запек-помогнете

  • 69 341
  • 113
# 60
Октомври - ноември пиех Лаксафит - 1 опаковка и бях доволна, като спрях да го приемам - ходех, но си пише, че трябва 2 опаковки....
вече спря действието..... а никъде не мога да намеря (в провинцията съм)
Виж целия пост
# 61
Разделното хранене понякога помага, зависи каква е причината.
Виж целия пост
# 62
Жена ми пие един американски препарат Натуралакс комбинация от билки без сена обаче и върши работа .Преди беше много зле вареше разни билки пи някакви хапове от които повръщаше.Сега е супер.Има го по софийските аптеки за страната нямам представа.
Виж целия пост
# 63
Здравейте,преди 5-6 години правих една диета и отслабнах 10 кг за един месец в следствие на това освен свалените килограми си докарах и запек.Пробвала сам всичко (ленено семе,овесени трици,с овесени ядки закусвам всяка сутрин,Лаксал,Дулколакс,Еспумизан,Хуск)единствено сената ми помага,но четох за нея че е канцерогенна.Вече съм се видяла в чудо,омразна ми с този запек.Казаха ми за хидроколонтерапия,някой запознат ли е?
Виж целия пост
# 64
пробвайте с чай от зърна на сена "майчин лист" маи се казваше,на майка ми много и помогна.успех!
Виж целия пост
# 65
Майчиният лист е доста силна билка, след като я пиете започват едни болки и прерязвания, поне от моя личен опит.

От една година като имам проблеми пия зърнастец, значително по-меко действие има и с двете си ръце го препоръчвам.

Разбира се в основата на запека стои храната и болестите, както са написали по-горе, но все пак като решите да посегнете към билки или добавки прочетете поне за протовопоказания или странични действия или най-добре се консултирайте с лекар.
Лошото е, че повечето лекари (визирам джи пи-тата) изобщо не искат да чуят като им кажеш, че ще пиеш билка, а аз нямам особено доверие на билкарите и др. подобни.
Виж целия пост
# 66
Да,сената или така наречения майчин лист ми помага,но доста съм чела по въпроса че е много силно и не е много добре да се пие продължително време и наистина когато го пия имам болки.А що се отнася до личната ми лекарка споделих с нея за този проблем и че искам да отида при специалист а тя ми каза:"Няма смисъл,ще ти каже да пиеш дуфалакс и това е".Пак питам някой знае ли нещо за хидроколонтерапията?
Виж целия пост
# 67
Здравей. Заповядай. Hug Информация:

http://www.blitz.bg/article/5157
Виж целия пост
# 68
Октомври - ноември пиех Лаксафит - 1 опаковка и бях доволна, като спрях да го приемам - ходех, но си пише, че трябва 2 опаковки....
вече спря действието..... а никъде не мога да намеря (в провинцията съм)

Боби,нямаш ли някой близък в друг град където го има, за да ти помогне... ? Да го купи и да ти го изпрати.

Иначе аз като закъсам ползвам Дулколакс. За сега помага. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 69
Октомври - ноември пиех Лаксафит - 1 опаковка и бях доволна, като спрях да го приемам - ходех, но си пише, че трябва 2 опаковки....
вече спря действието..... а никъде не мога да намеря (в провинцията съм)

Нямаш ли някой близък в друг град където го има, за да ти помогне... ? Да го купи и да ти го изпрати.
Аз си го купих по поръчка от моя град, но сега има отказ  от дистрибуторите...
Може да пиша до вносителя.
Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 70
Не видях никъде да пише в статията кой лекар дава тези съвети и какъв специалист е?
Виж целия пост
# 71
При мен Активиа действа безотказно за сега.
Може би запека не е толкова задълбочен
Мисля си , че при мен е на психологическа основа
Проблема ми започна след депресия, стрес, смяна на работата и нарушен хранителен режим
Това естествено се отразява и на физическото състояние
Виж целия пост
# 72
Не видях никъде да пише в статията кой лекар дава тези съвети и какъв специалист е?

Чичко Гугъл подава тази информация.  Peace
Виж целия пост
# 73
Започнах Лаксал след това ще пиша отзиви. Наистина ли е безвреден, някой да го е ползвал?  newsm78
Виж целия пост
# 74
Лаксал може да доведе до тежки алергични реакции. И ефектът е еднократен и драматичен - с болки, разстройство, газове...Постепенно се привиква и не действа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия