Ягодка и Саса - нова година, нова тема

  • 55 695
  • 767
# 750
В пощата си имам съобщение за "Допълнителни 10% отстъпка на ВСИЧКИ поръчки за България" до днес 10,07,2012г.

Виж целия пост
# 751
Здравейте девойки, аз май отдавна не съм поръчвала от Ягодка и днес се съм изненадана защото няма вариант за безплатна доставка. Това от кога е или аз нещо бъркам?
Виж целия пост
# 752
Моята карта също е блокирана служебно от банката.
Единствено с Ягодка мога да свържа това.
Виж целия пост
# 753
Здравейте девойки, аз май отдавна не съм поръчвала от Ягодка и днес се съм изненадана защото няма вариант за безплатна доставка. Това от кога е или аз нещо бъркам?

Ти нещо бъркаш, доставката си е безплатна. Дори в момента има 10 % намаление на всички парфюми до 17.07.  Peace
Виж целия пост
# 754
Само да пиша, че тия от Ягодка за пръв път не ми връщат ДДС и то за две поръчки. Пращам им повторно и пак нищо  newsm78. Вчера си поръчах отново - ще видим.
Виж целия пост
# 755
Защо не им пишеш да ги питаш по какви причини не ти връщат ДДС-то?
Да не би да си допуснала някаква грешка при попълване на формата?
Виж целия пост
# 756
Момичета над каква сума се дължеше мито?, Нещо се улях - 320 лв.
Виж целия пост
# 757
Момичета над каква сума се дължеше мито?, Нещо се улях - 320 лв.
150Е
Виж целия пост
# 758
Момичета някой няма ли да направи нова тема?
 

И да попитам - след колко време след искането обичайно ви потвърждават, че ще ви върнат ДДС-то? В системното съобщение пишеше 48 часа, но вече мина доста повече време.

snijinka върнаха ли ти ДДС-то?
Виж целия пост
# 759
Момичета някой няма ли да направи нова тема?
 

И да попитам - след колко време след искането обичайно ви потвърждават, че ще ви върнат ДДС-то? В системното съобщение пишеше 48 часа, но вече мина доста повече време.

snijinka върнаха ли ти ДДС-то?

До 1-2 дни отговарят /че ще преведат парите/ и до 5-6 дни ги превеждат / поне при мен винаги е ставало много бързо/

Пиши им пак
Виж целия пост
# 760
Момичета, последно върнаха ли ви ДДС-то?
Виж целия пост
# 761
Момичета, последно върнаха ли ви ДДС-то?


Да.  Peace
Виж целия пост
# 762
Супер, тогава ще поръчам.

А все още ли под 150Е не се дължи мито или има промяна?
Виж целия пост
# 763
Може ли пак линка за връщане на ДДС, моля!
Виж целия пост
# 764
Супер, тогава ще поръчам.

А все още ли под 150Е не се дължи мито или има промяна?

Няма промяна

А ДДС ако е над 30лв
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия