128 Американски коледни подаръка и еднo малко sipirumi-че

  • 30 988
  • 737
# 165
Вики извинявай   bouquet да ти е жива и здрава красивата Елла. Много радост и гордост да ви носи!!!

Весела и Уютна Бъдна Вечер Момичета! Много здраве, топлина и любов да има в семействата ви!!!

У дома мирише на България- каза дъщеря ми!
Виж целия пост
# 166
Ван ...ех че хубаво е казала  дъщеря ти  Heart Eyes

У нас пък мирише на макарони на фурна !  Laughing

Маймун... не е кървял въобще,аз стисках марлята за 1 час и като я махнах всичко беше на 6 ,болка никаква също нямах,не съм пила абсолютно нищо.Удивена бях че не усетих нищо! При всеки е различно пък на теб щом и шевове са ти слагали значи е съвсем различна процедурата. Дано да нямаш проблем ,стискам палци да спре че баш за Коледа.....
Виж целия пост
# 167
Светли празници, момичета!
 Hug  bouquet
Виж целия пост
# 168
Весела Коледа на всички!!!
Виж целия пост
# 169
Честито Рождество!Да сте здрави и мирни!
*
С добро да си чува името Тина и други именици ако има
Виж целия пост
# 170
Весела Коледа, девойки    bouquet
Честит Имен ден на Христо, Христина, Златка, Златина и всеки, който се разпознаее като именник в дешния ден

Виж целия пост
# 171
Честита Коледа на всички, да сте здрави, доволни и с късмет!

Маймун, по далечни спомени, до 24-48 часа е нормално да кървят венците, като постепенно намалява кървенето. При мен си тече повече от ден, но видимо намаля към края на денонощието. Мен ме бяха посъветвали да ги изплаквам с топла солена вода по няколко пъти дневно, за дезинфекция и кръвоспиране май. Бързо да минава!
Виж целия пост
# 172
Merry Christmas. Christ our Lord and Savior is born... If you buy that sort of thing. И за да съм политически коректна (вкл. със собствената си съвест  Mr. Green)  Reason’s Greetings! or Secular Seasons Greetings! for the rest of the people because Jesus is not the only reason for the season, right! Wink
Iзвинете за английски, но в превод му се губи чара на поздрава. Your faithful heather

Тино, специални поздрави за именния ден!   bouquet Здрава, права булка, все така с двата крака на земята и уайт рашън в ръка!  Hug
Честит имен ден и на всички други с повод!  Grinning
Виж целия пост
# 173
Честито Рождество и от мен.  Simple Smile

Бяхме извлечени от кревата в ранни зори (най-трудния момент на Коледа  като си си легнал  в 3  Tired ) Санта си беше изпил млякото и изял къпкейка(такова имахме  Laughing) . Децата доволни от играчките а аз още по-доволна  че  най-накрая измислиха по-добър начи да заключват играчките към кутията (с тези пластмасовите завъртулки вместо ужасните кабели) та бързо разфасовахме всичко. Mr. Green
Сега цари мир и тишина и всеки си човърка нещо. Mr. Green


Тина...много здраве именячке!  Wink
Виж целия пост
# 174
Благодаря!
 Аз всяка година с мрънкащо обяснение, как никога не съм го празнувала, как нямам създаден навик, един вид. Чак леко се стяскам от първия, който ме поздрави.  Laughing
 Благодаря още веднъж, все пак!

За кървяща рана, след вадене на зъб, аз знам следното: не се препоръчва да се жабури/плакне устата обилно. Съсиреците които се образуват там, помагат за по-бързо и добро зарастване. Помага си да си прави тъкан венеца, един вид, най-лаишки обяснено.
 Инак лек разтвор със сол, за плакнене на устата по-скоро. Не продължително жабурене. Поне мен така ме е съветвал стоматологът.
Виж целия пост
# 175

За кървяща рана, след вадене на зъб, аз знам следното: не се препоръчва да се жабури/плакне устата обилно. Съсиреците които се образуват там, помагат за по-бързо и добро зарастване. Помага си да си прави тъкан венеца, един вид, най-лаишки обяснено.
 Инак лек разтвор със сол, за плакнене на устата по-скоро. Не продължително жабурене. Поне мен така ме е съветвал стоматологът.
...+ няколко зрънца Арника, бих взела аз  Peace

Тина, честито и от мен, само с добро да си чуваш името!
Честита Коледа на всички, дано цари уют в семействата ни, и разбирателство навън  Peace
Виж целия пост
# 176
Тинке, честито, нищо, че не празнуваш  Hug .

Весела Коледа и от нас! Много здраве на вас и близките ви !

Виж целия пост
# 177
 Клер, изаяждам го джуджето Heart Eyes
Честито Рождество! Здраве и берекет!
Тина, мноого да сиздрава!
Виж целия пост
# 178
Охооооооо то било и имен днес  Blush Хрис Честит Имен Ден, здрава и в хармония да ти е живота  Praynig Кой друг има имен ден днес?

Титина, как е в новата къща, подредихте ли се вече?

Claire вашият джуджанко е страхотен бонбон   love001 да му се ненагледа човек.
Виж целия пост
# 179
Честита Коледа на всички! Здраве и късмет в домовете Ви да има!

Тина, честит имен ден!

Baby*, нанесохме само багажа, който ни е тук. Преди нова година ще идва един контейнер от Канада ( тогава ще имаме много работа). Иначе сега сменяме брави (цели 28 броя), контакти и ключове. За капак едната баня протече и сменяхме и тръби, за да е пълен купона. Добре, че имаме помагачи ( да са ни живи и здрави баба и дядо), че иначе не виждам какво щчхме да правим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия