Юлски деца-Тема 40

  • 27 910
  • 738
# 360
Сиси, опасен е този човек, щом може нека да лудее Laughing, предполагам по- добре знае на какво е способно тялото му. Колело+ плуване+ Павел Баня ми звучи доста добре за възстановяване Peace. Да ви е жив и здрав.
Ели, бързо да се оправя и дано догодина без такива проблеми.
Виж целия пост
# 361
Ааа аз си имам БГ телевизия вси4ко следя жалко е ни6то положително не се 4ува 4е да може някой ден да стегнем куфарите и да си дойдем  Sad а за историята в Горна Оряховица нямам думи  Sick
вси4ки болни4ки де4ица бързо да оздравяват и да се свършва наистина тази година 4е само проблеми през нея и да запо4нем на 4исто.
Ние ве4е сме добре ама много сме се разлигавили 6том не му дадем не6то по4ва да реве да се захласва ама така е като баба му беше доста време с нас в болницата а аз през това време излизах до кафето 4е с нея в една стая не можем да стоим пове4е от 5 мин незнам как се навих да правим Коледа с тях ама кво да се прави това 6те е за последно
Приятна сре6та а на мен ми се иска малко сняг поне ама се съмнявам да има
айде ставам 4е Денис пак е в беля  Mr. Green
Виж целия пост
# 362
Момичета, днес голямото ми момиче /племенницата/ става на цели 6 годинки! Да ми в жива и здрава, много щастлива и с много късмет!  Praynig
Почерпете се за нейно здраве!


Грация, дойде ми цикъла 7м. след раждането, беше ми не особено редовен между 28 и 34дни. Не съм следила овулация, не сме засичали нищо, просто правихме секс с такава наслада, че..  Heart Eyes
Благодаря ви, момичета!  Hug

Сиско, честит рожден ден и на теб! Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 363
Сиско, честит рожден ден! Бъди здрава, усмихната и се радвай на живота!


Бубичка, да ти е здрава племенницата, щастливо да й е детството!  bouquet  А хубавите работи така стават- с много любов. Heart Eyes

Ели, дано Мишето бързо да оздравява, а Калина да не се разболее. Praynig Praynig И да оставите болестите в тази година. Hug
Сиси, наистина ще взема да основа фен- клуб на дядо Влади!  Wink

По повод случая в Г. Оряховица- струва ми се, че не всичко, което казват/пишат в медиите трябва да се приема за чиста монета. Peace
Виж целия пост
# 364
Сиси за колко време сме запазили клуба, за да кажа на Тео кога да дойде да ни вземе?

За Г. Оряховица... има нещо, но не е ясно какво е и кое е истината. Няма и да стане никога ясно. В лекарската гилдия стриктно се спазва поговорката "Гарван, гарвано око не вади". Но пък бат Бойко и Цвети физкултурника много активно използваха този случай за да отвлекат общественото внимание от случая "Калинка", безумствата с бюджета на Здравната каса и напълно основателните протести на лекарите, малоумщината с дефицита в бюджета на НОИ и още по-малоумните опити да го оправят като национализират част от фондовете за пенсиите и т.н. да не продължавам да изреждам, че ще стане досадно за публиката.

По дефиниция съм аполитична. Дразнила съм се на безумствата и малоумните действия на всички правителства независимо от цветовата им окраска, но никога не съм искала да емигрирам... в момента напълно сериозно обмисляме кога и как да се изнасяме от БГ, защото те такова чудо кат Бат Бойко и сие НЕМА. И съм сериозно притеснена за бъдещето на дъщеря ми в тази държава.
Виж целия пост
# 365
Ral_p, много добре си го написала, подкрепям напълно Peace
Виж целия пост
# 366
Рал това е много тъжно за6тото много 4есто го 4увам от мои познати с малки де4ица а ми е ясно 4е след като тръгне на градина и на у4или6те Денис ве4е 6те е пове4е испан4е отколкото българ4е за жалост каквото и да направя не мога да променя това 4е той 6те е главно сред испан4ета и 6те свикне с тяхната култура и вси4ко. скоро 4етох една статия 4е българите в БГ са на из4езване  Cry което е ужасно
Виж целия пост
# 367
Ехейй къде сте бре?

Ние днес посетихме уролога...ужасно беше  Sad  Sick  Малчо толкова плака,аз му държах краката,а мъжа ми ръцете,докато доктора му зябелваше пишлето..Толкова ужасно не съм се чувствала,да го насилвам,докато му причиняват болка..  Cry Cry   Като се прибрахме вкъщи поплакваше малко,но по едно време като почна да се тръшка и да се свива от болка и да реве зверски направо ми се сбъдна.Не мога нищо да направя,болкоуспокояващо не иска,нищо.Някакси му дадох Панадол и Беладона и се поуспокои,заспа на рамото ми след двучасов рев..  Tired

И така,ние затова не дойдохме на срещата,от която искаме снимки вече! Или героите са много изморени?  Flutter

Сиско Честит рожден ден! Благодаря ти за съвета с Риванола,точно това ни каза и лекаря днес  Peace  Hug
Виж целия пост
# 368
Момичета, благодаря за честитките.
Кукумявче и ние ходихме, но на хирург и изобщо нямахме проблем. Тони се разплака когато го слагах да легне, но след това сестрата и доктора така му отвлякоха вниманието, че той не разбра какво става. Е, заболяло го е, но като слушам и други майки как драматично изживяват този момент препоръчвам нашия хирург. Който е ходил при него и по други поводи е останал доволен.
Виж целия пост
# 369
  bouquet

kukumiavka,мен от това ме беше страх и затова си го забелвам сама от 6-тия ден.Засега сме ОК с изключение на тестиса,но док. каза,че му е асансьорен и до 2 год. ще изчакаме!

  remybussi целувки на всички!
Виж целия пост
# 370
Деянова асансьорен зна4и 4е си не е на мястото ли за6тото и ние бяхме така и ходихме при 3 или даже 4 специалиста и не искам да те плаша ама вси4ките казаха 4е няма вероятност да си слезе сам и сега след 2ра операция първата беше само за затваряне на канал4ето от едната страна се оказа 4е тестиса е мноого малък и може да не оцелее но това не пре4ело за в бъде6те и не се знае о6те но думите не лекаря бяха 4е колкото пове4е е стоял и му е било спряно развитието толкова по трудно 6те оцелее
хайде моми4ета каде са снимките  Mr. Green
Виж целия пост
# 371
РалП, подкрепям напълно казаното от теб!!! Наистина такова чудо не е имало досега...
Кукумявче, искрено съчувствам за ужаса, който сте изживяли с малчо... А не е ли рано още за забелване от доктор?!?! На мен никое педи не ми е казало да водя Нико на уролог - педката каза да продължавам даси го забелвам до 2 годинки - тогава евевтуално... И на Нико не му се показва цялта главичка?!?!
Бобито89, а за тестисите - и Нико е с асансьорни, но на мен доки ми каза, че ако слизат долу когато е в топла вода - значи няма проблем...
Виж целия пост
# 372
Ми незнам за6тото тук не ги нари4ат като на БГ асансьорни и незнам понятието какво зна4и при нас бе6е 1 слязал на място но канал4ето отворено и един извън кесииката пак с отворено канал4е и първата лекарка каза да 4акаме до година но следва6тите казаха 4е няма смисъл да се 4ака и накрая хирурка ни оперира на 11 месеца някаде даже и по рано и сега ни беше втората
Виж целия пост
# 373
Бреййй никой не се мярка от Острова на съкровищата, май героите са уморени, а ние си чакаме ли чакаме снимките. Малко ме е яд, че не дойдохме защото Кати днес вече нямаше сополи, но пък иначе ако бяхме заразили някое детенце нямаше да си го простя. Хайде догодина поне да успеем да се класираме за някоя срещичка.
Сиси много поздрави на коравия ви дядо, браво на него, това се казва дух, трябва да взимаме пример от него.
Аз днес окончателно приключих с подаръците, но пък нямам никаква организация за посещенията при родата и не знам кога къде ще бъдем, не знам и аз какво и за кога да приготвям, нещо е пълна дезорганизация в това отношение тази година.
Юлско бебе чакам снимки на елхата, а идругите мами качвайте снимчици, направила съм коледно албумче.
Бобито асансьорни са когато тестиса се движи качва се нагоре в канала и слиза надолу в скротума (даже и с пръст като се побутне от горе на долу и той се движи слиза в скротума), ако няма сраствания т.е. да срастне в канала няма проблем, някои хора така си живеят цял живот с асансьорни тестиси без това изобщо да им пречи, но вас ви е гладал специалист и щом е преценил, че трябва операция значи случаят не е такъв. Важното е, че всичко е минало, сега остава само бързо да се възстановите.
Кукумявче неприятно е забелването, но наистина по-добре сега, по-натам ще е  още по-неприятно.
Виж целия пост
# 374
Сиско, честит рожден ден! Да си жива и здрава, щастлива и спокойна с чудесните ти деца.



Сигурно са изморени от срещата и затова не пишат. Ние не можахме да отидем, защото изневиделица ме нападна някаква настинка днес. До последно мислех, че ще се оправя и ще запрашим към клуба, но в крайна сметка реших, че е по-добре да стоя настрана от децата и си останахме вкъщи. Умирам от мъка. Като малко дете съм се радвала на днешната среща и накрая... мрън. Предлагам другата седмица след Коледа всички вкупом да ми дойдете на гости. Изберете си ден - понеделник, вторник или сряда и веднага си спретваме едно домашно парти.

bobito89, радвам се, че вече сте по-добре.
Бубичка, да ти е жива и здрава племенницата!
Ели, бързо оздравяване на каката и да опазите Калина.
Кукумявче, ужасно преживяване. Малчо няма да помни процедурата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия