ФУТБОЛНИ фенове - (тема 8)

  • 22 196
  • 734
# 480
 Party добре равен,но пак е нещо
Виж целия пост
# 481
Най-после хубава победа!

Лека нощ!
Виж целия пост
# 482
Днес е супер ден  за Челси Simple Smile Бием с 2:0, Блекпул водят над прекия ни конкурент Тотнъм с 3:0 и за черешка - Реал прави равен като гост. Ми супер!
Виж целия пост
# 483
....Блекпул водят над прекия ни конкурент Тотнъм с 3:0 ..
Shocked Бря! Това и мен ме прави доволна!  Laughing
Реал тази година няма да се дадат на Лион..

Айде, челскини  Wink, почерпете се  Wink аа и за Сарки  Hug
Виж целия пост
# 484
Оп, бира, тук съм, мерси Цеце, наздраве!  cheers
Виж целия пост
# 485
Наздравеее  cheers
Виж целия пост
# 486
Добро утро,снощи беше хубава вечер.Волейболистите на ЦСКА биха с 3 на 0 гейма.Мачовете също бяха добри.Не знам защо на Челси им трябваше Торес като си имат Анелка и Дрогба.Хубав ден и се надявам довечера Манчестър Юнайтед да бият Олимпик Марсилия.Дано  обидените  се върнат,това е само игра.
Виж целия пост
# 487
Никои не пише днес  newsm78 Тъжно ви е, че Реал направиха равен ли?? Cry Няма страшно на Сантяго Бер. ще ги....... Hug
Това май беше най-забавното от вчерашния мач
Виж целия пост
# 488
Никои не пише днес  newsm78 Тъжно ви е, че Реал направиха равен ли?? Cry Няма страшно на Сантяго Бер. ще ги....... Hug
Това май беше най-забавното от вчерашния мач


Ми Лион трябваше да бият,ама караи..има и реванш..а иначе моите и те са 1:1 тази вечер..
Виж целия пост
# 489
Порто и Севиля правят доста интересен реванш в Лига Европа. Севиля води с 1-0 в Порто и има 3 минути да вкара, за да продължи. Ама май няма...
Виж целия пост
# 490
Имате много поздрави от Марадона, който е с бан. Агейн.  Grinning
Днес много искам Ман Ю да глътнат малко водичка  Party
Виж целия пост
# 491
Хора, приемам подкупи и за 2та мача от ШЛ тази вечер!!!  Joy
Нито, ама нито един от 4те отбора, които играят не ми е дори и нюню симпатичен, да не говорим, че не мога и да преценя кой не обичам най-много  Laughing  Joy
Предлагам търга да почне от
  hahaha
Виж целия пост
# 492
 Crossing Arms барем ми замажи очите бре Цеце,че ще подкрепиш МЮ Whistling
Виж целия пост
# 493
Ми дай нещо, бе, Дю  Whistling  Hug
Виж целия пост
# 494
адиии заповедай Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия