Бродирана красота - Гоблени 79

  • 99 228
  • 769
# 120
ВЕСЕЛА КОЛЕДА  на всички ви , момичета



http://depositfiles.com/files/u73groth8
Виж целия пост
# 121
Гуди, а как се казват първите две феи, защото много си ги харесах, а не мога да ги открия в Ибея.

Намерих само Градината на мечтите, както и една друга фея на пролетното дърво, която също ми хареса, но двете малки феички не можах да ги видя никъде.

http://cgi.ebay.co.uk/Song-Enchantment-Cross-Stitch-Kit-M-Baxter … sh=item4cf3f3eaac
http://cgi.ebay.co.uk/Fairy-Golden-Butterfly-Cross-Stitch-Kit-St … sh=item4cf3f909d2

има много феи  Blush и аз имам повечето от тях  Blush остава да ги ушия  Blush

Goody, страхотно нежни феички  Crazy Crazy А тези цветя , на каква панама го шиеш този дългия бод , те сигурно готов комплект са , защото и конците са някакви по-дебели ...
...

Да, готови комплекти са. Третия трябваше да е в розово, но нещо не ми хресаха цветовете  Confused и ги смених. Конците са от дебелите, вълнените, тези които се използват за възглавничките на вервако. Основата е като мрежа, с големи дупки е. Съжалявам, но не съм я снимала Hug Смешното е, че са комплекти на Ейвън   Mr. Green
Този е подобен имат контур като в детска книжка за оцветяване.  Crazy
Виж целия пост
# 122
tanit заповядай! Мисля, че се справих с Дъмпа, че ми е за първи път  Embarassed Пробвах, тегли се и всичко си е там!

Скачать файл -Лебединая верность Орлис.rar
Виж целия пост
# 123
tanit заповядай! Мисля, че се справих с Дъмпа, че ми е за първи път  Embarassed Пробвах, тегли се и всичко си е там!

Скачать файл -Лебединая верность Орлис.rar
Супер, става  много благодаря! newsm20
Виж целия пост
# 124
Весела Коледа на всички!   bouquet
Аз ще прекарам Бъдни вечер на работа, но това е специфика на професията.  Wink
Хубави проекти на всички през следваща година!  bouquet
Виж целия пост
# 125
       Здраве, щастие, сполука желая на всички!
       А мен ме зарадваха още преди да е настъпил 12- ят час:

                                             


       С тази красота ме изненада и ощастливи лейди Гуди, за което съм й безкрайно признателна!

                      Целувам те и те прегръщам, о, прекрасна Гуд(у)и(н)!                                                 
Виж целия пост
# 126
Момичета, Весела Коледа на всички! Пожелавам ви много незабравими емоции!
Да се похваля с последното нещо готово за тази година, ще е подарък за един именник утре.
нещо съм сгафила със датата на снимката Joy
Виж целия пост
# 127
Весело посрещане на празниците!
Виж целия пост
# 128
Весела Коледа! Много радост и щастие.  Heart Eyes



Виж целия пост
# 129
Здравейте момичета Simple Smile
ето още едно коледно мъниче, вече подарено:



Весели празници на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 130
Не пиша често, но следя форума.
Благодаря ти, kiraa, за милата картичка.Не очаквах някой да се сети за мен.

ЧЕСТИТА КОЛЕДА

Мир, здраве и просперитет през идната година.

Виж целия пост
# 131
 Весела Коледа Hug Hug Hug  
Виж целия пост
# 132
Честита КОЛЕДА, желая ви здраве и успехи.
Виж целия пост
# 133
 baloniЧестита Коледа! cheersДоволни ли сте от подаръците santa2
Виж целия пост
# 134
Честита Коледа! santa2 Дъщерите ми ми подариха гоблен - Сенокос но Вилер. Много съм щастлива!!! С нетърпение чакам да отминат празниците и да започвам да шия Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия