. Да ви е жив и здрав.Ели, бързо да се оправя и дано догодина без такива проблеми.
. Да ви е жив и здрав.
а за историята в Горна Оряховица нямам думи

А хубавите работи така стават- с много любов. 
И да оставите болестите в тази година. 

което е ужасно
Малчо толкова плака,аз му държах краката,а мъжа ми ръцете,докато доктора му зябелваше пишлето..Толкова ужасно не съм се чувствала,да го насилвам,докато му причиняват болка..
Като се прибрахме вкъщи поплакваше малко,но по едно време като почна да се тръшка и да се свива от болка и да реве зверски направо ми се сбъдна.Не мога нищо да направя,болкоуспокояващо не иска,нищо.Някакси му дадох Панадол и Беладона и се поуспокои,заспа на рамото ми след двучасов рев.. 


целувки на всички! Препоръчани теми