Снукър

  • 31 803
  • 286
# 75
 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 76
Добро утро Няма никакво съмнение, че "Мастърс" турнирът по снукър в Лондон е най-престижната надпревара извън ранкинг системата. Състезанието е с втория най-голям награден фонд в професионалния тур, като с по-големи възможности е единствено световното първенство. Следващото издание в "Уембли Арина" ще се проведе между 9 и 16 януари и със сигурност ще прикове вниманието заради участието на най-големите звезди в съвременния спорт. В битката ще се включат всички състезатели от Топ 16 на света, което несъмнено означава, че магията оново ще оживее. Кой ще спечели този път?
Виж целия пост
# 77
Здравейте, снукърки.  Mr. Green
Гри, мерси за кафето.   bouquet
Аз ще изчакам малко с прогнозите, да минат поне първите два-три мача...  Thinking
Но нали съм фен Рони, та сърце не трае, искам той да спечели.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 78
Ето още една фенка на снукъра.
В къщи всички го гледаме още от времето, когато нямаше коментар на български (и май беше по-добре   Mr. Green).
Всеобщ любимец ни е Рони, разбира се, но иначе всеки си има предпочитания: големият ми син - за Али Картър, малкият - за Нийл Робъртсън, мъжът ми харесва Кен Дохърти, а аз - Греъм Дот.
Останаха ли и други?  Joy

Много искам Рони да спечели Мастърса, ама той наистина е непредсказуем. Абсолютно съм сигурна, че може да спечели всеки турнир, стига да поиска. Обаче ако загуби интерес или не е на кеф - буквално предава мачове, които може да спечели с вързани очи. Но такива са гениите.
  Mr. Green
Виж целия пост
# 79

Много искам Рони да спечели Мастърса, ама той наистина е непредсказуем. Абсолютно съм сигурна, че може да спечели всеки турнир, стига да поиска. Обаче ако загуби интерес или не е на кеф - буквално предава мачове, които може да спечели с вързани очи. Но такива са гениите.
  Mr. Green

А, точно!   Mr. Green
Изрода си прави каквото иска.
Виж целия пост
# 80
Събрахме се три почитателки на Рони,той май ще играе утре?
Виж целия пост
# 81
Аз още не съм наясно с програмата, ще я проверя по-късно.  ooooh!
Виж целия пост
# 82
А, точно!   Mr. Green
Изрода си прави каквото иска.

Нали?! Сега му се е паднало да играе с Марк Алън. Утре от 15:30 ч. Като нищо може да му пусне. Ще полудея, ако го направи!
А уж бил обещал, че като излезе баща му от затвора, ще спечели най-големите турнири, докато баща му е в залата!

А сега играе Динг. Не знам вие какво мислите, ама на мен много ми е противна именно тая маймуна. Още откакто би Стийв Дейвис насред Лондон през 2005 г. Стискам палци на Уилямс.  fingerscrossed 
Виж целия пост
# 83
И аз го недолюбвам Юмбимбимчето.   hahaha

Рони не вярвам да пусне на Алън, тцъ, по-скоро, ако реши да отпада ще е по-натам в турнира...
Виж целия пост
# 84
Хигинс пада от Дот с 4 на 5...
Остават два фрейма, силно се надявам да го надвие, защото много слабо го понасям това мишле Дот...  Tired

Еми...би го! #Cussing out
Виж целия пост
# 85
Добро утро,днес да стискаме палци за Рони да играе както може и да спечели.
Виж целия пост
# 86
От колко часа играе?  Thinking
Виж целия пост
# 87
От 15,30 часа Рони срещу Марк Алън по Евроспорт.
Виж целия пост
# 88
От 15,30 часа Рони срещу Марк Алън по Евроспорт.

Мерси.   bouquet
Виж целия пост
# 89
Здравейте.

Аз пък си обичам Дот и се радвам, че би.
Няма съмнение, че Хигинс го бива, ама много го подбутват тия от федерацията.  Всеки друг би изхвръкнал завинаги от снукъра заради уреждане на мачове (например Куинтън Хям, за когото толкова сме слушали), а тоя го върнаха!  #Cussing out Бил помислил, че го притиска руската мафия - да, бе, да. И петгодишно дете ще измисли такова оправдание! Много ми падна в очите след тоя случай....

А, дано Рони ни зарадва днес.
Искам той да стане шампион на Мастърса тая година.
Много ли искам?...
  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия