Майчета 2009! - 5

  • 33 462
  • 739
# 540
Плами,благодаря ти! Flowers Bouquet
Туиг,направо ми улесни животеца!Благодаря ти!  bouquet
Виж целия пост
# 541
Добър вечер и от мен!

Тази седмица ми хареса като работна продължителност  Grinning. Е, донесох и за вкъщи, ама друго си е. В този ред на работни мисли: трябва да правя рекламни дипляни за прием на първи клас. Дайте някои идеи, моля  Praynig, нямам свежи мисли в изветрялата ми главица. Споделете, ако нещо от този род ви е направило впечатление. Очаква се да измисля нещо невиждано до сега  Mr. Green

Виктор още си е грипозен, но това не пречи съвсем да е пощръклял. Брат му го учи на какви ли не мизерии, като да се покатери върху страничните стени на леглото му и скача. Десетеки пъти.... и крещи "Оооотовиииииии, стат"

Говори все повече и почти не мога да се направя, че не го разбирам. Брат му го научи какво е бирен фъстък  #Crazy и сега ходи и търси къде има, И крещи "Ика тък, ика тък.... ика тъциииии"  Crazy От снощи "Неика боб, ика тъциииии" и това с истерични писъци, които за пореден път да убедят комшиите, че тез деца трябва да отидат в институция  Mr. Green
Виж целия пост
# 542
Лианке, момееееее....
Направо ми пълниш душата с твоите постове, преливат от позитивна енергия и просто ти се чудя от къде с двете ти фурии. Да са ти живи и здрави, а нервите ти диамантени  Hug
Виж целия пост
# 543
Смешко, радвам се, че ти дадох идея и те улесних. Понякога и аз изпадам в шах, но тази тактика с тройния подарък винаги е давала добър резултат, а изпълнението й може да се вмести в 15-20 лв., че и по-малко дори.
Виж целия пост
# 544
Оооо,екстра ми дойде идейката! Peace
Лианке,така  хубаво ми става,като намериш време да се разпишеш!  Hug
Лека нощ желая на всички!



Виж целия пост
# 545
Стийм мопа чисти само на чисто Rolling Eyes У нас прашасва само..никога не е чисто Embarassed
Виж целия пост
# 546
Преди да пожелая и аз лека нощ, искам да споделя, че се виждам вече в чудо. Божко преди 23.30-24ч. не заспива. С педиатърката не искам да говоря, защото зная какво ще ми каже - да не го оставям денем да спи. Да, ама за мен това не е решение, защото смятам, че ще наруша нервно психологическото му и физическо състояние. А той денем си иска сън.
Плами, страхотно, че нямате основание за тревоги!
Леле, Лианке как ядете вече фъстъци?
Смешко-наистина се радвам, че явно всичко е от зъбче Peace
Дикси -нека утре намерите това, което е изпадало.
Виж целия пост
# 547
Дикси, дано скоро се появи изчезналата част!!
Бобито2 мисля ме питаше докога ще я караме така - и аз не знам, в движение вдигам летвата.  Mr. Green
Мигле, днес си мислех да ти предложа да поизтеглиш обедния сън на Божко - примерно да го слагаш с 15 мин по-рано, след няколко дни пак - за да може и по-рано да се буди след това и да заспива.
От поредицата, дето ТуиГ я показа, имаме две книжки, и аз много ги харесвам. Напоследък Ваньо взе вече да се интересува от приказки в стихотворна форма - с картинки, разбира се, та увеличих репертоара си от забавни номера, като към песните добавих и наизустени приказки. Wink
Виж целия пост
# 548
Да се поФаля: Гого каза първата си дума - "париииии"- с френско ррр ( явно му е била гореща водата). Не каза "къх". Най-сетне. С тия срички не можем се разбра. Даже той разбра че не става така и вече помага и с жестове  Mr. Green Така е с майка-идиот  Laughing
И Гого яде фъстъци. Аз не давам ама други..... Close

Стийн Моп -  Sick
Лианке,   hahaha "Неика боб, ика тъциииии" .
Не мога да помогна  за дипляните  Confused  
Виж целия пост
# 549
Емата също от доста време нагъва ядки. Откакто има повече зъбен капацитет в устата, гризе здраво всичко. Не се притеснявам да й давам фъстъци, орехи, а за бадеми и лещници си умира просто. Белен слънчоглед, белени тиквени семки - няма спирачка. Естествено всичко се консумира под надзор и с опити да се ограничи погълнатото количество.
Днес не мога да не я похваля. Влезна почти без сълзи в групичката и с много малка съпротива. Ще я бъде май. Само да не се тръшне болна, че нещо носът започна да свети и вади съкровища. Празниците ще се гоним с лекарствата /тя ще гони мен, да не си помислите обратното  Mr. Green Много са ми щурави децата, умират си за хапове, сиропи - иди им обяснявай, че това са лекарства и не се взимат като бонбони  ooooh! /
Виж целия пост
# 550
`ТуиГ много е гадно, че обичат хлапетата илачите. Но производителите са виновни, правят ги примамливо сладки  Sick. Тоши също с удоволствие си хапва хомеопатичните, макар да не са толкова сладки  Mr. Green.
Лято не съм аз те питала, да не е Пепе  newsm78?
Мигле и ние имахме този проблем с приспиването, но го реших крайно и радикално(поне се надявам да е така). Намалих му обедния сън от 3 часа на 1,5-2  Peace. Иначе си лягахме в 24.00, 1.00 или 2.00  ooooh!.
Ели браво на Гого  smile3501. С това френско "р" да нямате някоя юздичка на езичето?
lianka не е глупаво детето  Joy, ако му дадеш пържоли, дали пак ще иска тъциииии  Wink.
Лека нощ момичета и спящи дечица!
Виж целия пост
# 551
И така!Добро утро!
Честит празник! bg
Заповядайте на празнична закуска!

