Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мислите за обрязването на момчетата?
Какви са мненията за коланите по време на бременност?
Какво е мнението за естественото раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мислите за обрязването на момчетата?
Мненията относно обрязването на момчетата са разнообразни. Някои родители вярват, че е важно да се извърши поради хигиенни и здравословни причини, докато други се колебаят и смятат, че решението трябва да бъде взето въз основа на нуждите на детето. Важно е да се отбележи, че мненията варират и всяка майка трябва да вземе решение, което е най-добро за нейното дете.
-
Какви са мненията за коланите по време на бременност?
Мненията за коланите по време на бременност са различни. Някои майки смятат, че не е добре да се използват, тъй като това е посочено и в закона. Други се колебаят и вярват, че решението трябва да бъде взето въз основа на конкретната ситуация. Важно е всяка майка да вземе решение, което е най-добро за нея и нейното бебе.
-
Какво е мнението за естественото раждане?
-
Какви са мненията за еднократните и многократните пелени?
-
Какво е мнението за бебешкия перилен препарат?


А проф. Милчев не беше ли и той на такава възраст горе-долу?


и времето ще мине. Аз също основно лежа и съм се обградила с дистанционното на телевизора, лаптопа и едно ръкоделие и по цял ден пускам едното, хващам другото 


Преди да забременея и до 6 месец от бременността работих с голям колектив, работих с много клиенти и сега това в къщи сама м/у 4 стени направо ме съсипва. Но ще трябва да го изтърпя и това. Шефа ми не може да повярва че аз лежа толкова време. Страшно активна съм, все бързам, все крача...ама ето...съдба...Април май месец ще обикаляме улиците