
Кетъринг - аз имам същите притеснения за Влади.
Но бях длъжна да питам, идеята ми беше за по-големите деца, за татковците, за изгладнелите работещи майки..
. Ще реша днес на място, ако има нещо подходящо, или възможност да се качат платата на високо да не са постоянно пред очите на децата.. и аз мислех да питам за плодове, да купя и занеса.. евентуално ще ни вземат някакви пари за сервиз.Ще помисля и за баница с късмети!

Рал, в кой квартал сте? На 109 е.
Който е бил на пазара Красно село, това е точно от пазара кръстовището на Борис и Житница, в локалното 20-30 метра по-надолу. Миме, по-надолу от тази зала има още една огромна, за по-големи деца + занималня, т.е. двата са в близост там. А третият е на мястото на магазин Вега на Гоце Делчев, до "Добро" (което също си има детски кът и е вариант като пораснат повече).
tan, и всички болнички бързо да оздравяват!
. Ние също ще дойдем с Кайчето, то се е видяло, че ще се бяга от работа.
