Суперхраните на Аквасорс - 4!

  • 212 830
  • 938
# 240
Привет отново.   bouquet
    Много важно е мой близък да се спре на възможно най-качествения продукт, който да му помогне при преминаване на курс от химиотерапия и последваща лъчетерапия.
   Препоръчали са силно този продукт http://www.diva-energy.com/index.php?option=com_content&view … mid=4&lang=bg, но според мен това е като АФА-та на Аквасорс. Моля , ако имате информация, която да ни помогне да се спрем на по-добрите капсули ми пишете. Цената не е проблем.
   
п.п. Има ли разлика между посочните и аквасорските, каква е...не съм наясно изобщо, а наистина е спешно и изключително важно.  Praynig

Основната разлика между водораслите АФА на различните фирми според мен е начина на сушене, който е много важен за запазването на хранителните вещества в тях. Например около 50С започват да се унищожават ензимите, а при по-високи температури и другите полезни вещества, например някои витамини.

Водораслите АФА на АкваСорс се сушат при ниска температура - повечето от времето до 36,6С (средната физиологична температура на здрав човек) и само за около 2 минути температурата се повишава до 40,5С.
Можете да прочетете повече за метода на сушене тук:
http://estestveni.com/statii/21-kak-se-sushat-vodoraslite-afa-na … vasors-aquasource

Другите водорасли, за които пишете, се сушат по технологията Refractance Window, при която, доколкото намерих информация, средната температура на сушене е над 70С.

Можете сами да прецените при кои водорасли се запазват по-добре хранителните вещества и най-вече ензимите...
Виж целия пост
# 241
Здравейте, отскоро започнах да давам на детето (2 г.) по 1 капсула ЗЕ сутрин и по 1 капсула Колактив следобед с цел подсилване на имунитета заради чести гнойни ангини. Сега пак ни се налага да му даваме лекарства.
Може ла да продължа да давам ЗЕ и Коластрата, докато трае лечението със сироп за кашлица, капки за хрема, умкалор? А при АБ? Или е по-добре да спра ЗЕ и коластрата, докато детето приема лекарства?

Зелената енергия и коластрата са много полезни храни, които дори е добре да се увеличат като дозировка по време на боледуване на детенцето (до 4-6 капсули Зелена енергия и 6-8 капсули коластра), така че да се помогне на организма да се пребори по-бързо с проблема.

Доста лекари ги препоръчват за подсилване на организма и подпомагане на класическото лечение, ако се наложи да се вземат лекарства.
Виж целия пост
# 242
тате Емо, много Ви благодаря за отговора! От утре ще увелича броя на капсулите. Обърках се, защото някъде из нета прочетох, че продуктите на АкваСорс не трябвало да се дават с антибиотици, защото така намалявали ефективността на антибиотиците.
Виж целия пост
# 243
 ТАТЕ ЕМО, отново благодаря!!!   bouquet
Виж целия пост
# 244
И на мен ще ми е много полезна тази информация. Моя близка в момента е на химеотерапия и скоро започва лъчетерапия, препоръчали са и Зелена енергия.

Моето детенце е на 1г. 6м. и давам от 2 месеца Коластра и Ацидифилус сутрин и Бифидус вечер. По същото време започна и да боледува - Пневмония и преди 10 дни пак беше с пневмония. Според лекарката е на алергична основа. Дали Коластрата е достатъчна за подсилване на имунитета и ще помогне ли в нашия случай?

За Вашата близка Зелената енергия е много подходяща. Също така са подходящи АФА и Коластра, както и Суперантиоксидант. ЕМК също са прекрасни...
Според мен точно ЕМК трябва да прибавите към менюто и на Вашето дете, също и течната АФА
Виж целия пост
# 245
Същото ли ще е, ако взема вместо Колактив и Ацидифилус, само Колактив3? Ще почета за тези, които сте ми препоръчали и може да ги включа.
Притеснено ми е, защото според пулмоложката е здрав, а същата вечер след прегледа, отново ми накашля.
Виж целия пост
# 246
Здравейте,

съвсем скоро разбрах за съществуването на Аквасорс чрез педиатърката, при която се преместихме /не мунизирам децата си и се наложи да търсим разбран лекар/.
Тя се оказа класически хомеопат и дистрибутор на тези супер-храни. Жената не ми ги е натрапвала - аз попитах как да заздравя децата и как да отслабна без да припадам от глад. Така разбрах за тях.
Тя ми даде дистрибуторския си номер ако евентуално реша да ги пробваме.....
Малко ме смайват цените....
Не я попитах колко време се пие въпросната Зелена енергия и Колактив? А за отслабването кои продукти се взимат и отново колко време се пият? Трябва ли да се спазва някаква диета през това време?
Притеснявам се, защото не съм сигурна, че ще мога да си ги позволя, ако трябва неколкократно да се купуват.... Sad Доста са скъпички. Разбрах, че с нейният номер ще има отстъпка, но въпреки това...
Възможни ли са някакви неприятни реакции от тези продукти -алергии, изостряне на някой несподелен с лекаря проблем?
Благодаря ви   bouquet
Виж целия пост
# 247
Здравейте , от скоро ползвам продуктите на Аквасорс . Давам на сина си , който е на 2г Колактив 3 и Зелена енергия. Трябва ли да правя почивка и след какъв интервал? Личната ми каза да давам коластра  3 мес. и повече да не давам.Но тя говореше за Имунокол. Като чета из форума останах с впечатление ,че може да се дават по дълго време. Може ли да ми дадете информация ,колко време може да се дават и колко време се почива между приемите ? Благодаря!!!
 
Виж целия пост
# 248
да побутна темата  Hug ако някой има въпроси да пита  Peace
Виж целия пост
# 249
Здравейте , от скоро ползвам продуктите на Аквасорс . Давам на сина си , който е на 2г Колактив 3 и Зелена енергия. Трябва ли да правя почивка и след какъв интервал? Личната ми каза да давам коластра  3 мес. и повече да не давам.Но тя говореше за Имунокол. Като чета из форума останах с впечатление ,че може да се дават по дълго време. Може ли да ми дадете информация ,колко време може да се дават и колко време се почива между приемите ? Благодаря!!!
 

К и ЗЕ може да се дава целогодишно за имунната система,може да вклучите сега зимния сезон и комплекст течно злато до пролетта  Peace
Виж целия пост
# 250
Здравейте,

съвсем скоро разбрах за съществуването на Аквасорс чрез педиатърката, при която се преместихме /не мунизирам децата си и се наложи да търсим разбран лекар/.
Тя се оказа класически хомеопат и дистрибутор на тези супер-храни. Жената не ми ги е натрапвала - аз попитах как да заздравя децата и как да отслабна без да припадам от глад. Така разбрах за тях.
Тя ми даде дистрибуторския си номер ако евентуално реша да ги пробваме.....
Малко ме смайват цените....
Не я попитах колко време се пие въпросната Зелена енергия и Колактив? А за отслабването кои продукти се взимат и отново колко време се пият? Трябва ли да се спазва някаква диета през това време?
Притеснявам се, защото не съм сигурна, че ще мога да си ги позволя, ако трябва неколкократно да се купуват.... Sad Доста са скъпички. Разбрах, че с нейният номер ще има отстъпка, но въпреки това...
Възможни ли са някакви неприятни реакции от тези продукти -алергии, изостряне на някой несподелен с лекаря проблем?
Благодаря ви   bouquet

за отслабване като начало и по евтино пробвай алое капсули  Wink,засилва работата на червата и изхвърля по бързо натрупаното в тях  Peace
Виж целия пост
# 251
Малката ми дъщеря е на 4 год. искам да й давам продукти на Аквасорс. Тя изкара продължителен курс с антибиотици и сега трябва да се възстанови след тях. Имам Колактив 3, АФА капс., ЕМК, Бифидус и Течно злато. Спряхме лекарствата. с какво да започна и в какви дози  newsm78 . С нетърпение чакам мнението ви!
Виж целия пост
# 252
за отслабване като начало и по евтино пробвай алое капсули  Wink,засилва работата на червата и изхвърля по бързо натрупаното в тях  Peace

...хващам се за "ще изхвърли натрупаното в тях" и искам да попитам те по-добри ли са от пробиотиците Ацидофилус и Бифидус  Thinking
Виж целия пост
# 253
Koni щом сте били на антибиотици за възтановяване давай по 1 капсула от Ацидофилус и Бифидус,а щом имаш и течното злато давай и от него по един път и всичко да е на гладно! за пробиотиците и много важно това !!!!
след около 2-3 седмици вклзчваш колоактив 3 и зелена енергия ако имаш,след това си оставате на ЗЕ и К3 или другата колоастра Peace

аз на моето дете давам целогодишно от ЗЕ и К. мисля да му вклууча и плодова енергия даже,че не ми яде много плодове Thinking

Jorjeta Алоефреш е специално за подпомагане вътрешното пречистване на дебелото черво и храносмилателния тракт,подпомага правилното храносмилане,който действа с натрупване,а не като медицинските разхлабителни или чайчето сание ,подобрява също и кожата  Simple Smile работи както вътрешно така и външно Peace

Ацидофилуса пък предпазва червата, пикочните пътища и половата система от бактериални и гъбични инфекции,подобрява баланса в чревната флора и не допуска развитието на болестотворни микроорганизми, като пречи на залавянето им за стените на червата,а също и регулира диарията  Wink
Бифидус си е бактерия която си е в дебелото черво-подпомага задържането на минерали като фосфор, калций и желязо в организма,премахва запека, като подпомага изчистването на червата и възстановяването на черния дроб,произвежда хормони и витамините В и К и т.н.т....

Ацидофилусът и бифидусът е добре да се дават едновременно тъй като и двете за различни бактерии важни за червата ни с лечебна цел  Wink
Виж целия пост
# 254
Zilla течното злато в каква доза за дете? А аз не обясних че тя пи 1 мес. антибиотици без спиране, през цялото време й давах пробиотици и сега след като спряхме лекарствата искам да продължа с продукти на Аквасорс и идея за въстановяване на имунитета, като в същото време не искам да давам от всички продукти едновременно - продпочитам два или три но незнам кой да избера... Сега ще започна с К3, Ацидофилус и Бифитус и течно злато. След две седмици ще сменя пробиотиците с АФА.  От ЗЕ се въздържам защото детенце с много енергично - навън е много студено и грипно в момента и трудно я изморявам. Приемам предложения за оптимален резултат!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия