Liano mome, ne pitaj
Дано бързо се оправи Поли 
и на теб. Да спира да кашля по-бързо това Ице 


. Да свършва вече тази черна серия, че се разсипа от лекарства.
и нека всички болести са до тук.Е..ти и вирусите/извинявам се за цинизма/.Ние все още се държим/ПУ-ПУ/ но нещо на наколко пъти малката се закашля днес
Очаквам включване,но най-добре ще е да ни подмине ама...В нашия град пък се натръшкаха от жълтеница.Първия случай беше на служител от полицията-демек пряк контакт със мъжа ми.Никой от семейството не е прекарал тази болест
Сега докато не съм забравила рецепта за кашлица-на носна кърпичка се маже мед и се слага на гърдите.На баткото съм правила и е ефикасно,но за малките незнам.Също за висока Т на измити крака се мажат табаните и се обуват чорапи.Пожелавам на всички една спокойна нощ

Надявам се и се моля на никой да не се случва подобно нещо.
Не се притеснявай че сега нищо не изпитваш към мъничето сигурна съм че ще го обичаш колкото Ицко ,че и повече 

Прочетете това ,полезно е http://mirenka.multiply.com/journal/item/24
Едно ми е свито и мъчно отсега и в последно време ми е много миличка и много ме слуша
На мама ангелчето
Ама ти си мъжко момиче и не вярвам да се дадеш без бой.
, дано Поли скоро да си е в къщи и повече да не се случва! На никой да не се случва!

Да ви се връщат целувките от разстояние, да не ви лепнем от българския грип.
С една разлика,че кашлицата премина от влажна в суха.

Със сигурност няма да ти е лесно, но пък детски смях и целувки по две, какво повече му трябва на човек?
Дано болните по-бързо да оздравяват,че много ви дойде с тези температури, лекарства и стрес 
-какъв мъж е, ако го събори един грип 
Докато се бореше с един плюшен мечок на пода, аз, като една отговорна гражданка на таз китна държава- взех, че ни преброих електронно... 

Препоръчани теми