
Туиг,направо ми улесни животеца!Благодаря ти!

. Е, донесох и за вкъщи, ама друго си е. В този ред на работни мисли: трябва да правя рекламни дипляни за прием на първи клас. Дайте някои идеи, моля
, нямам свежи мисли в изветрялата ми главица. Споделете, ако нещо от този род ви е направило впечатление. Очаква се да измисля нещо невиждано до сега
и сега ходи и търси къде има, И крещи "Ика тък, ика тък.... ика тъциииии"
От снощи "Неика боб, ика тъциииии" и това с истерични писъци, които за пореден път да убедят комшиите, че тез деца трябва да отидат в институция






"Неика боб, ика тъциииии" .
/
. Тоши също с удоволствие си хапва хомеопатичните, макар да не са толкова сладки
?
. Иначе си лягахме в 24.00, 1.00 или 2.00
.
. С това френско "р" да нямате някоя юздичка на езичето?
, ако му дадеш пържоли, дали пак ще иска тъциииии
.





И на мен ми се е свила душицата, че това ме чака април... 





. С това френско "р" да нямате някоя юздичка на езичето?
Ние имаме гореспоменатата юздичка,но още не мога да чуя "Р" Предполагам,че ще е като на Гого с френско произношение!
Много е забавен,чак на мен ми се доиграва с него
Препоръчани теми