Revlon

  • 40 680
  • 114
# 60
ColorStay e страхотен фон дьо тен! Такава издръжливост съм имала само с Double Wear на Estee Lauder.
Момичета, не съм си нацелила цвета - купих си 180 Sand Beige за мазна кожа и ми идва светъл

Ако някоя го иска нека ми пише на ЛС!
Виж целия пост
# 61
ColorStay e страхотен фон дьо тен! Такава издръжливост съм имала само с Double Wear на Estee Lauder.
Момичета, не съм си нацелила цвета - купих си 180 Sand Beige за мазна кожа и ми идва светъл
http://ecx.images-amazon.com/images/I/31bJ1nkzJbL._SL500_.jpg
Ако някоя го иска нека ми пише на ЛС!
Lodsi , слагаш ли пудра отгоре или с този фдт няма нужда от пудра? Simple Smile
Ако да - каква ползваш?
Виж целия пост
# 62
Аз винаги слагам пудра, не от необходимост, просто така съм свикнала - ползвам два вида от Метеоритите на Герлен и безцветната на Ben Nye.
Виж целия пост
# 63
Запис да следя темата! И аз съм почитателка на марката и от време на време намирам по нещо интересно за ползване!  Wink
Виж целия пост
# 64
Аз винаги слагам пудра, не от необходимост, просто така съм свикнала - ползвам два вида от Метеоритите на Герлен и безцветната на Ben Nye.
Най-добрите пудри. Heart Eyes
Виж целия пост
# 65
Аз съм влбена в този гланц на Ревлон   Blush
Виж целия пост
# 66
Аз съм влбена в този гланц на Ревлон   Blush

Мелиса, кой номер е цвета? А как се води гланца като име? Покривен ли е или по скоро глос?
Виж целия пост
# 67
Pink Afterglow,но за номре не знам. Thinking Много хубав цвят е ,не е наситен в никакъв случай,но има много хубав стъклен ефект.На мен лично ми харесва повече от Адикт-а на Диор вкат опокритие и трайност.
Виж целия пост
# 68
Аз винаги слагам пудра, не от необходимост, просто така съм свикнала - ползвам два вида от Метеоритите на Герлен и безцветната на Ben Nye.
Lodsi Hug Hug Благодаря ти  bouquet 
Тази безцветна пудра на Ben Nye за първи път я чувам Embarassed  Дано е само една единствена, за да няма как да се объркам.
А кои точно Метеорите ползваш ти Simple Smile Blush  Те са няколко вида, затова питам.


Scintillia , глоса, за който питаш се казва Revlon Super Lustrous Lipgloss, много хвалени и препоръчвани глосове са, ето тук може да разгледаш цветовете -

http://www.revlon.com/revlon-home/products/lips/lipgloss/revlon- … ous-lipgloss.aspx

А и в нета като напишеш името на глоса излизат доста снимки и ревюта Peace
Виж целия пост
# 69
Пудрата на Ben Nye, която ползвам, е безцветна. Само една е безцветната. От Метеоритите ползвам:
http://www.guerlain.com/int/en/base.html#/en/home-makeup/catalog … luminating-3.html
http://www.guerlain.com/int/en/base.html#/en/home-makeup/catalog … untitled-256.html
Имам и тази, но в друг цвят, който ми идва тъмен и я ползвам лятото:
http://www.guerlain.com/int/en/base.html#/en/home-makeup/catalog … untitled-264.html
Виж целия пост
# 70
Мелиса, ACQUA   bouquet
Виж целия пост
# 71
а метеоритите какъв ефект имат-матиращ или по-скоро озаряващ
Виж целия пост
# 72
и двата при мен
Виж целия пост
# 73

И при мен!  Grinning И все пак зависи кои ще си купиш!   Wink
Виж целия пост
# 74
Момичета, колебая се между Color stay  или Photo ready? Кой има по-добра покривност? Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия