СЕПТЕМВРИ - тема 33 - Коледна

  • 25 799
  • 737
# 255
Бебе6ондел Hug. Да е жива и здрава малката Теодора, много да ви радва!!!
На теб бързо възстановяване   bouquet
Виж целия пост
# 256
Бебешондел честито мила!!! Да е жива и здрава и много усмивки  bouquet


Д34 айде да минава вече най-накрая при вас!!! Алекс е по-добре, закуси, имаше ниска Т, дадох панадол и сега е добре. И аз май ще оживея, писна ми с тея вируси гадни  #Cussing out
Виж целия пост
# 257
yanche, в коя част на Младост3 си, можем понататък да съберем дечицата?
Виж целия пост
# 258
Yan4e, в коя част на Младост 3 си, понататък можем да съберем дечицата?
Виж целия пост
# 259
Бебешондел, честита ти дъщеричка! Така хубаво ми стана, като те прочетох!

Янче  Hug, дано отшумяват и при вас проблемите.

Мая, това с документите е много неприятно, никога няма "подходящи" моменти за такива случки.
Виж целия пост
# 260
Бебешондел, честита ти нова радост! Нека да расте здрава, умна, красива, талантлива и добра твойта малка дъщеря!!!



На тебе бързо възстановяване и много щастливи мигове с цялото семейство!   bouquet
Виж целия пост
# 261
Бебешондел, честита ти дъщеричка! Да ти е жива и здрава малката Теодора! Батко Явор много да помага  Simple Smile
Виж целия пост
# 262
Gary, в Младост 3 до пазарчето зад поликлиниката сме. Има едно ново игрище до нашия блок, нова кооперация 4 еднакви блока сме. как го обясних ще ти пратя тел на лични  Hug
Виж целия пост
# 263
Видях във Фейса хубавата новина и веднага дотърчавам!
ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА И МНОГО ДА ВИ РАДВА!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 264
Бебешондел, да ви е жива и здрава дъщерята и много да ви радва! И ти да се възстановяваш бързо!   bouquet

И Ана Мария е като залепена за мен...
Бързо оздравяване на болните!  Hug
Виж целия пост
# 265
Бебешондел,честито!Да сте живи и здрави,много да се радвате една на друга! Heart Eyes Hug  bouquet
Дани пак сменя режима-3-ти ден спи преди обяд,следобяд пак,вечер съответно по-късно заспива....Сега отивам да купя купони за кухнята за 15 мин.и той заспал,гушнал баща си...Такава мила картинка-разтапям се като ги видя така Grinning
. .
. Много е смешен Пецата, когато се къпя, стои на прага на банята, зяпа, а онзи ден, след като дъъългоо ме разглежда, започна да си наднича в пазвата, явно да си търси циците.  hahaha
hahaha hahaha hahaha
Болничките бързо да минава!
Какъв е случая с яслите и градините,че е тази истерия?Соник,ако имаш инфо....И не само ти,резбира се Simple Smile
Виж целия пост
# 266
Бебешондел, Честита дъщеричка. Да ви е жива и здрава и с атко Явор много, много да ви радват  Wink Като прочетох ми стана едно такова ...мило, нищо че не се познаваме лично, все едно познато бебе се е родило Blush
Ние след нощните новини с МаммаТ и Мария27 ходихме да киснем пред 69ясла -студентски град. Те се изтреляха набързо , защото са близо и аз изпратих бате към 21ч. , че Ади ми е малко болна и зъби никнат и хич не ми беше да я оставя сама. Та всичко свърши добре. Сутринта към 7.30 се записахме 20,21,22 номер:) тоест сме вътре  Praynig защото казаха че към 80деца приемат.
Виж целия пост
# 267
vanina123 , честито и на теб и на другите мами! Герои сте!
Виж целия пост
# 268
А сега да кажа и аз здрасти...

Да кажа накратко и за мен и нас...След като ММ се би в гърдите, че без децата си не празнува нищо и как тепърва щял да си седи в тях (нас) без деца....., се обади наш приятел и каза хайде и хайде....Боби беше командирован при майка, а Коко с нас....Бях леко скептична и меко казано ми беше мъчно за Боби, ама и аз си казах хайде...Леки приготовления през деня и часа дойде....Всичко беше ок, мъжа се беше приготвил с прилично количество фойерверки, ама красиви, не от онези дето добиваш едно странно чувство, че си на бойното поле и само се чудиш отде ли ще те застрелят и кой ли....Към 10 часа се обадиха нашите, че Боби не искал да спи и само обикалял и се чудил каква беля да направи и пак ме връхлетя онова чувство на майка предателка  ooooh!. Заспал де..., малко трудно, но успешно и цяла нощ до сутринта....В смях и закачки дочакахме 12 часа, а след това още 2 часа навъртяхме в лаф и подобие на танци, що ли лъжа, като само аз се опитах да се поразклатя, а другите си седяха на масата и пиещо си приказваха....

Такам празниците свършиха, аз все още съм с две деца, Коко продължава да накашля и е все още на Аб, до кога, ще стане ясно днес след контролния преглед..

vanina123 браво - при нас нали е на случаен компютърно джуркане принцип, та няма значение кой и колко ще мръзне..

Бобо е станал боб - ама голям от салатния, такива бузи е отпрал, че чак се притеснявам, да не счупи кантара на личната...Както си седеше кротко на 8 и нещо кила близо 5-6 месеца, сега изведнъж ми се струва, че ще качи не едно, а две - три за месец...Непрекъснато иска да яде, само обикаля и ам-ам-ам и плаче жално, ако не му се даде...Вече съм прибрала всичко по шкафове и освен плодовете няма нищо по плотове и маси. Не иска да си седи в столчето за хранене, все да е в нас и да маже ли маже храна на всякъде...Приключих от днес с този негов навик, вчера му купих едно столче за хранене : http://eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=506 и ще съм твърда или в стола или на земята....Отделно вече официално му оправих неговата кошара за спане и от тази вечер почвам с мъченето да си спи в леглото...Мисля, че година и 3 месеца са достатъчни при нас. Знам, че пак ще си го взимам при нас или той сам ще се научи да прескача кошарата, но поне да си заспива в неговото легло...Имам големи планове, но да видим какво и как ще ме изкомандва дребния....

И аз съм трупнала 2-3 кила, от днес съм на подобие на диета, нищоядене се казва....или в малки количества - по-точно хапка, две, когато ми пръстърже корема..да видим до кога така...

Болничките бързо да се оправят и да няма повече такива инфарктни празници....

Май се изпразних емоционално, ще ви чета, ако има нещо пак ще пиша...При нас заваля сняг- чакам да натрупа, но малко, нали от утре щяло да спира....
Виж целия пост
# 269
Бебешондел, много се радвам !!! ДА ви е жива и здрава!!!
Много хубаво име сте избрали!

ПП.чакаме снимки на малката красавица !!!

Ние включваме АБ, червено му е гърлото, няма хрипове засега. Лошоте е че не иска да яде, един банан е изял от сутринта  досега. Сега се приспиват с баща си.

Надина, успех с приспиването. И аз се канех след тези дни да се отучваме, ама ... сега като е болен, само ме гуши, ама толкова ми е хубаво, така ме стисне с двете ръчички през врата, че ... наистина се разтапям.
По принцип имаме малко напредък, попея му, понося го, и го оставя в креватчето, незаспал, и седна на спалнята, той си ме гледка и заспива.
Ама баща му иска да го остави в креватчето и да излезне, сам да си заспи ...ама той не е от тези деца.
Така че - напълно те разбирам , дано успееш.

За празниците - горе долу и моя е такъв, ама като види на зор,иска да го оставяме ... аз си карах с малкия новата година, той си излезна до центъра / беше скаран с техните и нямаше къде да го оставя/ ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия