Много, много здраве и повече усмивки през годината
Кали, страхотна почерпка, така ми се прияде торта
И аз не съм се включвала от много време,гледам има раздвижване и нека и аз се разпиша 
, чакаме добрите новини от теб и от bravy

Направо на моменти е нетърпима.. Само ни се кара, вика ни, с такъв тон,че не е за приказване.. Ако случайно й отговориш да не прави така,или да й се направи забележка,става много страшно... На моменти в чудо се виждам.. а в градината слуша страшно много. Направо се бях притеснила,че нещо се е изнервило детето, дали заради бебо, или някаква ревност.. но пък аз съм категорична,че вниманието към нея не е по-малко от преди. Поуспокоих се като чета, че не е само тя, и явно наистина е период 
Това стояне вкъщи мен малко ме побъкрва обаче в това студено време
но още малко ще издържа!
.
!
!!!
Нормално е да ти е кофти като всичко чака теб и няма кой да те отмени. И аз сигурно ще съм като теб лятото, за сега моя където и да ходи е за кратко, но му се очертава по месец и повече да липсва тази година
Вземи си отпуск, щом имаш възможност, почини си и дано скоро си дойде мъжа ти 
Дано по-често се случва

Препоръчани теми