Заведения в Бургас

  • 114 966
  • 744
# 630
Ей, пак ли Фенси на новия Мол?

Мислех, че ще поразнообразят, ама явно не.
Миналото лято това Фенси много ме разочарова, ужасно тромаво обслужване,
храната не беше на ниво.

Нещо ново появило ли се е из Бургас?
Че да знам къде да хапваме лятото.  Wink
Виж целия пост
# 631
Да, имало нов италиански на ул.Богороди /бившия Монте кристо/ сега било РОМА. Но нямам все още впечатления.
Виж целия пост
# 632
Забравих да благодаря за предложенията. В крайна сметка отидохме в "Адонис", защото ни беше по-близко. Времето беше лошо и не можахме да седнем в градината, но и вътре не беше зле. Не е някой шик и лукс, но нямаше никой, децата пак бягаха. Цените бяхме доста добри, а порциите големи. Определено не съжалявам за избора.  Peace
Виж целия пост
# 633
Забравих да благодаря за предложенията. В крайна сметка отидохме в "Адонис", защото ни беше по-близко. Времето беше лошо и не можахме да седнем в градината, но и вътре не беше зле. Не е някой шик и лукс, но нямаше никой, децата пак бягаха. Цените бяхме доста добри, а порциите големи. Определено не съжалявам за избора.  Peace


Радвам се, че сте избрали Адонис-а /по моя препоръка Wink/  и сте доволни. Двете ни кръщенета бяха там и затова ти го препоръчах. При нас времето беше топло и бяхме в градината, там имаше и някакво корабче от тези със стотинките и всички деца там се навъртаха. През останалото време обикаля градината, криеха се между масите и тн.
Виж целия пост
# 634
Отново бях в пицария "Зорница", този път на пица. Страхотни пици, с много материал отгоре, с не дебели блатове, точно, каквито ги  обичам Heart Eyes На съседната маса имаше салати някакви, също много добре изглеждаха. Peace
Виж целия пост
# 635
Аз също похвалвам "Зорница"-пиците са страхотни,стават много бързо,защото са на пещ,пържените картофки също са много хубави(пресни са, а не полуфабрикат),порциите са големи,обслужването е на ниво-единствената причина да не ходим там по-често е фонтанчето отвън,защото не можем да отлепим малкото от водата  Grinning
Виж целия пост
# 636
За пици съм много доволна от Булевард  а има и 20% намаление когато поръчвам за вкъщи
За цаца картофки Музея ми е фаворит


 Peace
Виж целия пост
# 637
За кой Музей става въпрос?
Виж целия пост
# 638
Ами как да  го обясня на ул Богориди  до часовници Енгибаров



 newsm78
Виж целия пост
# 639
Ами как да  го обясня на ул Богориди  до часовници Енгибаров



 newsm78
За кой Музей става въпрос?


Това е заведението до Археологическия музей  Peace
Виж целия пост
# 640
За пици съм много доволна от Булевард  а има и 20% намаление когато поръчвам за вкъщи
За цаца картофки Музея ми е фаворит
 Peace

Уф, хич не им беше хубава цацата последния път. Нещо този сезон го почнаха не както трябва:)
Виж целия пост
# 641
Да  съгласна  съм  и на мен ми се случи веднъж кофти  цаца  но пък  сафрида е трепач  Grinning

Момичета  Даляна в Отманли дали работи  вече   newsm78



 Peace   bouquet
Виж целия пост
# 642
Момичета  Даляна в Отманли дали работи  вече   newsm78
Наново ли го построиха newsm78 Пропуснала съм, ако е така Embarassed
Виж целия пост
# 643
А някой да е посещавал новия Рубаят в ЦУРКа ? Как е положението по отношение "с деца на ресторант"? 
Виж целия пост
# 644
Даляна наистина ли ще отвори?
Ще е добре, аз обичам да хапвам рибка там.

Момичета, този Адонис да не са го нещо пооправили?
Преди години съм ходила и не повторих, никак не ми хареса.

А хубави капани по плажа има ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия