
Тъжно ми е за Ферайе, за Топрак - живее в богата къща, но като се замисля... Взет от истинската му майка на 6 месеца, може би продаден...Колко пъти вече вижда Кевсер да плаче, колко обидни думи от страна на Сервет - още в първия епизод - спомнете си! Свидетел на всички инати и високомерие в къщата на Аккован. Лишен да вижда вуйчо си, другата си баба. Като затворници...дете на тази възраст да реши да избяга от дома си - не е добър знак всичко това. Всички се правят на много добри, порядъчни, без пороци около него, но фалшиви, злобни, отмъстителни, а Ферайе, която толкова упрекват и определят като неморална и пропаднала го привлича, защото е чиста, добронамерена и обичта й е истинска. Децата усещат всеки фалш. Те са като лакмус.


for the new section ! Congratulation, girls !






За линковете също благодаря!



Препоръчани теми