ФУТБОЛНИ фенове - (тема 8)

  • 22 196
  • 734
# 450
Е ако Арсенал паднат , вече ще те призная Simple Smile Абе мъжа ти да не държи некой мастит букмейкър в Манчестър, а?  Joy

Не бе душа...тои мъжа ми покраи мен дето взе да гледа мачове....иначе по стадионите сама си ходя....рядко идва с мен,ама поне ми намира билетите...

Леитън ориент - Арсенал 1:1 .....  Simple Smile
Виж целия пост
# 451
Добро утро.
Виж целия пост
# 452
Здравейте)

И аз си мислех Аве да я подкупваме тука, някакви залози общи да правим..... така хем ще се кефим, хем ще печелим парички Peace

Виж целия пост
# 453
Добро утро,какви са ви прогнозите за днешните мачове?
Виж целия пост
# 454

Дубрутру
Гри, тенкю за кафенцето  Hug

Днесшните мачове:

19:00    ЦСКА (Москва) - ПАОК    - ?
21:45    ФК Копенхаген - Челси    - Diema
21:45    Лион - Реал Мадрид    - Btv Action
22:00    Блекпул - Тотнъм

имам някакви предположения, кой за кой ще вика  Mr. Green
Виж целия пост
# 455
10.03.2010 - Real Madrid 1-1 Lyon
16.02.2010 - Lyon 1-0 Real Madrid
21.11.2006 - Real Madrid 2-2 Lyon
13.09.2006 - Lyon 2-0 Real Madrid
23.11.2005 - Real Madrid 1-1 Lyon
13.09.2005 - Lyon 3-0 Real Madrid
 -----------------------------------------------
22.02.2011 - Lyon 0-1 Real Madrid  Whistling


видях, че има нова опция и реших да я пробвам, ако не друго музиката е готина  Blush
Виж целия пост
# 456
Първо ще гледам срещата на волейболистите на ЦСКА с полския Закса,после  ще гледам Лион Реал Мадрид.Нещо не можах да разбера кои са се скарали в групата ни във фейсбук,напоследък имам проблеми с влизането там.Някой ако знае да пише.Все пак това е само игра.
Виж целия пост
# 457
самоцитирам сЪ от фацето:
о.О, учудвам се на така стеклите се обстоятелства и последици от един безобиден въпрос? Събрали сме се хора големи, трезвомислещи, обединени от желанието да споделим приятни емоции от любим спорт, хоби, страст. Това не ни пречи да говорим или споделяме и други приятни моменти, да търсим мнение или удобрение, различни от футболната тематика. Надявам се Рали, Поци, а сега виждам и Сарки я няма, да се върнат отново в групата.
...


Още не съм решила кой мач ще гледам, по-скоро клоня към Челси ..ноо може би ще направя 2в1  Mr. Green

10.03.2010 - Real Madrid 1-1 Lyon
16.02.2010 - Lyon 1-0 Real Madrid
21.11.2006 - Real Madrid 2-2 Lyon
13.09.2006 - Lyon 2-0 Real Madrid
23.11.2005 - Real Madrid 1-1 Lyon
13.09.2005 - Lyon 3-0 Real Madrid
 -----------------------------------------------
22.02.2011 - Lyon 0-1 Real Madrid  Whistling


Ани, от начало се дзверих на годините и датите  Mr. Green после на резултите  Mr. Green, после на последния мач за днес  Mr. Green. Ама зацепих де накрая  Mr. Green
Да видим обаче Лионсовци, дали няма да спънат балетистите  Mr. Green
Виж целия пост
# 458
Да видим обаче Лионсовци, дали няма да спънат балетистите  Mr. Green
Ми...... няма да им е за първи път  Crossing Arms ма се надявам, че три години да губят от Лион на 8-мина финали е напъъъъъълно достатъчно  Stop Mr. Green
аз не можах да разбера от къде се взе т'ва момче у фейса  newsm78, не можем ли да го премахнем от групата???
Виж целия пост
# 459
Да видим обаче Лионсовци, дали няма да спънат балетистите  Mr. Green
Ми...... няма да им е за първи път  Crossing Arms ма се надявам, че три години да губят от Лион на 8-мина финали е напъъъъъълно достатъчно  Stop Mr. Green
Mr. Green, ааа щом са минали 3те пъти за щастие, значи ще им се усмихне тази вечер късмета  Mr. Green


Виж целия пост
# 460
самоцитирам сЪ от фацето:
о.О, учудвам се на така стеклите се обстоятелства и последици от един безобиден въпрос? Събрали сме се хора големи, трезвомислещи, обединени от желанието да споделим приятни емоции от любим спорт, хоби, страст. Това не ни пречи да говорим или споделяме и други приятни моменти, да търсим мнение или удобрение, различни от футболната тематика. Надявам се Рали, Поци, а сега виждам и Сарки я няма, да се върнат отново в групата.
...

Самоцитирай се, самоцитирай се... Важно е. Трябва да го има и тук!!!
Виж целия пост
# 461
Някои ще ме светне ли за какво става дума?????

Иначе аз надминавам всякакви прогнози и тази вечер съм за Лион, минималното 1:0 или равен,

загуба за Челси, победа на Тотнъм в Блакпул с 2:1........
Виж целия пост
# 462
 Hug няма да коментирам фейсбук.

Аве, надявах се да кажеш, че Реал ще паднат (сори Ани Simple Smile ) ама що така за Челси?  Tired
Надявам се тази вечер Торес да вкара поне 2 и да вдигне духа на отбора.
Виж целия пост
# 463
Hug няма да коментирам фейсбук.

Аве, надявах се да кажеш, че Реал ще паднат (сори Ани Simple Smile ) ама що така за Челси?  Tired
Надявам се тази вечер Торес да вкара поне 2 и да вдигне духа на отбора.

Сори душа,ама за мен Торес е бита карта и Роман само си пропиля парите....да не говорим и колко е чувствителен откъм контузии....не бои се..и ние с този лазарет ако успеем точка да дръпнем утре ще е супер....за победа не мечтая..Гигс, фердинанд,андерсън всички аут за утре...с Карик и Флетчър в средата съм ледена...и Скоулс.
Виж целия пост
# 464
Ми дано да грешиш този път Simple Smile Торес никога не ми е бил любимец, но се надявам на него. Дано бързо излезе от кризата момчето, всички "големи" минават през този период, а и има нужда от време за напасване. Но той с талант и голове си е спечелил славата и името. Все пак за да станеш капитан на 19 години , трябва да не си случаен Simple Smile Иначе лично мен Давид Луиз ме кефи повече Simple Smile С тая прическа , колко му е да стане следващия Пуьол  Laughing

п.п. от друга страна Копенхаген също не са случаен отбор. Нямат загуба, до колкото знам, от доста време. + тва не са имали мач от 10 дни, а всички знаем на Челси какво им се случи сега в Събота  Tired

п.п.п. Анчелоти ще ми скъса нервите отново с тоя състав, дето го е избрал. И Дрогба пак е на скамейката....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия