Януарската дружинка чукна втората годинка

  • 28 206
  • 739
# 555
-Доника ,която преди се вядваше по- често ще дава съвети нали е напред с материала.

Доника се пропи и избяга...Дойде един доволен клиент с квадратна бутилка...Пък съм и с кола....И слушам за снимките на Лорд оф дъ шефс  Joy
И ко толкова му направи на този клиент ,че доволен Mr. Green????
Лорини при Велкова е от 8 декември до ? април Wink после няма ,че да празнуват и другите hahaha
Сега за кърменето.Имам една комшийка която първото не го кърми въобще -нямала кърма а (.)(.) колко щеш.Сега има второ дете на 8 месеца -кърми го до 3 месец и сметна ,че вече е достатъчно ,почна го на АМ- видя и се скъпо #Crazyи почна с кисело мляко.Захрани го едва навършило 4 месеца и сега реве-"Не ще кремчета ,не ще супи яде само пюрета" и се тюхка че пак и скъпи .Бърза да проходело и  на 5 месеца го цопна в паяка.Няма оправия с тази жена ей.И другото за което с майка ми  #Crazy #Crazy #Crazyоставя малката с брат си който е на 5 години и отива на бързо до Плевен (35км)с мъжа си -да си купят евтини памперси и пюрета  Rolling EyesТо като ми дойде до главата и аз да съм с две, кой знае как ще съм ,но да отида на майната си за да не ходи мъжо сам ......
Виж целия пост
# 556
Има хора, които не си осъвременяват знанията.


 Ей в това е истината, в повечето случай за жалост.  Hug

Лорини, ето едно ДРУГО нещо, което ме побърква напоследък:  Mr. Green



За всички - несекващо вдъхновение!
Тоби - много мъка има по белия свят и за някои би било по-добре да не стават родители, но нали пък хуманност, права....
Виж целия пост
# 557
.И другото за което с майка ми  #Crazy #Crazy #Crazyоставя малката с брат си който е на 5 години и отива на бързо до Плевен (35км)с мъжа си -да си купят евтини памперси и пюрета  Rolling EyesТо като ми дойде до главата и аз да съм с две, кой знае как ще съм ,но да отида на майната си за да не ходи мъжо сам ......

после като стане нещо(недай си боже0 ще обвиняват сигурно някой друг...аз бих се обадила я на социални, я на полиция...съвсем сериозно го казвам...
бях чела за една дето си оставяла детето да спи само...пускала му тв и то като се събуди си гледа...на 7-8м някъде...пък тя да отиде да изпие една кафе...
Виж целия пост
# 558
http://dnes.dir.bg/news/detza-karjali-krumovgrad-8053177?nt=9
Виж целия пост
# 559
И другото за което с майка ми  #Crazy #Crazy #Crazyоставя малката с брат си който е на 5 години и отива на бързо до Плевен (35км)с мъжа си -да си купят евтини памперси и пюрета  Rolling EyesТо като ми дойде до главата и аз да съм с две, кой знае как ще съм ,но да отида на майната си за да не ходи мъжо сам ......

Shocked Confused Обади се в Закрила на детето... сори, ама тая жена не заслужава да е майка.... знам, че е крайно, но...  Confused
Виж целия пост
# 560
Тоби, думите понякога не стигат Rolling EyesХора всякакви Shocked
Отново благодаря за подкрепата Hug
По повод Дактарина-педи ми го изписа за устата и дупето на беба, както и за мен за гърдите newsm78, но подобрението определено е само в устичката му. Понеже си купих уред за сребърна вода,към който има и една книжка, та там пише, че става и против гъбички, но никъде не се споменава с каква концентрация трябва да е водата newsm78
И сега да ви питам, как са с яденето вашите хлапета? Преслав е много консервативен-само хляб (бисквити, солети и жилибони-боклуци с други думи) и плодове (портокали и мандарини главно и ябълки) и понякога кисело мляко.Това вече продължава доста време, та малко взех да се ядосвам. Нищо не иска да опита-непрекъснато готвя и му предлагам какво ли не, ама не ще и не ще  CryПреди бях убедена, че няма да дам на детето си солети, или желирани бонбони, нооооо откакто има мнение-си ги търси-влезем ли в магазина, знае къде стоят, сам си ги избира SadНяма оправия Rolling EyesНе знам къде бъркам,ако го оставя гладен-хапка няма да сложи в устата си, но манджа няма да хапне. Изважда си хляба от шкафа и се обслужва. В яслата е същата работа, даже там и нищо не яде Confused Как да постъпя, направо не знам вече Rolling Eyes
Много се извинявам, че само се оплаквам в последните постове, взимам си бележка Grinning
Виж целия пост
# 561
Тук за такова нещо се ходи в затвора #Cussing out

Мони, и Анджито е в такъв злояд период. Но с изнудване успявам да я нахраня с нещо по стойностно. Примерно пускам й любимото детско и като не ще да яде го спирам, обяснявам, пускаме го и яде. Пробвай, дано да стане Peace

Момичета, познайте кой ще става кака през Октомври  Laughing Не съм била на лекар, тук гледат на видеозон чак през 12-та седмица, но имаме положителен тест и пълен комплект неприятни симптоми Laughing
Виж целия пост
# 562
Радостчо newsm44 Браво -страхотна новина!!!Леко бременеене и бързо отшумяване на неприятните симптоми Wink
Съвети за ядене не давам защото моето яде-и набляга на луКанка,салам и бонки-за тях знаете ,че го лъжа у дома със  стафиди ,но на вън няма как купувам.
Доника която почна работа  и се пропи Mr. Greenще даде акъл за такова което хич не яде.
Ами наздраве нали има повод Wine Glass
Виж целия пост
# 563
Ооо Радостчо, ако искаш ми вярвай ама теб от много време съм те замислила като бременна  Laughing В началото се бърках заради втората ти лентичка за брака ви, но чувството така и не ме остави  Laughing Честито! Лека и успешна бременност! Много се радвам за теб.

На ред е Усмихнатото  Mr. Green И нея откога съм я замислила като бременна, чак сигурно ще спре секс да прави само и само да не позная  Joy
Естествено и Лорини очаквам, ама тя иска да е скоро, та не е изненада  Wink

Мони, този период с неяденето при нас беше много продължителен и тягостен. Само на хлебни/ тестени и млечни караше. Виж да не му растат зъби. Покрай никненето на последните 4 беше кошмар. За учудване започна да яде готвено след яслата. Неща които не искаше да опита, сега поне не е толкова недоверчив. Обаче уговорката е основното ядене да се яде с десерта  Laughing Днес например е ял картофи, моркови и броколи на фурна с данонино Simple Smile Картофчето се топва в данониното, за да стане по-приятно на вкус. После лъжичка Нино, после морковче... Абе изпитание за нервите си е  Mr. Green Пробвай с нещо, което му е вкусно да комбинираш. С жилибон сигурно много ще върви  hahaha
Виж целия пост
# 564
Хъм, аз пък Лорини не я чакам скоро  Simple Smile.

Радостчо, честито!!!  Hug   bouquet Дано леко да изкараш бременността!  Heart Eyes

Кокос, аз почти вече съм го спряла секса, тъй че... замисляй ме колкото си искаш  Mr. Green

Моник, какъв е този уред за сребърна вода? Верно, че и тя имаше такова действие. Аз даже върху себе си съм прилагала - памучни тампончета, напоени със сребърна вода и си правех нещо като компресчета на зърната - за съвсем кратко. Но я отмивах след това, защото се притеснявах, че е леко спиртосано.. Не съм чела обаче по-задълбочено дали наистина е нужно да се отмива.. Иначе не виждам защо да не понамокряш и беба с такива тампончета. Но гледай да не прекаляваш все пак Wink.

За неяденето не мога да дам съвети.. Кало сега не искаше да яде като беше болен, но сега си върна почти същия апетит...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 565
Мерси момичета Hug Hug Hug

Кокос, аз почти вече съм го спряла секса, тъй че... замисляй ме колкото си искаш  Mr. Green

Ааа, то почти не важи Laughing И аз почти го бях спряла и си мислех, че поне година ще отнеме бебеправенето, ама на- и от веднъж ставало hahaha
Виж целия пост
# 566
Радостче Hug
За неяденето...колкото едното храна да не види - толкова другото е като прахосмукачка - все реве, че е гладен ooooh! Дори преди малко гепи тарикатската кроасана на брат си, който незнайно как се присети, че му се ядяло...
Аз днес цял ден се разправям с детски градини и БТВ-та - да видим ще има ли утре вече резултат...Има де, шефа ме гледа на криво Rolling Eyes, защото една камара майки се изредиха да ми звънят днес...
Виж целия пост
# 567
Радостчо, ЧЕСТИТООООООО! Лека бременност и здраво и хубаво бебче на финала!!! Много хубава новина!
Who's the next one:)))
За яденето- ние бяхме така около годинката, мисля, че е свързано със зъбите. Но щом яде плодове и зеленчуци няма да се тревожиш!
Ели, и Дани е 6.800 кг. 61 см. Те явно еднакво се развиват- малко пухчо си пада  Heart Eyes Обаче има зтрахотен запек! Само на кърма е и може и по 10 дена да не ака, ако го оставя. Давах му и лактолоза и пак нищо. Сега ъм му сварила вода със сушени сини сливи...още не е акал. Моята педиатърка ми казва да почвам с плодово пюре от сини сливи, ама не ми се ще още....на 3 мес е рано мисля?
Виж целия пост
# 568
Радостчо, честито  Hug Hug Hug
аз нали много искам вече и се радвам за всички ви...искам, искам, ама Катерина не дава...и съвсем сериозно не дава, та ще изчакам още малко, преди Коко да разбере, че искам пак...хахахах...не бе сериозно като я питам искаш ли бебе, гледа тъжно и си казва, че иска пате...ми пате иска детето...аз не ви ли писах, че коко каза да и снеса едно пате...
плюс това сега ще си седна на гъза да си взема още два изпита и да мога да запиша магистратура на есен...айде стига толкова, че да си напиша последните отчети и да предам телефона на другите момичета, че тия толкова майки ме заляха, но е много готино де...да си консултант и да помагаш на майките...
Виж целия пост
# 569
Радостчо честито и от мен  Hug Лека и безпробремна бременност ти желая  Hug
Бубс, така е - малко са 100 тояги  Mr. Green Дай още мат'риал за смях  Praynig  Laughing[/b][/color]
Сис, така или иначе ти е интересно, що да не ти го дам за една седмица да ви повесели  Mr. Green
Лорини моите рожденни дни почват от 08.12. и свършват на 13.05. - все рожденни дати на любими актьори от вампиро - върколашките, призрачни истории Laughing Тях ги въртя във фейса, включително и истинската ми дата, на която е родена и Кристен Стюарт  Peace Жокер, жокер...  Joy
За неяденето и яденето на боклуци - моят синковец със ставането сутрин иска шоколад  Shocked Но след това си закусва, после продължава яденето на боклуци /зрънчо, солети, мечки и пр./ и на обяд си хапва основното от ДК плюс десерта  Shocked Следобедна закуска не иска, освен шоколад  Shocked , но за сметка на това си изяжда цялата негова вечеря и след това се насочва към нашата  Rolling Eyes Разбира се, храненето съвсем не е леко - гледаме детски, разлистваме списания, четем книжки, говори си с каките на скайпа - абе лудницата е пълна. Важното е, че освен боклуците му пробутвам да хапне и същинска храна  Peace
babyblue рано е според мен за пюре от сини сливи  Rolling Eyes Защо не пробваш капките "Колийф", прекрасно решават проблема със запека, и облекчават коликите ако имате такива  Peace
Ай, наздраве  Wine Glass
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия