Дядо Коледа лети с шейната, НОЕМВРИйче чака подаръците под елхата

  • 41 032
  • 736
# 135
Голямо ядене, голямо пиене тези дни  Whistling

CRNL, каката я свалих доста рано от количката, още на година и половина рядко я ползвахме. Затова не ми се е налагало да мисля за количка за породени. Все пак имах този резервен вариант, който според мен е по-подходящ за тази възраст: http://www.mothercare.com/Bugaboo-Wheeled-Board/dp/B000IEWVF0/re … UTF8&mcb=core

Стейси, понеже каката ми е с традиционно нисък хемоглобин и други показатели, да ти кажа да не се шашкаш  Hug Ако след 6 месеца е пак с ниски показатели, пиши ми на ЛС, да ти кажа какво да правите Wink

Ние имаме тази шейна и съм много доволна, препоръчвам: http://www.torba.bg/sheini/7965-kolino-sl14-detska-seina.html

Близнаците хич не са ми екзотика, ами съвсем реална мечта Wink Въпрос на нагласа.

Оставям ви, че ми се спи от мързел  Crazy
Виж целия пост
# 136
Лулу - точно тази е шейната, но в сайтовете, които гледах е изчерпана  Tired Ако някой знае къде я има, да свирка  Simple Smile

Креми - и тази шейна я гледах, много готина ми се струва...
Виж целия пост
# 137
Проверете за шейната на скиорския пазар - събота и неделя на Юнак. Аз съм супер доволна от нея, а Рая още повече  Grinning. Пък и цената и е О.К.
Виж целия пост
# 138
Хайде едно кафенце от мен  Mr. Green


Сисе, аз също не мисля че 105 е кой знае колко нисък хемоглобин, че чак Малтофер да почвате да пиете. А другите показатели не са в норма, защото лабораториите показват референтните граници за възрастни, а не за деца. И нашите показатели не са в норма, ако гледам дадените от лабораторията граници /въпреки че хемоглобина ни е 114 - също нисък за възрастен, но съвсем в норма за дете на 1 година/. Мисля че трябва да потърсиш и друго мнение от друг педиатър. Има много некадърни педиатъри, включително нашата. Постоянно ме вкарва във филми, че Ева е пред рахит заради все още много голямата фонтанела. Ходих 2 пъти на ортопед, веднъж на частен преглед при частен периатър - смеят ми се като им кажа, че педито ми е казала, че сме пред рахит  #2gunfire И това нашето кадърно педи пак ми нарежда предния път същата песен. И ми говори едни "Изтърва го това дете, като не му даваше нищо да яде до 6тия месец"  #2gunfire. Вече взех да й се карам, хич не ми пука. Питам я "защо не ни дадете направление за ортопед тогава, като се съмнявате за рахит", ей как взе да мънка  hahaha Постоянно се оглеждам и разпитвам за нов педиатър по здравна каса, ама голям проблем е това във Варна. Никой не е доволен от държавния си педиатър  #2gunfire
Виж целия пост
# 139
Здравейте!

Набързо минавам да драсна, че трябва да се стягаме за посещение при бабите. Вярно голямо ядене и мързел тия дни  Grinning. Така като гледам станало време пак и за шейна  Grinning. И ние хвърлихме око на същата дето я обсъждате и сега ме е яд че не я поръчах по-рано, а сега ще чакаме да докарат...
Дано успея да намеря моята стара при баба ми та да пробваме днес с Евата на снега  Simple Smile.

Весел ден ви пожелавам...
Виж целия пост
# 140


Милички, почерпете се по случай именния ми ден!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 141
Хилооооуууууу как сте след празницитееее Hug Grinning


Креми на мен ли го казваш за яденето и мързела...ужаст след празниците ще имам да свалям хич не ми се мисли колко килца Tired...егаси свинщината му ударих тази година..Леле чак се учудвам на себе си. ooooh! Ама на Коледа на обяд бяхме на гости при брат му на мъжо,и там като ми наредили едни софри..аааууу еми само десертите бяха около пет.Да не казвам колко основни ястия имаше..Ам то от това да опитам от онова да опитам..дааам. Grinning

Мимсчо колажите не са само мои.Първия червения е на Ивето а другия е мой. Hug

Мира с тези ботушки голяма чуденка,голямо нещо..също както едно време избирахме колички. #CrazyАз да ти кажа нашите незнам каква марка са но са за 20-21лв. Татито ги е купил от един пазар в обедната почивка и са много топли и мислясаму удобни.Обувам му тънко чорапче и дори след шляпане в по дълбок сняг беше сухичък и с топли крачета.Но да ти кажа то и нашите се обуват много по трудно от маратонките..все пак ботуш е ти знаеш как да си изчекенш стъпалото да се обуеш ама на малчо как да му кажеш как.

Стейси-давай и Ам и аз мисля че не бива да и го отказваш,уж в него има желязо и всякакви добавки.Мишко от седмица две предимно АМ си яде..дали заради зъбите но много храни отказва.Или ако днес е ял супа наобед на следващия ден хич не я иска.И аз си му оравя АМ пон еот там да набавя някакви витамини,железа алата балата.А на Мишко хемоглобина също е 105 от последните изследвания,и педи каза че не е нисък хич да не се притеснявам.Ако имаш под ръка резултатите я ги драсни да ги видим.Ох като чета и на Нея педката как я стресира с тази фонтанела,аман от педиатри със различни възгледи.

Тина дано скоро се оправи малката буболечека Praynig Hug

Спинки аз поне не мисля близнаците за екзотика както смятам и мамите които искарт да имат.Все пак това не е животно което искаме да си купиме и да отглеждаме.Това че ги пишем нещата толкова ентусиазирано не е защото си мислим че е модерно.Всички ние осъзнаваме колко грижи ще са нужни и колко парички..и въпреки това си мечтаем. Grinning Hug Да имаш близнаци си е двоен божи дар.Дай някоя снимка на сладурите да им се порадваме. Hug

Нея голям сладур си ей Hug Hug Hug

J.R. честити ви краченца на Рая, все на хубави места да я водят и пак в къщи да я връщат !! Hug

Веси и на мен Коледата преди да забременея ми се падна бебе,но със или без този късмет пак си го бяхме запланували. Mr. GreenЯвно късметчето е спомогнало. hahaha
 

Ние късмети не сме слагали(ще сложим в новогодишната баница),но парата се падна при тати! Иначе както Нея е писала толкова прекрасна е Коледата с нашите малки човечета.И преди много обичах Коледа но сега найстина става със всяка измилнала година все по хубава.А като пораснат още малко и започнем заедно с тях да я очакваме  стрепет,да им помагаме за написването на писмото.В почти безсъните нощи при наближаването на Коледа.В огромната им радост от снежко,при пързалките,направата на снежни човеци..толкова е вълнуващо.Ох права е Нея тепърва най-хубавто ни предстои не само по празниците.
Всеки изминал ден е все по вълнуващ,а обичта ми към малкия човек расте и расте.Толкова е сладко всяко ново нещо с което ни изненадват.От няколко дни се е научил да върти глава като не иска нещо и вместо "не" казва "те".В момента всяка дума започва с Т..та така върти глава както е правилно за отрицание и казва -"те"...а не знам къде го е видял..Ох спирам до тук че много се развълнувах ...и просълзих.

Оставям ви засега по късно ще драсна пак..отивам да цоцна едно 3в1 че малко сме недоспали заради зъбаци..и ми трябва нещо за събуждане.  hahaha
Виж целия пост
# 142
Честит Имен Ден
Стели   Heart Eyes!!!
С радост да си носиш името и да го предадеш на внучките си  Heart Eyes Simple Smile
Цитат
Вече взех да й се карам, хич не ми пука. Питам я "защо не ни дадете направление за ортопед тогава, като се съмнявате за рахит", ей как взе да мънка   Постоянно се оглеждам и разпитвам за нов педиатър по здравна каса, ама голям ....

Neya - аз на моята хич не разчитам, не я закачам защото постоянно ми говореше след 4 месец на Тони че бил дебел и трябвало диета  ooooh!
Аз и казах не точно в прав текст "да си гледа работата и че човечето си е много добре и до годинката ще си влезе в норма" И така и стана  Peace Просто не мърдаше и само ядеше ... как да отслабне ?!?  newsm78
Сега няма спирка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
78 см сме и 11,500 кг ... на 13 месеца
Съвсем си е добре за момченце на неговата възраст  Heart Eyes

Тина  Hug  bouquet

Лек ден от нас   bouquet




Виж целия пост
# 143
Ааа Стеле не знаех че имаш имен ден днес Grinning

Приеми една честитка от мен,бъди много здравичка и силна,много усмихната и щастлива.Гооолемиии гушки от мен


Виж целия пост
# 144
Честит имен ден на празнуващите днес

Виж целия пост
# 145
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!!!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!!!

От нашата педиатърка съм страшно доволна, но още когато избирах лекар за децата, държах да не е от тези, които за най-малкото изписват антибиотик и да е ЗА късното захранване. Освен това кабинетът и не се намира в болницата и за консултации си има определени часове. Така нямаме досег с болни деца.

Шейни купихме от тези от Спорт депо преди 1-2 седмици и съм много доволна.
Кло и Емо е с горе долу същите мерки като Тони и също немисля, че изглежда дебел. От както проходи му заслабна дупето (а аз останах без глас да повтарям Не тук, не пипай там...  Mr. Green ).

Да ви се похваля (с риск да ме линчувате  Mr. Green ) - за бъдни вечер за първи път готвих сърмички и станаха мммм много вкусни, за разлика от чушките с боб. Оказа се, че във фризера съм имала само зелени чушки, а те не се оказаха добра комбинация с боба  Embarassed Правих и содена питка - зъботрошачка. Добре, че свекървата беше пратила хубава пита, че и хляб бях забравила да купя  Embarassed Паричката от питката се падна на Емо. От коледните баници аз и мъжо обрахме парите и къщите, та извода е, че ще печелим от тотото и наааай-после ще си направим апартамента, та да се отделим.
На Коледа си имахме и Дядо Коледа, който донесе много подаръци за дзверчетата. Моят подарък (хлебопекарна) сега си го избирам.

Отивам да шетам и оправям, че утре ще ми идват на гости колеги от университета, да си припомним студентските години. Ако имаше как да оставя Емо и Криси през нощта, щяхме да си припомним и що е то купонясване до сутринта.

Стейси, сега се сетих, че и Криси ми е с нисък хемоглобин и още нещо си не й беше в нормата и педи ми каза да й давам повечко месо, черен дроб, жълтък и храни богати на желязо. Имам някакъв спомен, че съм виждала АМ обогатено със желязо (пишеше го отпред на кутията) newsm78
Виж целия пост
# 146
Честити имен ден на всички празнуващи! От здраве да не се отървете!

 Neya, за личните лекари - лятото бяхме се записали при една лекарка в Курортна поликлиника, много бях доволна, (не знам дали от това че бяхме само с временен избор).  Иначе и тук нашата е ......(без думи)!

Яничка, за питката и моята беше доста гадна, ама всичко останало беше супер! Ами какво да се прави важното е да има   Wine Glass , както в онзи стар виц  Wink.
Виж целия пост
# 147

Честит Имен ден Стели! Бъди много здрава, щастлива, обичана и обичаща!   bouquet

Честита Коледа на всички!  Heart Eyes

Мийка, купихме му едни полуботи с лепки на които езика се отваря доста и с не чак толкова усилие ги обувам! Ама наистина съм възмутена - 44 лв. с 20% на Колев&Колев. След буйките му е малко рано за ботуши, пробвахме го с едни, ама се движеше като робокоп и има опасност да се пребие.
Виж целия пост
# 148
ЧЕСТИТА КОЛЕДА
На всички ви желая много радост в семейството, много успех навън и безкрайна любов в душата.
[/color]

И нашата Коледа беше много емоционална. Мъжо се премени като дядо Коледа и раздаде на всички ни подаръци  Mr. Green Мони много се изненада (това е точната дума), седеше и го гледаше като гръмната. Мисля, че не го позна, защото когато той поиска да я вземе в ръце, тя се размрънка.

Иначе с малко зор, но вече хапва повече. Сега пие сутрин и вечер АМ, пообяд пюре или принцеса с кайма и следобяд кремче. Много съм доволна. Не заради изследванията, просто искам да се научи да яде като хората. Давам й Малтофер все пак... А иначе до сега съм доволна от педито. И на 6-тия месец изследванията бяха кофти, но тогава ми каза само да наблегна на месцето. А то така се получи, че даже го намалихме.

Стели
, честит празник   bouquet Те и на мен ми звънят днес с поздрави, ама... аз не чествам днес  Mr. Green

Нея
, тая твоята доки пък съвсем се е сбъркала...

Честити крачета на Рая  Heart Eyes
Виж целия пост
# 149
Нея, тая твоята доки пък съвсем се е сбъркала...

Напълно съм съгласна с теб. Затова вече хич не я зачитам. Този месец не сме ходили, нямам и такова намерение, че исках да отложа ваксината за след празниците. Когато се разболяхме преди 2 месеца ходихме на частно при педиатър, на който имам 100% доверие. А иначе вече веднъж месечно си ходим при хомеопат - той следи всичко, видя ни и изследванията. Педито май я ползваме само да ни бие ваксините. За друго не бих й се доверила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия