ФУТБОЛНИ фенове - (тема 8)

  • 22 196
  • 734
# 150
Добро утро,лека и спорна седмица,едно шоколадово капучино за настроение.
Виж целия пост
# 151
Скандал между Венци Стефанов и Малина.
Нашият любимец казал: "Не искам да се занимавам ни с малини, ни с къпини"  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 152
Добро утро къде се загубихте?Няма кой да почерпи и за победата на Челси над Болтън с 4 на 0.Лек и спокоен ден.
Виж целия пост
# 153
Добро утро!
Гри, благодаря за кафето, явно е кофти седмица не само за мен. Нещо хич ме няма), а и времето (моето )  нещо хич го няма.. Айде да не се оплаквам де  ooooh! Лек и успешен на всички  Grinning
Виж целия пост
# 154
Хайде, един път почерпката да е от мен, стига само на Блу сте честитили! Wink




Още е много рано за пиенЬе, затова засега това. Mr. Green
Виж целия пост
# 155
 newsm44 Какво виждат очите ми....... пускам мача и Блекпул повели с 1:0 над МЮ  Mr. Green
Чудя се дали нарочно да не го гледам, може да съм им на късмет. На Блекпул, де  Laughing

Све,  Hug Hug
Виж целия пост
# 156
Кой гледа днес дузпите на полуфинала на Купата на Азия? Япония - Корея?
Виж целия пост
# 157
Притеснявам се само, че някои хора вече няма да могат да спят от кеф......... Whistling
Виж целия пост
# 158
Притеснявам се само, че някои хора вече няма да могат да спят от кеф......... Whistling

И си мнооооооооооооооооогооо правааааааааааааааааааааааааааа   love001  newsm18 newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 159
 smile3501 smile3501 smile3501smile3501 smile3501
В такива моменти се гордея, че съм Българка ......Евала Бербо  newsm10 нямам думи просто. Затова футбола е велика игра
Рали сори, ама трябва да признаеш невероятен мач......
Виж целия пост
# 160
Така е , Ани. Аз на Бербо винаги му се кефя. И всеки път ми трепва , когато вкара гол. Само , че ми писна всеки път съдята да е 12тия футболист на Юнайтед!  Tired Не даде дузпа, която евентуално щеше да направи резултата 3:0, а това е по-различно от 2:0.. И това е всеки мач!
Иначе браво на Бербатов! Аз също се гордея с него!
Виж целия пост
# 161
Така е , Ани. Аз на Бербо винаги му се кефя. И всеки път ми трепва , когато вкара гол. Само , че ми писна всеки път съдята да е 12тия футболист на Юнайтед!  Tired Не даде дузпа, която евентуално щеше да направи резултата 3:0, а това е по-различно от 2:0.. И това е всеки мач!
Иначе браво на Бербатов! Аз също се гордея с него!

И на мен ми трепва,особено като съм на стадиона. Аз си оплаквам ..и аз не знам какво..доиде един пишман маистор хем не ми направи втората кутия на ТВ,ами развали и другата и сега нямам ТВ..не гледах мача...срам,срам....офффф, що няма един циганин наблизо,..за 100 лева ще му разкаже играта на него.....
Иначе Юнаитед са си Юнаитед....
Виж целия пост
# 162
Хубав мач беше, интересен. Само края не ми хареса. Crossing Arms
Добро утро! Днес съм станала по-рано от Гри и кафето е от мен! Grinning

Виж целия пост
# 163
Добро утро благодаря за кафето.Страхотен Бербатов снощи.Лек и спокоен ден.
Виж целия пост
# 164
Светли мерси за кафенцето  Peace
Ave, много неприятно наистина  Close, а не можеш ли да ги гледаш онлайн, сега има доста възможности затова, при това с добро качество..
Рали верно доста спорно положение, но лично според мен ДА имаше дузпа  Thinking интересно, че в нашите спортни сайтове никъде не го коментират или поне аз не видях...
Мацки знам, че не гледате испанските мачове, ама днес е полуфинала за Купата ... стискайте палци Реал да бият Севиля за да гледате после финал между Барса и Реал които честно казано на мен хич не ми се гледа ама... Rolling Eyes
Само , че ми писна всеки път съдята да е 12тия футболист на Юнайтед!  .. И това е всеки мач!
А аз какво да кажа  Crossing Arms - 1/4 финал за Купата Барса  се пада срещу Бетис -единствения отбор от втора лига... 1/2 финал срещу Алмерия които са пред изпадане от лигата....... Да е съдията 12 играч да го преживееш, ама имам чувството, че и Господ е на тяхна страна.... Tired да е..а калитарското отборче.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия