Бродирана красота - Гоблени 79

  • 99 174
  • 769
# 630
Първият ми гоблен (малко скромен).Сега съм почнала Конете

http://i51.tinypic.com/2dtoj0w.jpg

Тези са на майка ми

http://i54.tinypic.com/173eph.jpg

cveteto_123 Този много ми хареса, възможно ли е да ми изпратиш схемата, мъжа ми е рибар и то точно с такива въдици предпочита да лови напоследък! И добре дошла при нас! За размера на твоето гобленче не се притеснявай, все от някъде трябва да се започне  Simple Smile
Виж целия пост
# 631
Момичета, да ви помоля за номерата на конците на молитвата, ако някой ги има.
а ето да покажа и аз нещо
това отиде за подарък на една малка рожденничка, още през декември, много се хареса
благодаря на момичето което ми даде схемата (не помня коя от вас беше  Embarassed )
а това е етапче от това което шия в момента
Нещата ви са много хубави, мога само да мечтая да стигна до вашето ниво   bouquet
Виж целия пост
# 632
молитва за дома ли търсиш?
Виж целия пост
# 633
antoniabg , ЧИД !!! Да жива и здрава и много, много щастлива   bouquet .

Да се похваля с едно малко Дименшънче неизпрано и неизгладено  Embarassed . Дори не знам къде ще го сложа, но ми хареса.


Виж целия пост
# 634
Честит имен ден Антония!Бъди здрава,обичана и с ма-а-а-лко повече време за любимото ти хоби!

Виж целия пост
# 635
Антония да си жива и здрава и с гордост да носиш своето име!  bouquet
Джо Бързия да ти честита именничката и да те радва много!
Честито на всички именници!!
Виж целия пост
# 636
Честит имен ден на всички именници, името да ви носи много щастие през идната година smile3525 dance
Виж целия пост
# 637
Честит празник на всички именници!   bouquet
Схема на Молитва за дома има на този сайт http://www.8888bg.com/charts.php Първото е в РМ формат, а второто е експорт в графичен файл ( дано се произнесох правилно) от РМ. Аз съм шила моята Молитва от същия РМ вариант.
Виж целия пост
# 638
Тони честит имен ден!   bouquet
didolinaa казвай какво си харесала- ако има схеми ще пращам. Казвам ако имам, защото някой от нещата съм си ги направила аз на схеми и то не на компютър ами на ръка- леле, колко отдавна е било, нямах компютър още.. Разпечатвах на работа увеличена снимка и си правих схемата.... не е като де имаш РМ примерно...
bi_bi_to много симпатично, ще му се намери място, щом е ушито с желание.
Пак много хубави неща сте показали- спорно шиене ви пожелавам!!
Виж целия пост
# 639
Честито на всички именници,Със здраве и гордост да си носите имената,bi_bi_to много е сладурско това гобленче,mishleto_85 часовника е страхотен,И изобщо ви поздравявам всички за труда и красотите,които показвате,А аз съм стигнала дотук с моя гоблен ,Лека вечер от мене
Виж целия пост
# 640
ba4iiska, благодаря, първото не можах да го отворя, но второто си го свалих и ми върши перфектна работа   bouquet
tutune и твоя гоблен става много хубав, ще ми се и аз да направя някоя икона, но няма да е скоро  Simple Smile
Виж целия пост
# 641
mishleto_85 не може да го отвориш защото трябва да имаш програмата Pattern maker. Тъй като не всеки работи с нея мисля, че за това е даден и втория вариант. Радвам се, че бях полезна.
Виж целия пост
# 642
Добро утро, момичета! Честит празник на всички празнуващи днес! Да са живи и здрави!
От мен едно кафенце за добро начало на деня

Виж целия пост
# 643
Здравейте

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА на всички. Желая ви много здраве и късмет. Да е доходна годината ви. Да имате малко работа, че да остава повече за любимото занимание. Много щастие и приятни емоции.

На всички рожденници и именници, които съм пропуснала и ще пропусна до 30,04 - приятни изненади за празниците им.

Виж целия пост
# 644
Момичета някоя от вас поръчвала ли си е гоблен по снимка от Росица Бакалова?
имам няколко въпросчета: качествени ли стават гоблените,какви пари взима и задължително ли ги комплектова с ДМЦ конци ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия