Заведения в Бургас

  • 114 966
  • 744
# 690
Ужасно,ужасно,ужасно обслужване на Фиестата в морската ooooh!   

Споделям същото!
В петък седнахме с други майки през деня, докато децата ни имаха тренировка отпред на плажа и при абсолютно празно заведение първо 20мин никой не се появи да ни вземе поръчката и после след като отидох и извиках първия мернал ми се сервитьор, чакахме още толкова за няколко сока.  Shocked
ЕЕЕЕ ,а на нас ни обясняваха ,че е петък печер и имат много работа. Naughty
Виж целия пост
# 691
На "Инканто" и те взеха  да не правят разлика между кедровите ядки от менюто и слънчогледа реално в салатата.
Пък нека се бият в гърдите, че отсрамвали Бургас откъм ресторанти и колко ги хвалела Лили Иванова.  Tired
Виж целия пост
# 692
Е ,те за Лили  са се постарали.
В последно време ги препоръчвам на приятели и после ми казаха ,че са разочаровани от кухнята  ooooh!  .Скоро не сме сядали ,че все сме в морската ,но явно не се стараят.
Виж целия пост
# 693
Лили Иванова въобще храни ли се, че да хвали Инканто Joy Joy
Много вкусно готвят във Фенси /в новия мол/ Peace
Виж целия пост
# 694
На връщане от Слънчев бряг днес мернах билборд с реклама на нов ресторант с кавказка кухня. Адресът не успях да видя, но името, ако не греша, беше "Кеци". Някакви отзиви?
Виж целия пост
# 695

......
Второто заведение е в съседната пресечка "Хаджи Димитър", на партер в една нова кооперация. Забравих му името , беше нещо много странно, "Кеци" , ако се не лъжа. Под името му на фасадната табела пише "кавказка кухня"   chef

Когато ги пробвам лично ще дам и инфо Simple Smile

magare, отзиви имаме ли вече?  Grinning
Виж целия пост
# 696
Как да има отзиви като кавказкият ресторант не работи Mr. Green
Виж целия пост
# 697

......
Второто заведение е в съседната пресечка "Хаджи Димитър", на партер в една нова кооперация. Забравих му името , беше нещо много странно, "Кеци" , ако се не лъжа. Под името му на фасадната табела пише "кавказка кухня"   chef

Когато ги пробвам лично ще дам и инфо Simple Smile

magare, отзиви имаме ли вече?  Grinning

Mдаааа, така и не остана ред за този ресторант! В момента наистина е затворен! Надявам се да е само за лятото, че да го пробваме на есен   Peace

Вчера минавайки по крайбрежната алея, гледам заведението "Бялата къща", което е с ново местоположение - до "Самба бар".....та гледам едни табели праснали " 2 бр мастика по 100гр. и 2бр. шопски салати за общо 4 лева"  Mr. Green въпреки доброто предложение /за любителите на мастика/ заведението беше празно.
Виж целия пост
# 698
И друга форумка беше питала, но не намерих отговора - КАКВИ ДОКУМЕНТИ СА НЕОБХОДИМИ ЗА ОТВАРЯНЕТО НА ДЕТСКА ЗАНИМАЛНЯ (детски кът/център) или къде мога да получа информация за това? В центровете, в които попитах не бяха услужливи по този въпрос.
Виж целия пост
# 699
Беше се коментирало за турски р-т "Босфор",скоро бяхме там на РД и аз лично съм много доволна!Хареса ми всичко изнесено от кухнята,вярно малко бавничко,но както разбрахме лятото са с намален персонал,сервитьорката беше много мила,бяха подготвили букет за рожденичката,изобщо всички бяха много внимателни! Peace
Единствената ми забележка е,че менюто може още да се обогати!
Виж целия пост
# 700
Беше се коментирало за турски р-т "Босфор",скоро бяхме там на РД и аз лично съм много доволна!Хареса ми всичко изнесено от кухнята,вярно малко бавничко,но както разбрахме лятото са с намален персонал,сервитьорката беше много мила,бяха подготвили букет за рожденичката,изобщо всички бяха много внимателни! Peace
Единствената ми забележка е,че менюто може още да се обогати!
Къде се намира този ресторант?
Виж целия пост
# 701


за този турски ресторант отзад ли ? само съм минавала и съм му мяркала табелата, но как е не знам
Ето,една съфорумка беше качила снимка,точно зад фонтанчетата в посока от х-л "България" към ЖП гарата!
Виж целия пост
# 702
Някой знае ли какво стана с кавказкия ресторант? Дали го отвориха, някой ходил ли е, впечатления?  bouquet
Виж целия пост
# 703
Ходих в кавказкия ресторант миналия му сезон явно е било,щом почиваха лятото.
Заведението като интериор не е нищо специално-типичното заведение в нова кооперация. Имаха по-различни храни в менюто, интересно беше да се опита. Препоръчвам, като първо впечатление останах доволна.
Виж целия пост
# 704
Снощи бяхме на Даляна и останахме много доволни /за разлика от предния път/ Имаше много хора, но въпреки това ни обслужиха бързо и храната беше вкусна Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия