Много болнички дечица...
Стискам палци всички бързо да се оправят!

Диндла, включваш се с прекрасна новина!
Много се радвам и се надявам всичко да бъде наред!
Стискам палци всички бързо да се оправят!

Много се радвам и се надявам всичко да бъде наред!
! При нас беше много лудница, гостита, насам-натам, нямам време да ви прочета!

Макси е невероятен, мернах страхотни снимки!
Направих ти коледните сладки, така се харесаха, че всички си взеха за вкъщи!
Формички намерих, боички също, обадих се на една приятелка - кулинарка, тя ме ориентира откъде да ги купя! Ако искаш да си купуваш, потърси в магазините за crafts! 



, макар, че са до 13 кг, а ние сме 10 в момента, имам още 2 пакета от тези и после ще мина на следващият номер, да видим дали няма да е по-добре.
До скоро!
На теб не дядо Коледа, а дядо Мраз ти направи най-хубавият подарък
Ама то просто нямаше къде да се събере толкова храна, 4ак хълца
Голям мерак да яде сам, ама без да се цапаме много, ще се у4им по малко и с надзор 
Пиши си колкото си искаш, виж ме мен каква досада съм с тия мои доставки
А тия крафтове каква зарибявка са ми... Като вляза и бълвам от идеи и вси4ко искам да купя и да си измайсторя
Явно ме гони ръ4ният труд нещо

Малка бандитка, да е жива и здрава
И маси4ката и е супер 


Препоръчани теми