

Сега съм взела направление за един доктор УНГ, който много ми похвалиха, да видим той какво ще каже. Дано да помогне да ги излекуваме, че ми писна отвсякъде



Хубаво си поприказвахме, Десито успя да покаже и добри и не толкова добри черти от нрава си, но си прекарахме супер
Надявам се да повторим срещата, този път и с Яна, че сега милото беше болничко и не го бяха взели 
! Яна е любимка на Антон
!. Но има нещо, което си "влачим" от бебешкия пубертет и не знам до кога ще е така - става въпрос за истеричното тръшкане и рев за абсолютни глупости. Говоря, обяснявам, с търпение, такт и всичко.... е не и не! Не чува, не отбира, настава драма и екшън, зарязвам го да реве, докато сам не се кротне и не дойде при мен с "другия" рев, че няма да прави повече така.
.
!
Имало някой 
Надявам се Алекс да го види все пак, независимо къде. А твоето настроение защо е такова? Надявам се да се оправи, нали идват празници
И аз като Кали обичам коледния дух и ти желая да те посети и да те развесели 
Та се успокоих де, 'щото викам си ще си помисли Ади, че преувеличавам или се заблуждавам за 'непослушанието', но Деси ме 'отсрами'
Много се надявам да видя и Яна следващия път! А и всеки друг, който има път към Русе 
Но си мисля, че ще стане доста по-бързо и безпроблемно, отколкото очакваш
а другия вариант е да мине по другите групи и вашата да я остави последна - така карантината няма да е проблем
говорете с госпожите или с родителския актив и предполагам, че всички ще се навият 
След това ще има вечер, когато ще заспиш и ще пропуснеш да станеш в 03 часа, но пък детето ще се събуди и нещата ще се подредят
Мъчно ми е,че ни остава много малко време заедно по цял ден,но за съжаление огромно няма да мога да съм с нея и втората година както с Ема.Препоръчани теми