачки.

Доне, за какво иде реч за Кат. Аз и шофьорската книжка и личната карта си смених скоро и освен чакането в нашето районно не съм имала драми. За взимането на книьката си запазих ден и час в сайта на Кат и всичко стана за секунди.

Весе, всички тръпнем за новината. Simple Smile
Виж целия пост
# 451
Здравейте банда!!
Радвам се, че напоследък има малко раздвижване из темичката ни!
Ние сме добре - коремът ми расте, Калоян вилнее, каката я тресе пубертета - като цяло весело е много. Все още ми остава време по малко да правя и торти, но сигурно като се роди бебето няма да мога да се радвам на хобито си!

Барабар, много се радвам за хубавите новини при тебе!  Hug Лека бременност и едно момиченце накрая!

Брит, ще видим как ще сме ние, че с тая хуна нашата изобщо не знам бебето как ще спи. Надявам се , че вече ще е по-топло и повече ще сме навън, че вкъщи не се издържа!  Mr. Green За разлика от Алекс на Весито, Калоян не проявява никакво любопотство към раждането на бебето, дори казва че няма да ме пусне в болницата да раждам  Laughing

Виж целия пост
# 452
Ани, радвам се, че сте добре.  Hug

Ние днес най - накрая отидохме да спортуваме с Алекс след 3 седмично прекъсване. Алекс беше толкова щастлив да види децата, през цялото време обикаляше и издаваше радостни звуци. На немците неговия темперамент им идва на моменти в повече и гледат малко странно.  Joy После една от майките ме видя, че купувам огромно количество кисело мляко / 24 кофички, ама са по 150 гр. / и остана доста учудена. Моите деца си хапват порядъчно количество кисело мляко, пийват и айрян. Та сега съвсем ще ни гледат като странни птици.  Joy Joy

Лек ден на всички!
Виж целия пост
# 453
Момичета, много се радвам че намерих време отново да драсна  Hug

Ани, винаги съм мечтала за пълна къща, дано и аз имам подобно щастие  Heart Eyes Целувки на Калата, Ади като види бебенце и се разтапя, само иска да го целува и прегръща, ще е добър батко, винаги ако някой го почерпи с нещо - взима и за кака, и за мама, и за баба  Grinning

Пинки, как е Боби Hug

Дони, успех с малчуганите Flutter Как са другите хубавици от групата - Ася, Граци, Нели?? Много поздрави  Heart Eyes

Капризче, желая ти скоро да се стабилизирате финансово, че е много неприятно без работа, без пари! Бъдете живи и здрави - другото ще се нареди! Стискам палци!

Брит
, майчице- целувам ви с момичетата, Точи сигурно е най-добрата кака!!

СМГ, кажи им че си българско чедо - без мляко не може  Laughing

Иренка, Веси  Hug Hug

Ние сме добре , утре съм почивка, взех си отпуска, не ми се отработва  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 454
Обадиха ми се, че са се спрели на другия кандидат. ПИсах по-подробно в темата Помощ в търсенето на работа-10, ако на някой му се чете.
Виж целия пост
# 455
Caprice, съжалявам, че не са избрали теб.  Hug Прочетох и в другата тема и не знам какво да ти кажа. Освен, че ти пожелавам скоро да намериш мечтаната работа. Hug

Тук отново ни изненада съботно - неделно с много дъжд.  Wink Добре, че и двата дни ще ни идват гости, че децата няма да подлудеят съвсем.

Вчера Алекс явно се беше превъзбудил от срещата с децата и не можа да заспи на обяд, но поне си полежа и си поигра в леглото близо час, за да мога и аз да заредя батериите малко. Сега само обикаля около мен и чака да стане закуската. Simple Smile

До скоро! Hug



















Виж целия пост
# 456
Добро утро!

Каприз, съжалявам HugПрочетох и аз в другата тема- не мога да си обясня защо ще изберат другия кандидат като предимствата са на твоя страна newsm78Дано скоро намериш работата, която желаеш Peace

СМГ, дано хомеопата помогне на Алекс. Аз все повече взех да се доверявам на този начин на лечение, особено след последното боледуване на Боян, когато успяхме да се справим с гнойна ангина.

Бизу, радвам се че се разписваш HugДобре е Боби (чук-чук), като неотчитам сополите. В понеделник го пуснах на ясла, почти нямаше вече сополи и след два дни отново се засилиха. Не мога да справя с тях ooooh!

Весе, Ани, в очакване сме и ние в темата на най-хубавите новини от вас Peace

Днес чакам мама- ще ми помага другата седмица за Боби, че мъжо ще ходи до Ливан за няколко дена. Та Бобчо и баба ще се гледат, а аз ще ходя на работа. Вчера и днес не го пуснах на ясла- малко ме подлуди вкъщи, но нищооо, по-добре да е здрав Naughty
Аз съм и днес на работа, но от 15.00 до 18.30 Laughing по случай отработването Laughing

Хайде хубав ден от мен Peace
Виж целия пост
# 457
Даааа, ужасно е да се работи в съботаааааа  Rage
Каприз много съжалявам  Sad
Бизу добре са девойките. Намираме време да се виждаме, но не много често. Непременно ще ги поздравя от теб  Heart Eyes
СМГ и тук времето е ужасно  Wear Umbrella плюс това днес се отработва и аз също като теб съм предвидила домашно-клубна програма за днес вечерта и утре  Laughing
Хубав ден и бързо да минава  Mr. Green
Аааа и за малко да пропусна да ви кажа новия лаф на Денис. Вчера вечерта съм в скайпа и си пиша с една приятелка. И понеже Денис там си говори с леля си и почна да ме моли да й се обадим. Обаче леля му не беше на линия и аз му обясних няколко пъти, че я няма и не може да й се обадим. Той ме погледа, погледа, врътна се и каза: "Ееееееейййййй, какъв човек си ти бееееее?"  hahaha Joy Ама така от сърце го каза и ядосан с патос, че от сърце съм се смяла цяла вечер  Mr. Green
Виж целия пост
# 458
Момичета, днес моята Дария има имен ден! Пожелавам си да ми е жива и здрава, че в нея ми е надеждата за помощ след има-няма 1 месец!
За почерпка съм ви приготвила домашни бонбонки Рафаело с шоколад!
Виж целия пост
# 459
Аниии, честит празник на цялото ти семейство! Не знаех, че Дариите празнуват днес. Дано твоите собствени пожелания ти се сбъднат, какво повече може да иска човек!

Аз моето Рафаело няма да го ям  Naughty, ще го запазя за Емката Wink

Дони, как е хавата в умален състав? Успяваш ли да се наложиш, или въобще не се чуваш? Докторът, за който забравих да ти пиша, е Стоянов. Оооо, какъв мъж само  Grinning Жалко, че не ме и погледна от устата навън, жалко... Аз нали съм дребна и приличам на гимназистка, никой не ме взима насериозно. Не знам и моя човек как го прилъгах Wink

А за теб, Каприз, ужасно съжалявам! Явно и това не е било твоето местенце. Загърбвай станалото и давай напред! Всичко ще си дойде на мястото! И винаги ще те чакаме да споделяш.

Днес вече бях на лекар и видях мъничето - трепкаше си и се вълнуваше, а майка му на стола се хилеше като анимационен герой. Дай боже да са ни здрави и да стават все повече!!!
Виж целия пост
# 460
Ани, честита ви именичка! Да ви е жива и здрава!  bouquet
Виж целия пост
# 461
Много ви благодаря, момичета  Hug дано наистина е за добро, макар да не виждам кое му е добрето  Confused
Венци направи спазъм  Sad от 2 дни е с хрема и кашлица. днес забелязахме, че не диша много добре и повиках една съседка, която е пулмолог, да го преслуша. каза, че чува леко свиркане. дадохме му вентолин и веднага го облекчи. отново ще пие и кларитин и продължаваме с проспана и осцилококцинум. препоръча ми да си купя инхалатор. каза и, че предвид фамилната обремененост с белодробни проблеми от страна на съпруга ми е добре да отидем на преглед при детски пулмолог.

СМГ, как е Алекс? какво ви обясняват за честите бронхити, които прави? вие живеете в някакъв курорт за лечение на астма, нали? как така се случва пък при вас с тези бронхити, не мога да си обясня Sad
Ани, да ти е жива и здрава именничката!
Виж целия пост
# 462
Добро утро!

Ани, Честита именничка! / на патерици/. Да ви е жива и здрава! А след появата на бебчето съм сигурна, че ще помага.  Hug

Каприс, тук бронхитите са много често срещано заболяване при децата за съжаление. След като започнаха проблемите с Алекс, като поразпитах почти всяко второ дете е боледувало така и има инхалатор. При него също има фамилна обремененост / брат ми беше с бронхиална астма до пубертета /. Марина между 2 и 3 г. също боледуваше от бронхити, дори пневмонии на 2 пъти. Тогава я спряхме от ясла и я гледа майка ми. Приемаше близо 2 г. Кетотифен  и до тази зима нямаше проблеми. Но сега и тя много боледува, постоянно носи някой вирус и Алекс го лепва. Според педиатъра до първи клас, би трябвало да ги израсте, но дотогава ще имаме чести проблеми и ще боледува доста.

 Hug за Венци. Толкова боли да гледаш дечицата да се мъчат. Относно инхалатора - сега като имаме съм малко по - спокойна, защото няма да се налага да чакам да го заведа на преглед и тогава да започнем с инхалациите, а ще мога да му помогна още при първите симптоми и да не получава тежки пристъпи. Нашият е такъв http://www.pari.de/fileadmin/user_upload/PARI.de/Produkte/053G13 … I-JuniorBOY-S.png. Абе, то по - добре да не се налага да ги ползваме въобще, ама...  Hug
Виж целия пост
# 463
СМГ, тук пък алергиите са като че ли най-големия бич. почти не познавам дете без някакъв вид алергия  Confused за себе си съм абсолютно категорична, че нашите проблеми започнаха след поставянето на Синфлорикса. Вчера пулмоложката също сподели мнението, а и тя като цяло е против ваксините.
Виж целия пост
# 464
Здравейте момичета Embarassed

Не съм ви чела от над половин година, но ме хвана носталгия днес и попрехвърлих темата, за да се осведомя за вас. Повечето ви "имам"-на скайп или във фейсбук и макар, че напоследък живота ме е завъртял яко и нямам време за интернет контакти, все пак се осведомявам за вас. Мислих си за Ани и Веси-милички, с вас съм Hug

Повечето звучите ведро, повечето сте добре-в хармония с чудесните си семейства. Много ви се радвам. Гледам Мари как от ден на ден оставя бебешкото зад гърба си и се бори да докопа човешкото и с умиление си спомням за преживените моменти и емоции с всички вас. Много целувки, пазете се и бъдете здрави! Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия