ВЪПРОСИ към хомеопати - 10

  • 42 802
  • 757
# 45
Не си струва да сложиш пентаксим и синфлорикс накуп ( изроди #2gunfire) и после да чистиш. Първо - не се знае как и кога и въобще могат да се появят странични реакции, Второ - не е гаранция, че хомеопатът ти ще се справи с това, въпреки че хомеопатията може да "смекчи" нещата
Не му е тук мястото в тази тема, но това е лудост....лудост....
Виж целия пост
# 46
Не му е тук мястото, но до колкото ми е известно имаш право на информиран отказ...за ваксините става въпрос. Естествено след това си носиш администативните последици, от рода на ...нямаш право на детски добавки, не можеш да запишеш детето в детско заведение и ред други.
Със сигурност ваксините могат да се поотложат във времето...ако това е някакво решение организма да е една идея по-зрял Rolling Eyes Rolling Eyes. Имам приятелка, която лекува детето си с хомеопатия, тя отложи ваксините с почти година Peace.
Виж целия пост
# 47
Към хомеопатите въпрос-доколкото съм разбрала от прочетеното из форума,хомеопатите не одобряват ваксините.
аз не мога да взема решението да не слагам такива на детето си,но искам да попитам с ХЛ може ли да се намалят реакциите от ваксините,да ги понесе по-леко организма???
защото сега на бебетата бият по 2 -Пентаксим и Синфлорикс наведнъж Shocked

 Това вече граничи с вакханалия, истерия или незнам какво. Истерия подобна на печално известната истерият наречена "Свински грип" . След някоя година ще слегат по 50 ваксини, по 200 ваксини наведнъж, докато.... не остане живо същество на което да слагат...

 Има, свържете се с хомеопат - Класически.
  Peace
Виж целия пост
# 48
Да попитам имащите опит - Нормално ли е лекуващият хомеопат да не каже какво лексратво е дал на пациента?
Виж целия пост
# 49
Да попитам имащите опит - Нормално ли е лекуващият хомеопат да не каже какво лексратво е дал на пациента?

Дори и като го попиташ ли??? Shocked На мен не ми се е случвало...Но не е нормално!Няма какво да се крие!
Виж целия пост
# 50
Да попитам имащите опит - Нормално ли е лекуващият хомеопат да не каже какво лексратво е дал на пациента?

Да, нормално е.Поне в началото, по-късно може да го каже.  Grinning
Виж целия пост
# 51
Да попитам имащите опит - Нормално ли е лекуващият хомеопат да не каже какво лексратво е дал на пациента?

Дори и като го попиташ ли??? Shocked На мен не ми се е случвало...Но не е нормално!Няма какво да се крие!

Напротив. Даже за пациенти като мен се препоръчва. (имах известна степен хипохондрия...откривах си болести, създавах си симптоми..... Crazy Crazy Crazy) Така не си самовнушават.
Виж целия пост
# 52
Подкрепям.. аз също имам склонност да се нагаждам към картината на лекарството..за това и не питам.. ако знам пък не чета.. след време - да, но в момента не.. една приятелка силно се тревожи за това, че детенцето и има определена конституция и търси варианти да и промени харктера, че да не отговаря на тази конституция.. картините на лекарствата са плашещи, като ги чете един лаик..
ех този ваксинационен календар става все по богат.. в криза била държавата, пари нямало..
Виж целия пост
# 53
Аз не питам какво ми дават на мен или сина ми, ако хомеопата реши - казва, ако не - все ми е тая, важното е да има ефект. Иначе съм твърде любопитна и започвам да се ровя кое какво.  Laughing
Само питам, ако трябва да наблюдавам за някакви конкретин симптоми и толкова.
Виж целия пост
# 54
А на мен винаги досега са ми давали лекарството надписано какво е.
Ако не е надписано, а имам 5 лекарства вече, примерно, как ще разбера кое какво е?!
Виж целия пост
# 55
А на мен винаги досега са ми давали лекарството надписано какво е.
Ако не е надписано, а имам 5 лекарства вече, примерно, как ще разбера кое какво е?!


Ха! Peace И взе ми думите от устата...
Виж целия пост
# 56
Предполагам става въпрос за възрастни.Аз съм пила лекарство само на място,без да си го вземам.
Виж целия пост
# 57
При счупена ръка на детето от травма нашата л.л. хомеопат ни изписа арника и калкареа флуорика. След справка от моя страна установих, че не нужно вместо калк.флуорика да се дава калкареа фосфорика при фрактури.  Засега давам арника + симфитум. Мисля, че така е добре. Права ли съм?
Виж целия пост
# 58
А на мен винаги досега са ми давали лекарството надписано какво е.
Ако не е надписано, а имам 5 лекарства вече, примерно, как ще разбера кое какво е?!


Обикновено се дава едно лекарство още в кабинета на хомеопата. То е с висока потенция и няма нужда се се купува цяло флаконче.
Виж целия пост
# 59
На сина ми до сега все еднократни дози е давал. Било то в кабинета, било то вкъщи да му дам. Понякога ми е казвал какво е, понякога не. На мен също ми се е случвало да ми дава еднократни дози, обикновено не ми е казвал какво е. Два пъти съм пила системно ХЛ и ми е давал за вкъщи да го пия и двата пъти ми е казвал какво е. Оставила съм се на неговата преценка по този въпрос. Пък ако се натрупат много "безименни" ХЛ вкъщи - номерираш ги, да не се бъркаш.  Joy (това в кръга на шегата)

radhika, ако нямаш доверие на хомеопата си (който по твоето описание е боаронец) смени го, вместо да се самолекувате.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия