, но пък са от сърце )Снощи в 00:20, си бях вече вкъщи. Много ми беше мъчно за малкия, ама и той чак в 10 заспал...
, но пък са от сърце )
Нека новата година ни донесе всичко хубаво,което старите не са успели,нека е начало на един по-красив живот изпълнен с много усмивки и любов!Честита нова година.

Та бях си вкъщи с малкия Страхил и сестра ми. Добре, че беше поне тя, че да не стоя като кукувица сама. И в 12:30 вече бяхме в леглото.



На мен ми се падна бебе и от двете баници с късмети (на половинков любов) и аз обявих на милото, че за по-сигурно - спираме секса
ха ха ха ми освен и ние така 



.Наздраве. 
Благодарих на Господ, че имам това невероятно щастие, прекрасно бебе и прекрасна кака, обичан мъж и щастливи баби и дядовци

Много успехи и по-малко напрежение и нерви! Здрави дечица и послушни всички останали вкъщи 

Ситни червени пъпчици на групички, особено около устата и носа - така е при нас.
Нека новата 2011година ни донесе много здраве,щастие,късмет и хиляди прекрасни мигове с нашите дечица!!!!! 


Препоръчани теми