Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и здраво бебче на финала ! 
Нас пък вчера малкият много сериозно ни изплаши - получи фибрилен гърч , вследствие на много висока Т. Бях сама , естествено , май изпаднах и в паника. Гледах да държа и него , и езика да не си глътне , та нито можех вратата да отключа , нито по тел да се обадя. Накрая с 1000 мъки и чупки отключих и почнах да крещя в коридора за помощ и познайте - никой не дойде
Чак след цяла вечност дойде някакво момче , та се обади на Бърза помощ , а аз успях и на Заприн да звънна - той си дойде след 5мин , тях ги чакахме още 20 мин после
Ако кажа , че беше кошмар , ще бъде прекалено меко казано . Сега е добре детето , но аз май не съм - още ме е страх да не се повтори и съм постоянно нащрек. В спешният център казаха , че при подобни случаи приемали в болница , но в момента в цял Пловдив нямало нито едно свободно легло. И по-добре , де.Та така , оплаках ви се

Мария , честито ви християнче ! Нека Бог винаги бди над нея !
Лека нощ на мами и дечица !



Иначе дори прави изречения с по 3 думи, например - Там има луна, Мама гуши Яня (себе си нарича Яня).
на малката за напредването в проговарянето:) Ние сме на светлинни години от проговарянето на български
Дано се разсеят ортопедичните ви притеснения
) и понякога посяга да ме удари...
Вероятно е начин да ми каже,че не одобрява факта, че позволявам и на други да му се карат ...Ако нещата излезнат "извън контрол", пращай "Закрила на родителя" и при мен 


.
. Даваш ли на Рада прибиотик да пие, за възстановяване на чревната флора?