Юлчета 2008 (Тема 144)

  • 33 530
  • 749
# 690
Честит 8-ми март и от мен, да сте много обичани и уважавани жени!
Отдавна не съм писала при вас, но попрочетох последните страници, големи сладурчета!
При нас миенето на зъбите винаги е било любимо, както при всяко нещо имитираше и подражаваше на брат си, но в началото доста паста изяждаше. От няколко месеца обаче се научи да си плюе и плакне много добре устата. Пишкането вече го прави абсолютно сам, сваля си гаши и прочие, качва се на столче, пишка, бърше се, вдига си гащите и пуска вода. А ако трябва да ака, задължително трябва да остане сам и на затворена врата. Бодита естествено не ползвам откакто махнахме памперса, неудобни са. Пее много добре, знае един куп песни, от телевизията, от детската градина, от мен и баба му. Винаги когато го карам с моторчето на или от ясла, си пее нещо човека. Говори много и може да те купи и продаде, и е голям подмазвач. Но само мен признава - баща му даже да обещава бонбонки или подарък, и брат му да отиде да му даде целувка и прегръдка за пример, за малкия е важно да ме гушне и... "мамма е соло миа  - демек мама е само моя" - това е положението Пенке ле  Joy Днес ми се обажда по телефона чрез баба си и ми казва "честит празник мамче, да донесеш ягодки и бонбонки" - е, как да му откажеш? Много обича да говори по телефона и си приказва със всеки, даже с приятелките на майка, с които тя си говори през компютъра. Днес честитил на всички празника.... Яде сам, естествено, то какво ли не прави сам, всъщност не дай си боже да го направиш вместо него - то са тръшканици, то е рев, например да му махнеш шапката.... Миналана седмица бяхме на три празника по случай карнавала, като на един от който заведох и племенника ми, валеше доста и зет ми ни остави при залата, където се провеждаше и отиде да паркира, аз ги натиках вътре тримата, и докато си сгъна чадъра и вляза и аз, останалите майки сочат моя малкия и ахкат колко бил оправен - вече се беше съблякъл якето, дъждобрана и шапката сам, докато останалите двама по-големи се въртяха и чакаха  Laughing
Виж целия пост
# 691
За пеенето може да видите докъде го докарва Лили  Mr. Green - http://www.facebook.com/Buhtichka#!/video/video.php?v=1015010518 … &notif_t=like (не знам дали може да го видите ако нямате акаунт, не намерих линк).

Иначе за хранене храни се, даже мен ме мързи да се занимавам и я оставям както иска да яде. Не са толкова големи пораженията. Може да се облича и съблича сама, май почти всичко вече. За обувките редовно ме пита коя на кой крак е  Mr. Green Общо взето с тези неща си се справя сама, аз винаги съм я оставяла, но и тя от малка държи всичко сама да прави и се научава накрая. Иначе на акъл и за говорене има още доста какво да се желае Rolling Eyes
Виж целия пост
# 692
Много са забавни всички дечковци. Смях се с глас на това за пилето  Joy Лилито е голям сладур и се радвам на бухти, че често й прави клипчета  Grinning

Астарта, радвам се, че ходите на ясла с желание  Hug Благодаря за предложението, ще видя докъде ще го докараме с това око и ако има нещо, ще ти пиша на лични.

Това за национална среща само хрумване ли е или всички го обмисляме? Ако е второто, съм го пропуснала. Има ли специална тема?

Дещо, мина от самосебе си значи? А за колко време горе-долу? От появата му до отпушването имам предвид. И по много ли гурели имаше?
Виж целия пост
# 693
Сакси, абсолютно само мое хрумване е да предложа, защото тогава е много приятно в Ловеч.  Peace
Виж целия пост
# 694
... и все пак не е лошо като идея да се съберем, само не знам удачно ли е да е по празниците. обикновено тогава всеки гледа да се събере с роднини.
Виж целия пост
# 695
Нека сагата по националната среща започне сега... Grinning

Аз тази седмица се борих с кърмаческа стачка, скок в растежа, сваляне на памперс и уговорки че няма да пращаме Симона на ясла (някак си ги свързва двете неща, незнам защо) и всичко това успоредно с една екзема на ръката, която ме мъчи вече месец и не минава и не мога да си намеря адекватно лечение тук в ТГ, та ще отскачам до Варна.

А мъж ми....той проучва фотоапарати и обективи  Crazy Широко му е на него.

Добре, че свеки е у нас, та компенсира за неговото безхаберие. Но, пък нагледно разиграваме приказката за "дядовата ръкавичка"  hahaha
Виж целия пост
# 696
аз предлагам да се съберем на 24 юни когато в Русе за поредна година ще се проведе традиционен карнавал, много е хубаво, с много богата програма, всеки е маскиран и се прави на маймун  Mr. Green
Виж целия пост
# 697
От юни ни започват рождените дни. Май не е много удачно. newsm78 Пък и Русе ни идва далечко, макар че аз лично бих го съчетала с посещение на баба.
Но много ми се иска да се видим, защото все пропускам срещите.
Виж целия пост
# 698
Здравейте момичета !

Влизам да се похваля с най-новата си лентичка  Heart Eyes
Технически трите лентички нещо се сляха, но явно има някакъв лимит за пространството на лентичките, защото, като оставя интервал помежду им, третата почти не се вижда. Ако някой знае как да ги направя трите с интервал и трите да се виждат, да свирка Simple Smile

При нас нищо ново - Дея я гледа баба й, Билянка нещо е леко хремва и тази седмица е с мен в офиса, ние с татко им работим и така ... 
Виж целия пост
# 699
Ninche, честито   bouquet
Виж целия пост
# 700
Нинче, чудесна новина  Hug Лека бременност!
Тъкмо си мислех за теб тези дни, че отдавна не си се отчитала  Wink
Виж целия пост
# 701
Ей, Нинче, супер новина, честито и лека и безпроблемна бременност ти желая!

Оле, не ти е било лесно  Hug
Виж целия пост
# 702

При нас нищо ново - Дея я гледа баба й, Билянка нещо е леко хремва и тази седмица е с мен в офиса, ние с татко им работим и така ... 

Е как така нищо ново-това си е направо голяма новина Simple Smile  Честита бременост и от мен-да е лека и безпроблемна Heart Eyes

Иначе аз докато схвана за лентичката Embarassed-добре че прочетох постовете на момичетата и разбрах Laughing



Виж целия пост
# 703
Хахаха, Амес  Laughing Новото вече го казах на първо място, а ОСВЕН това вече няма нищо ново имах предвид  Mr. Green
Виж целия пост
# 704
Ехе, Нинче, честита трета лентичка  Hug. Това се казва новина. Кога се очаква бебчето?
Оле, обади се като идваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия