и аз взех дигитален термометър и съм много доволна. Нямаше начин с другия, падаше голям рев.
Момичета да ви кажа една бабина рецепта за висока Т. Ние по коледа бяхме 2 дни с Т 39.8 и беше за мен голямо притеснение. Когато има такава Т, лекарствата не могат да я свалят толкова бързо (помагаха ни но след 1 час). Тогава ми се наложи да ползвам народните рецепти. Белтъка на едно яйце се разбива с една чаена лъжичка хлябна сода и 2 супени лъжици оцет, разбърква се добре и със сместа се намазва телцето на детето. От високата Т тялото изсъхва веднага, тогава се намазва пак и така докато е необходимо. Това лекарство е вълшебно, веднага свалихме Т. Освен това му слагах и мокри чорапки с оцет и вода. Нашата педиатърка ми обясни че по този понижаването на Т става по естествен път и затова действа по - бързо от лекарствата. Дано не ви се налага, но ако все пак се случи да знаете че помага!
Онли, аз мерих Т и с дигиталния и с обикновен за да се уверя че наистина е толкова висока. Показваше едно и също.
не го и бързам
вече е много по стабилен и ще е най - вероятно скоро момента, но когато тогава. за сметка на това така катери стълби - със скоростта на светлината - няма стигане


Да не знаеш какво да направиш та да облекчиш неразположението на детето си
В такъв момент ми иде да се гръмна