Мале,катo ви чета,как децата ви с кеф си пийват лекарствата...............
Е,при Ицко тоя филм го нЕма!Реве,дере се,рита,блъска,плюе,повръща.Случвало се е да идва съседката,чула го да пищи,да ме пита,какво се случва! ooooh!
И понеже в последно време му се налага честичко да пие лекарства,ходя постоянно със синки
и изподрана.Борбата е безмилостно жестока!
Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 552
Честит национален празник, момичета!  Flowers Sunflower
Смешко, благодаря за вкусната закуска - посягам да опитам   chef
Лекарствата и Бела не ги обича - ако щете, вярвайте, но рядко успявам сама да й дам каквото й да е лекарство. Дори и за панадол мъжът ми й държи ръцете, а аз с една ръка главата, а с другата давам с пипета или лъжица. И всичко това е придружено от адски писъци. А ако й капем капки в нослето, сигурно ни чуват от съседния блок  Sick
Туиги, браво на Ема за яслата! Дано вече нямате драма  Praynig И на мен ми се е свила душицата, че това ме чака април...
Виж целия пост
# 553
Честит празник, дами bg
Виж целия пост
# 554
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!!!
Смешко,благодаря за празничната закуска! И да знаеш,че не се шегувам,когато имаш нужда стига да не съм възпрепятствана с нещо с удоволствие ще погледам Ицето  Peace
Лианке, момееееее....
Направо ми пълниш душата с твоите постове, преливат от позитивна енергия и просто ти се чудя от къде с двете ти фурии. Да са ти живи и здрави, а нервите ти диамантени  Hug
Peace
Маги,как си мила? Видях едно пораснало коремче на снимките,много си сладка  Hug
Мигле,и при нас имаше един такъв период със заспиването.Предполагам че става и по-късно след като заспива в 23-24ч.При нас беше така и аз започнах да го събуждам по-рано с 20-30мин. след това увеличих до 1-1.30ч и така обедния му сън също премина в по-ранен час,съответно и вечерният!Въпреки,че ми беше много добре да си поспиваме до 9-9.30.Сега ставаме в 7.30-8 и си ляга в 12.30-13.30(1 час е периода на приспиване),спи до 15-16ч и вечер след 21ч вече започваме отново с приспиването!Аз мисля,че обедният сън е важен и затова,предпочитам да ставаме по-рано,отколкото да го пропускаме!
Ядки-Влади също много обича лешници,кашу,орехи,белени тиквени и слънчогледови семки.Когато някой от нас излиза той застава на вратата и си поръчва -"Икам семки и бонбонки купиш мамо(бабо,тате,дядо)" а това го е научил от песничката  Peace
Лекарства-само капки или спрей за носле признава човекът,другите сиропи,хапове плюе и връща поръчката  Sick
Ели браво на Гого  smile3501. С това френско "р" да нямате някоя юздичка на езичето?

Браво на Гого smile3501 Ние имаме гореспоменатата юздичка,но още не мога да чуя "Р" Предполагам,че ще е като на Гого с френско произношение!
Ясла-едва ли ще ни приемат,но и без това не бързаме.В началото с мъжа ми си мислехме аз да го гледам,да изляза в неплатен отпуск.Сега обаче вече ми се ходи на работа и молим баба му да излезе в такъв.При нея нещата са малко сложни.Тя работи в училище и директорката и родителите нещо се опъват,та да видим дали ще ни огрее! Wink
Новите игри и забавления на Влади са пъзели с по 2-3 парченца.Имеме и един с 12,но там аз помагам.Дълго време се увлича с тях.Има и доста коли,тракторчета,камиони и разни подобни,с тях също дълго си играе сам.Товари камионите,разтоварва ги,копае с багера и казва че копае науж  Peace Много е забавен,чак на мен ми се доиграва с него  Grinning
Ставам,да си оправя къщата.Днес съм с 2 баби и ми е гот.Влади не ме е потърсил откакто се е събудил  Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия