Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението на хората за книгата „Вечната Амбъра“?
Какви книги четат хората в момента?
Какви са впечатленията ви от книгата „Под купола“ на Стивън Кинг?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението на хората за книгата „Вечната Амбъра“?
-
Какви книги четат хората в момента?
Форумът разкрива разнообразие от четива, включително произведения на Стивън Кинг, Джулия Стюард, Лари Нивън, Никълъс Спаркс, Джумпа Лахири, Амели Нотомб, Джоан Харис , Хосе Букаийесара Груън Стивън Кинг Джои Филдинг Маикъл Конълi Андре Агаси Д. Х. Лорънс Уилям Уортън Ъпдайк Стайнбек Меган Кабът Иво Сиромахов Джефри Арчър Лий Чайлд Айз Ранд Дафни дю Морие Хари Конзру Меган Кабът Дан Браун и други. Въпреки че вкусовете варират, форумът представя разнообразие от литературни предпочитания.
-
Какви са впечатленията ви от книгата „Под купола“ на Стивън Кинг?
-
Какво е мнението на хората за книгата „Гордост и предразсъдъци и зомбита“?
-
Какви са впечатленията от книгата „Ожени се за мен“?
Нямам търпение да я прочета вече! 
Обаче, минах вече 110 страници и нещо не съм впечатлена ...А какви суперлативи съм слушала за книгата...Все някакви тънки сметки за бракове, балове, чай, ..., еднотипно е някакси. Дано нататък да се впечатля повече. Иначе се чете лесно, стилът на Джейн Остин е интересен.
.

