Бродирана красота - Гоблени 79

  • 99 193
  • 769
# 600
Добро утро ,

Астера ,има



А това е на момиче от другия форум

http://s50.radikal.ru/i130/1011/70/6934648f834f.jpg


А тук рускини разказват точно за този гоблен как са оцветили панамата

http://www.cross-stitch-club.ru/forum/lofiversion/index.php/t5035.html

Все пак всеки си решава  PeaceЛично аз няма да я шия...
Виж целия пост
# 601
Много-много красоти видях... Няма да изброявам всички по отделно, че да не пропусна някой  Blush Браво!
Да покажа и поредния завършен гоблен
Виж целия пост
# 602
Момичета адмирации към всичките тези красоти които сте сътворили,аз за съжаление не мога да шия,но свекърва ми може,та да си мина направо на въпросчето  Mr. Green мъжлето ми има юбилей 30 год. другия месец и ми се иска да му направя хубав подарък,нещо което да остане за спомен,той е ловджия и ще съм ви много благодарна ако ми дадете някой линк със сайт от който мога да поръчам някой ловен гоблен или ако можете да ми дадете схема на някакъв такъв гоблен,благодаря предварително  Hug

ще имаш ли време да избоцкаш цял гоблен за един месец....за 30 годишнината на позната аз й избродирах картичка
             
    моят съпруг също е ловец и е казвал,че би се впечатлил от гоблен с патици,сърни,вълци,т.е. животни обект на лов....предполагам такива гоблени биха те устроили и теб    http://picasaweb.google.com/sobolnat/BTWEsK#5158639405065112370
Виж целия пост
# 603
Здравейте, извинявам се че нахълтвам в темичката ви, но ви моля за малко помощ. Имам баба, която другия месец става на 90 г. и е много запалена по гоблените от край време. Вчера си говорихме с нея и тя каза, че има един гоблен на Вилер, който винаги е искала да избродира, но така и не стигнала до него. Става въпрос за този:


Искам да и го купя за рождения ден. Моля, кажете ми откъде да го намеря. Видях че има сайт на Вилер, който доставя до България, но имам и ограничение във времето - 2-ри февруари.
 Hug
Виж целия пост
# 604



Месри за предложението
Виж целия пост
# 605

Месри за предложението,ами то до РД има малко повече от месец,но свеки ги шие много бързо,най-много ми се иска да намеря гоблен с  ловец и  куче  Rolling Eyes

Върти ми се, че съм виждала нещо подобно, но сега не го откривам. Я виж нещо такова дали те устройва, а аз ще търся



схема: http://dump.ru/file/4624177

Виж също така този, схемата е в РМ

http://www.igolka.in.ua/load/%D0%92%D1%81%D1%8F%D0%BA%D0%B0%D1%8 … okhota/13-1-0-304

Още един на същата фирма, видях ги, много са красиви ушити


http://dump.ru/file/3296510

Намерих този, който имах предвид - виж в дясната част на тази картинка


схема: http://dump.ru/file/4622457



Виж целия пост
# 606
Aynur пейзажа е страхотен.Dimensions ако не се лъжа. А моят ангел вече си има лице.


Uploaded with ImageShack.us
Виж целия пост
# 607
Да покажа последният гоблен който свърших в сряда - изпран и изгладен.

А също и рамкираните и поставени на стената месеци

Сега съм се захванала с този http://www.riolis.ru/catalog/details_1036.html Риолис върви приятно, само, че конците са ми малко "странни" в този смисъл, че досега съм шила с "нормални " конци, а тези са акрилни, нишката е в един кат, иглата е по-дебела и панамата е по-рехава. Но става доста добре.
Виж целия пост
# 608
ЗДРАВЕЙТЕ
ИСКАМ ДА ПОМОЛЯ ЗА ПОМОЩ КЪМ ВСИЧКИ ЛЮБИ5ТЕЛИ НА ГОБЛЕНИТЕ. ЗАПОЧНАХ ВЕЛИКОЛЕПНИТЕ КОНЕ В РЕКАТА , НО НЕ НА ФИРМАТА МИЛЕНА СТИЛ. СХЕМАТА Я ИЗТЕГЛИХ ОТ НЕТА И В НАЧАЛОТО НЯКЪК УСПЯВАХ ДА ГИ ШИЯ ПОЧТИ ПОЛОВИНАТА. ПРОБЛЕМА Е, ЧЕ СИМВОЛИТЕ СА ТОЧКИ, ДОЛАРЧЕТА, КАВИЧКИ, ЗАПЕТАЙКИ И ТЕМ ПОДОБНИ. ТЪРСИХ НАВСЯКЪДЕ НО НЕ УСПЯХ ДА НАМЕРЯ ПО ДОБРА И ПО ЯСНА. АКО СЛУЧАЙНО НЯКОЯ ОТ ВАС ИМА ТАКАВА В ПО ДОБЪР ВАРИЯ МОЛЯ ДА МИ ИЗПРАТИ
VASILEVAKREMENA@YAHOO.COM
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Виж целия пост
# 609

Месри за предложението,ами то до РД има малко повече от месец,но свеки ги шие много бързо,най-много ми се иска да намеря гоблен с  ловец и  куче  Rolling Eyes


Този устройва ли те !? newsm78

Виж целия пост
# 610
Момичета адмирации към всичките тези красоти които сте сътворили,аз за съжаление не мога да шия,но свекърва ми може,та да си мина направо на въпросчето  Mr. Green мъжлето ми има юбилей 30 год. другия месец и ми се иска да му направя хубав подарък,нещо което да остане за спомен,той е ловджия и ще съм ви много благодарна ако ми дадете някой линк със сайт от който мога да поръчам някой ловен гоблен или ако можете да ми дадете схема на някакъв такъв гоблен,благодаря предварително  Hug

хе-хе  Laughing Laughing Laughing
Мацка все едно аз съм писала този пост,аз също търся такъв гоблен за рождения ден на съпруга ми,той също става на 30,и още едно съвпадение,и моя ще го шие свекърва  ми  Laughing
направо е невероятно толкова много съвпадения  Crazy


Момичетата са дали добри предложения ще следя темата  Peace
Виж целия пост
# 611
Мона виж този:
и аз искам ловец с куче,но и този не е лош:

http://e-levron.com/pic/scstore~t235~t265_1_b.jpg
Виж целия пост
# 612
Момичета здравейте,имам едни идейки които искам да реализирам.
Дъщеря ми скоро има рожден ден и мисля да го направя в къщи. За целта съм си намислила да подготвя една детска-весела-рожденническа покривка със забавни картинки. Иска ми се да има балони, торти, подаръци-такъв тип покривка но все още не съм намерила схема. Можете ли да помогнете-и още нещо мислех да е на цветна панама но как да си намеря?
Виж целия пост
# 613
Здравейте, извинявам се че нахълтвам в темичката ви, но ви моля за малко помощ. Имам баба, която другия месец става на 90 г. и е много запалена по гоблените от край време. Вчера си говорихме с нея и тя каза, че има един гоблен на Вилер, който винаги е искала да избродира, но така и не стигнала до него. Става въпрос за този:


Искам да и го купя за рождения ден. Моля, кажете ми откъде да го намеря. Видях че има сайт на Вилер, който доставя до България, но имам и ограничение във времето - 2-ри февруари.
 Hug
Ако не се лъжа този гоблен се казваше "Воденицата не Буше"(той е доста голям).В магазините за гоблени не могат ли да ти го поръчат?!?!?!?
Виж целия пост
# 614
Здравейте, извинявам се че нахълтвам в темичката ви, но ви моля за малко помощ. Имам баба, която другия месец става на 90 г. и е много запалена по гоблените от край време. Вчера си говорихме с нея и тя каза, че има един гоблен на Вилер, който винаги е искала да избродира, но така и не стигнала до него. Става въпрос за този:


Искам да и го купя за рождения ден. Моля, кажете ми откъде да го намеря. Видях че има сайт на Вилер, който доставя до България, но имам и ограничение във времето - 2-ри февруари.
 Hug

Rouzi аз го ших комплектовка на Милена стил!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия