Заведения в Бургас

  • 114 964
  • 744
# 720
Разгледах сайта на хотел Приморец става въпрос за ресторант Салини, нали? Дано не прозвучи неуместно - но като цени как е? Все пак хотелът е 5 звезди.
Виж целия пост
# 721
Разгледах сайта на хотел Приморец става въпрос за ресторант Салини, нали? Дано не прозвучи неуместно - но като цени как е? Все пак хотелът е 5 звезди.


Има цени на сайта: http://saliniworld.com/en/index/static/2/, но не знам дали са актуални.
Виж целия пост
# 722
Разгледах сайта на хотел Приморец става въпрос за ресторант Салини, нали? Дано не прозвучи неуместно - но като цени как е? Все пак хотелът е 5 звезди.


Има цени на сайта: http://saliniworld.com/en/index/static/2/, но не знам дали са актуални.

Много благодаря! Дано да са актуални, но и да не са, поне са ориетир.
Виж целия пост
# 723
Много ми е странно следното :

http://saliniworld.com/bg/index/static/2/
Пикантни скариди 200гр- 9,99лв

http://lakom.bg/restaurant/74-happy-burgas?menu_id=1777&page=2

Пикантни скариди 180гр- 12,99 лв.
 Shocked
Виж целия пост
# 724
Да ,това са цените!Но е едно по различно място ,място за специален повод или гост ,не е за всеки ден и "обедно меню" .
Виж целия пост
# 725
Имах предвид,че на Хепи са по-скъпи.  Shocked
Виж целия пост
# 726
Имах предвид,че на Хепи са по-скъпи.  Shocked
Извинявай ,не беше лично към теб .
Но сега като отворих втория линк се виждат бройките в чинията ,та със сигурност в Приморец ни сервираха 5бр (направо празна чиния ,което няма как да е посоченото количество). Thinking
Виж целия пост
# 727
Средиземноморският ресторант в Приморец по думите на чужденци е много добър.
Бека,страхотна идея си дала,тъкмо скоро си говорихме със сестра ми,че в Бс.ако искаш да празнуваш примерно годишнина и ти се иска по-хубава обстановка-няма! Simple Smile
Определено Salini е точно това, което съм искала!  bouquet
Виж целия пост
# 728
Супер сте момичета, благодаря ви много!
Виж целия пост
# 729
Имате ли впечтления дали навсякъде се спазва забраната за пушенето?
Виж целия пост
# 730
Аз по принцип не излизам много, но напоследък позачестих. И да, там, където съм била, забраната се спазваше. Става въпрос за заведения предимно в центъра.
Непушач съм, напълно ме устройва. Peace
Виж целия пост
# 731
Благодаея за отговора. Дано сега като застудя да няма изненади, че е гадно да си тръгвам още на салатата.
Виж целия пост
# 732
Доколкото съм чула,  в "Рубаят" не се спазвала вечер. Но не съм сигурна. В събота ще бъда в тяхно заведение, мога да дам повече информация.

И още - ресторант "Кеци" работи, бях, кухнята е хубава, обслужването - също, както и обстановката. Малко само музиката не беше грузинска, ама го преживяхме.
Виж целия пост
# 733
Да, добре щее  да се знае, въпреки че аз лично в Рубаят не смятам да ходя.

А скорошни отзиви от Булеварда някой да има?
Виж целия пост
# 734
Едното от скоро посетените заведения, за които говорих в предния си пост, е именно Булеварда. Peace
Другото е "5то Авеню" (любимо място), също така винарна "Океан" и дори в "The Place" не се пушеше, където съвсем случайно попаднах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия